Shitet Toke ne zonen e Vaqarrit, Tirane (ID 4191050) Tirana

Land for Sale 17/02/2022 14:44 Post ID: 48162


Payment 137,700 Euro
Square Feet 2.20 Dynym (Ose 2200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address zonen e Vaqarrit - Maps
Reads 33

id 4191050

Ne zonen e Vaqarrit, Tirane shitet toke me siperfaqe totale 2295 m², toka ndodhet buze rruges kryesore, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka ndodhet ne zone shume te mire, ideale per investim dhe ndertim.

Cmimi 137700 euro (60 euro/m²)