Shitet Toke Ne Vishnje - Prane Petreles 1000 M2 Me Hipoteke Tirana

Land for Sale 14/09/2021 00:34 Post ID: 45079


Payment 50,000 Euro
Square Feet 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Petrele - Maps
Reads 186


Shitet Tokë në Vishnje - Pranë Petrelës  1000 m2 me hipotekë dhe me leje ndërtimi që do rinovuar 


Q2929


Sip Totale: 1000 m2


- Qetësi absolute 

- Ajër i pastër

- Toka është e rrethuar me mur 


 ÇMIMI : 50,000€  OKAZION  diskutushëm 


Për më shumë info kontaktoni në whatsapp:


ADV User ID: 58

photo

Njoftimi ID: 45079