Glade Group shpall Pozicione Te Lira Pune Per Operatore Forex Gjuha Italisht 069 374 4526 Tirana

Offer - Offer Jobs 18/10/2021 21:16 Post ID: 45467


Payment By Agreement
Pozicioni Operator
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Qender - Maps
Reads 683

Hapen vende vakante pune:

🗣Agjent telefonik -- Gjuha Italiane 

👉🏻Kriteret:

✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane

〽️Te kete eksperience minimumi 3 muaj ne forex

✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup

〽️Korrektese dhe deshire per te punuar.

⏳Disponibilitet per te punuar full- time 


👉🏻Cfare  ofrojme:

🔆Nje eksperience unike pune dhe ambjent teper miqesore dhe dinamik.

💰💸Page te larte+ Bonuse 

✔️Suport gjate procesit te punes.

⚡Kushte te mira pune


📍Adresa: Tirane- Shetitorja Deshmoret e Kombit; Durres- Vollga 

📲📞APLIKO TANI!!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit ADV User ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 45467