B&B Food Service kerkon te zgjeroj staf Tirana

Offer - Offer Jobs 28/09/2021 20:19 Post ID: 44243


Payment By Agreement
Pozicioni Ekonimiste,Punonjes fast foodi,Recepsioniste,Kasiere,Sanitare,Kamariere,banakiere,kuzhuniere,magaziniere,motorrist,nd kuzhuniere
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit - Maps
Reads 722

B&B Food Service kërkon te punesoje: 

🔸Me ose pa eksperience pune 

-Punonjës fast food-i   (F/M)

-Recepsion (Femer)

- Kasiere (Femer)

- Sanitare (Femer)


🔸Me eksperience pune:

-Ekonomiste 

- Kamarier (F / M)

- Banakier (F/M)

- Kuzhinier (F/M)

- Magaziniere (Femer)

- Motorrist delivery 

-Ndihmes kuzhuniere


Kriteret e punes:

🔹Te kene eksperience mbi 5 vite 

🔹Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔹Te jene te komunikueshem 

🔹Te jene te shkathet dhe serioze ne pune 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga e Elbasanit 


Afati i fundit i aplikimit: 04/10/2021 10:44

ADV User ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 44243