💥 DoAL Textil Shpk kerkon te punesoje Punetore rrobaqepesie Tirana

Offer - Offer Jobs 30/10/2021 09:43 Post ID: 43955


Payment By Agreement
Pozicioni Punetore rrobaqepesie
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Tirane - Maps
Reads 830

💥 DoAL Textil Shpk  kerkon te punesoje Punetore rrobaqepesie ne pozicionet e meposhtme:

-Makine Syzatori

-Makine Lineare

-Makine Dygjilperesh

-Makine kopse/travete/percine

-Punetore ndihmese(pastrim fijesh, shenim)

-Sanitare

👉🏻Kerkohen:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune te meparshme

-Te jene te komunikueshme dhe korrekte ne pune

-Te jene bashkepunuese

👉🏻Ofrohen:

-Page shume e kenaqshme

-Transport falas

-Kushte te mira pune

📍Adresa: Rruga Jordan Misja, Tirane

📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!

Afati per intervista deri ne dt 31/10/2021
Njoftimi ID: 43955