Emily’s Hotel ne Potam kerkon te punesoje Sanitare Himare

Oferta Pune 03/08/2021 11:04 Post ID: 38809


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Potam
Adresa Himare - Harta
Lexime 251

🔔 Emily’s Hotel ne Potam kerkon te punesoje Sanitare 

👉🏻Kerkohet:

◽Eksperienca e meparshme perben avantazh.

◽Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.

◽Deshire per te punuar dhe korrektese ne pune.

👉🏻Ofrohet:

◽Akomodim dhe vakte te siguruara 

◽Ambjente shume komode pune.

◽Staf mikprites dhe bashkepunues.

📍Adresa: Himare

📲Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim te beheni pjese e stafit tone!

Njoftimi ID: 38809