Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Staf Tirana

Offer - Offer Jobs 17/04/2021 17:40 Post ID: 30702


Payment By Agreement
Pozicioni Kamarier,kuzhinjer,ndihmes kuzhinjer ,zgarist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Maps
Reads 187

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoj :

Kamarier Bari

Kamarier Restoranti

Kuzhinjer

Ndihmes kuzhinjer

Zgarist

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jete te qeshur dhe pozitiv 

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Bar Restornat Lulishtja 1 Maj ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Afati i fundit i aplikimit: 08/06/2021 11:23

ADV User ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30702