Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Staf Tirane

Oferta Pune 17/04/2021 17:40 Post ID: 30702


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,kuzhinjer,ndihmes kuzhinjer ,zgarist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 188

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoj :

Kamarier Bari

Kamarier Restoranti

Kuzhinjer

Ndihmes kuzhinjer

Zgarist

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jete te qeshur dhe pozitiv 

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Bar Restornat Lulishtja 1 Maj ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Afati i fundit i aplikimit: 08/06/2021 11:23

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30702