Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje banakiere femer. Tirane

Oferta Pune 27/02/2021 10:10 Post ID: 26941


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 191

Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje banakiere femer. 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   -  Mosha 20-50 vjece.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Laprake.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 17/05/2021 13:56

Njoftimi ID: 26941