📣📢Profit-Org-Call Center Ofron Mundesi Te Reja Punesimi Si Agjente Telefonik Ne Gjuhet: Anglisht,Gjermanisht 🇬🇧 🇩🇪 Tirana

Offer - Offer Jobs 21/04/2021 19:52 Post ID: 26763


Payment By Agreement
Pozicioni Agjente Telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 2026

🗣️Profit-Org-Call Center hap vende te lira pune si Agjente Telefonik ne Gjuhet:

🇬🇧Anglisht

🇮🇹Italisht


👉🏻Kerkohet: 

〽️Kerkohen vetem me eksperience.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze shume te kenaqshme.

💰Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale .

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 

👥Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes. 

✅Trajnime periodike dhe rritje profesionale

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏝️Fundjava pushim.


🎯Adresa: Tirane.

📲📞Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.ADV User ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 26763