📣Kompania Ecommerce Albania kerkon te punesoje Operatore Tirana

Oferta Pune 01/12/2020 22:58 Post ID: 20012


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 862

📣Kompania Ecommerce Albania  kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇮🇹 Italisht

🇬🇧 Anglishte

🇪🇸 Spanjishte

👉Pozicionet :

- Retention

- Agjente Financiare

- Team Lider

👉Kriteret:

〽️Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex .

👥  Te kete aftesi te mira komunikuese dhe  te jete i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.

🗣 Te kete energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 500 euro + bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.


📍Adresa: Rruga Dritan Hoxha,Tirane

Afati i fundit i aplikimit: 22/11/2020 14:10

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 20012