Kerkohet te punesohet Menaxhere Zyre Tirana

Offerta - Offerte di lavoro 02/10/2020 21:58 Post ID: 18805


Payment By Agreement
Pozicioni Menaxhere Zyre
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Citta - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Indirizzo Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Mappa
Letture 646

Kerkohet te punesohet Menaxhere Zyre

👉🏻Kriteret e aplikanteve : 


✔️ Grup mosha: 25-35 vjec

✔️ Perdoruese shume e mire e Exel

✔️ Perdoruese e mire e Financa 5

✔️ Njohese e gjuhes Angleze

✔️ Disponibiliteti: 8:00-17:00 

✔️ Pergatit ofertat per klientet ne formatin e ofertave

✔️ Mban iventarin e artikujve ne dyqan

✔️ Ben dokumentat perkates per hyrje-daljet e mallit

✔️Miremban rrjetet sociale dhe merr % mbi shitjet qe vijne nga kontaktet qe  ka ndjekur nga rrjetet sociale apo kontaktet qe vijne ne momentet kur ndodhet vetem ne dyqan.

✔️Miremban dokumentat e zyres.

✔️Bonus mbi shitjet 2% te vleres totale te shitjes.

👉🏻Ofrojme Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📧 Dergoni CV tuaj ne adresen e-mailit: [email protected] 

📍Adresa: Rruga e Barrikadave.
Afati i fundit i aplikimit: 30/10/2020 16:17

ADV User ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18805