Dolce and Salato kerkon te punesoje punetore (femer). Tirana

Offer - Offer Jobs 18/11/2020 17:13 Post ID: 19175


Payment By Agreement
Pozicioni Punetore (femer)
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Kamez, Albania - Maps
Reads 2070

Firma italo-shqiptare Dolce & Salato e specializuar ne prodhimin te produkteve te brumerave, kerkon te punesoje :

-Punetore (femer) ne prodhim.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

  - Mosha 20-30 vjece.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme + siguracione.


📍Adresa : Kamez.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2020 09:33

Njoftimi ID: 19175