Kondicioner Tirana

Furniture and Electro Households 26/12/2020 16:46 Post ID: 17311


Payment 5,000 Leke
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 234

:
Bejm montime kondicioneri me cmime me te mira ne treg Cmimet e montimit Kondicioner 9 -12 - 40 mij lek nese materialet i kini vet pa materiale 80 mij lek Kondicioner 18 - 24 - 60 mij lek nese materialet i kini vet pa materiale 100mij lek Te interesuarit per me shum info kontakt ne nr Kemi dhe kindicioner ne shitie nga modelet me te njohura ne treg

ADV User ID: 3493

photo

Njoftimi ID: 17311