Shitet, Restorant, Autostrada Tirane-Elbasan, AL17402 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 22/04/2021 15:03 Post ID: 17064


Pagesa 300,000 Euro
Siperfaqa 1000.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane - Elbasan, Tirana, Albania - Harta
Lexime 172

Restoranti ndodhet në Autostradën Tiranë-Elbasan, IBE. Informacion mbi biznesin:
• Sipërfaqja totale 3662 m2.
• Strukturë 2 katëshe.
• 2 tualete.
Detaje të tjera :
• I investuar dhe i mobiluar.
• Kuzhinë e gatshme.
• Biznesi është në përdorim.
• Sistem kondicionimi.
• Sistem aspirimi.
• Depo.
• Klientelë e ngritur.
• Biznesi është në përdorim.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Zona ku ndodhet restoranti është një ndër zonat më të preferuara për biznes.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Anetari ID: 43

photo

Njoftimi ID: 17064