terreno in vendita

Shitet TokË Are NË KarbunarË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
7.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are në karbunarë, lushnje.sipërfaqa e tokës është 7159 m² me lokacion të favorshëm për çdo lloj biznesi.shitet me çmimin prej 4500 lekë/m².për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kotaktoni: 069 703 2241....08/04/2020 14:14

3,221,550 Leke

Land For Sale
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale with sea viewtoka is equipped with ownership certificate. can be used for any type of business, residential house, etc. sold for reasons of emigration. price 17,000 euros...08/04/2020 12:52

17,000 Euro

Land For Sale In Sauk
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale in sauk land area 475 m2. certificate of ownership. 50 m from the main road. very quiet place and i suitable for living. [▪the earth is within the yellow line▪] 《[▪ ~ certified by study in the eu -parcela is located in a...08/04/2020 04:23

33,000 Euro

Shitet 2322 Mtoke Ne Ibe
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokedhenbsp; truall ne ibe vetem pese minuta nga qendra e tiranes. toka ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te tiranes. afersia me autostraden tirane-elbasan ofron te gjitha lehtesirat per ta zhvilluar pronen per nje shumllojshmeri aktivitet...08/04/2020 04:21

139,320 Euro

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)
Kamez/Paskuqan | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet te ne paskuqan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësiedhenbsp;• mundësi të shumta shfrytëzimi.toka shtet me cmimin 100 euro/ m2.për ta vizituar na kontaktoni!cel. : +355694266028...08/04/2020 04:18

500,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...08/04/2020 04:15

33,750 Euro

Sell Land
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale near lalzi bay overlooking the sea. suitable for home, equipped with certificates of ownership and water and light near the ground.price 15.000 euro...08/04/2020 00:19

15,000 Euro

Shitet TokË Are + Truall NË BubullimË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are + truall në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 10000 m² nga te cilat 200 m² janë tokë truall dhe 9800 m² janë tokë are. toka ka lokacion të favorshëm afër qëndrës së qytetit , e përshtatëshme për aktivite...07/04/2020 14:04

500,000 Euro

Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe ka lokacion të favorshëm në buzë te rrugës , e përshtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme. Çmimi i shitjes është 800 €/m².për më shumë informa...07/04/2020 14:02

33,000 Euro

Fier, Sell Land For 13,000 To 75,000 Euros (fier)
Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

The land is positioned on the fier-lushnje highway. land information: • land area: 13000 m2 • documentation: with mortgage. available: • favorable geographical position • highway edge • good infrastructure • suitable for investment • va...06/04/2020 17:35

75,000 Euro

Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Tiranë truall për shitje rruga kavajës.lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re. cmimi 1.300.000€. kontakt origjinal al...06/04/2020 13:44

1,300,000 Euro

Shitet, Tokë, Kepi I Rodonit 2,213,100 € Id: Pri 7661
Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
34.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kepin e rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. zona në të cilën gjendet toka është një ndër plazhet me të bukur dhe më pak të eksploruar të vendit çka e bën një zonë me premisa për tu zhvilluar në vazhdim.toka n...06/04/2020 10:49

2,213,100 Euro

3-storey Villa For Sale + Land: Near The American Embassy In Tirana
Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

đź‘€okazion đź‘€ ... 3-storey villa for sale at german villas, rruga 3 vellezrit kondi. (the nearest location elbasanit street behind the turkish embassy or in front of the restaurant sofra ariut at the artificial lake of tirana) a super opportu...05/04/2020 12:16

200,000 Euro

For Sale 7000 M2 Earth In Rinas
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale in rinas with an area of 7000 m2 (30 euro m2). the land is located in an area quite suitable for the development of your business (industrial area), and can be used for a variety of activities. for a visit to the property contact us !...04/04/2020 21:34

210,000 Euro

Shitet Toke Ne Kamez
Kamez/Paskuqan | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "teuta" kamez, tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ndodhet afer shkolles profesionale ne kamez ne nje zone me vila private dh...04/04/2020 20:40

40,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje E
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Mundesi e vecante:dhenbsp; shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastruktura shume e mire : shtruar me asf...04/04/2020 16:56

89,000 Euro

Shitet Tok
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht afer me panto resort...04/04/2020 16:51

35,000 Euro

For Sale 8000m2 Are Toks With Property Certificates
Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

The earth is great for every type activity or business .. + residence + ferm + performance. + ndollet perene rr: tale lezhe 2.3 km from #bregddeti_tale + i can die with obj or business banning in tirana. + earth is given and with kest in € or ...04/04/2020 10:58

150,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje E
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
Truall Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Mundesi e vecante:  shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastruktura shume e mire : shtruar me asfalt | ...04/04/2020 03:05

89,000 Euro

Shitet TokË ArË NË KorÇË
Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë arë në korçë. sipërfaqa e tokës është 3403 m², dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. shitet me çmimin 8000 lekë/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 702 2839...03/04/2020 14:30

27,224,000 Leke

Shitet TokË Truall NË Lagjen 1, KorÇË
Qender | Korce
Truall+Toke Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të korçës sipërfaqa e truallit është 422.09 m² buzë rrugës. shitet me çmimin prej 300€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni069 20 45 103...03/04/2020 14:27

126,000 Euro

Land For Sale In Kamez Tirana
Kamez/Paskuqan | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale in kamez dhequot;azem hajdaridhequot; street. the land has an area of 3000 m2. the land is on the side of the main road, in an area of rapid urban development. the land has regular mortgage documentation. , contact us at: 0682770111...02/04/2020 16:51

40,000 Euro

Tirane, Shes Truall 2.295 M² 114.750 Euro (vaqarr)
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
2.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!opp11040cel. : 0692290202...01/04/2020 15:39

114,750 Euro

Shitet Toke
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke e përshtateshme per cdo gjë me ujë dhe drita. ...01/04/2020 13:35

80,000 Euro

Shitet Toke Ne Autostraden Tidan-dures
Vore | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 150 metra mbidhenbsp; city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10.000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje resorte turistik, grup vilash ose per...31/03/2020 14:55

800,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio