terreno in vendita

Prone Truall Ne Shitje Okazion
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Prona eshte teper e e favorshme per ndertim me dokumneta te rregullta cmimi i diskutueshem prona eshte 6000m dhe ndodhet 50m nga parku i autobusave alba trans ...15/07/2020 16:25

340,000 Euro

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 170,000 € Id: Plus16739
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në rrugën linzë-tufinë, ngjitur me chateau fasel.• me sipërfaqje totale prej 3000m2.• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• disponon çerfitikatë pronësie.• e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.•...14/07/2020 22:25

170,000 Euro

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 70,000 € Id: Plus16745
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet, tokë, tek liqeni i linzës.më tepër informacion:• sipërfaqja e totale: 1000 m2• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• disponon çerfitikatë pronësie.• e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.• opsion idea...14/07/2020 13:56

70,000 Euro

Truall Ose Toke
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke.ne fshatin mangull.5500m.me dokomenta te rregullta(certifikat)njesia bashkiake petrele.nr tel 0692382366 ...14/07/2020 13:31

22,000,000 Leke

Shitet,tokë, Prush- Vaqarr
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16748toka është e pozicionuar në zonen e vaqarrit, prush vaqarrinformacion mbi tokën:• sipërfaqja e tokës: 2800m².• mundesi shume e mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rrugë.dokumentacioni: me hipotekë.për ...13/07/2020 13:37

157,970 Euro

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16746toka është e pozicionuar në zonen e autostradës tiranë- elbasan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 1150m²• e rrethuar me avlli.• eshtë ndërtuar dhe pus për ujin.dokumentacioni: me hipotekë.për të vizituar na kon...13/07/2020 13:13

70,000 Euro

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 160,000 € Id: Plus16738
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në rrugën linzë-tufinë.• me sipërfaqe totale prej 7800m2.• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• disponon çerfitikatë pronësie.• e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.• opsion ideal investimi.pë...13/07/2020 12:42

160,000 Euro

Gjiri I Lalzit Shitet Tokë.
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!...12/07/2020 13:25

45,000 Euro

Toke Ne Shitje Afer Qendres Tregtare Teg Autostrada Titane-elbasan (id 4191018)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Id 4191018afer teg’ut autostrada titane-elbasan, shitet toke e pershtatshme per kompleks vilash ne nje kodrine me pamje relaksuse, siperfaqe deri ne 20,000 m2 me hipoteke,dhenbsp; mund te shitet dhe siperfaqe me te vogel, jo shume larg autostrades....10/07/2020 09:42

2,000,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16707toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, km 17.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 7000m2• me hipotekë • e përshtatshme për cdo tipologji ndërtimi• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesorepë...09/07/2020 13:14

420,000 Euro

Shitet Truall Me Dokumentacion Te Rregullt
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 3000 m2 ne kamez 400m larg nga rruga kryesore. posedon dokumentacion te rregullt.toka eshte e pershtatshme per ndertim. cmimi eshte 60€ per meter katror ...09/07/2020 11:42

180,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë-elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16691toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, pranë resort palmanova.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 10000m2• me hipotekë • e përshtatshme për vila • pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesor...09/07/2020 10:57

450,000 Euro

Shitet,toke,rinas
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e rinasit,laknas. ka sipërfaqe totale prej 1185 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera •ndodhet buzë rruge •e përshtatshme për investime të ndryshme. •për më tepër na kontaktoni!...08/07/2020 17:33

52,000 Euro

Shitet,tokë,mëzez(future14140)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e mëzezës,prapa casa italia. ka sipërfaqe totale prej 2500m2. disponon certifikatë pronësie. detaje të tjera • buzë rruge •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh • në zonë industriale. .për më tepër...08/07/2020 17:32

420,000 Euro

Shitet,tokë,ibë
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16417 toka është e pozicionuar në ibë ,pranë shpellës së pëllumbasit. informacion mbi token: • sipërfaqja e tokes: 3000 m² në total. • toka është e prshtatshme përshtatëshme për vila,hotele etj • toka ndodhet në një ...08/07/2020 17:28

73,000 Euro

Shitet Truall Ne Kashar
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Truall ne shitje ne kashar,rruga mustafa lleshi. siperfaqja e saj eshte 1200 m2 dhe eshte e gjitha e shfrytezueshme. prona ndodhet ne nje zone qe te jep mundesi investimi. toka disponon certifikate pronesie. ...07/07/2020 12:38

55,000 Euro

Shitet,toke,autostrada Tirane-durres(future14105)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës,pranë rrugës dytësore. ka sipërfaqe totale prej 7000m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • e aksesueshme nga rruga •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh ...06/07/2020 17:38

1,050,000 Euro

Shitet,toke,yzberisht
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë fabrikës së mielit "nela". ka sipërfaqe totale prej 300 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera: •e përshtatshme për investime të ndryshme. •për më tepër na kontakt...06/07/2020 17:38

49,055 Euro

Okazion: Shitet Toke E Shfrytezueshme Ne Kashar (akademia E Hipizmit) Me Nje Siperfaqe Pre
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion: shitet toke e shfrytezueshme ne kashar (akademia e hipizmit) me nje siperfaqe prej 12,150 m2dhenbsp;q2179te dhenat e ndarjes:- 2 siperfaqe toke- sip totale: 12,150 m2dhenbsp;- sip neto : 12,150 m2dhenbsp;karakteristika:- okaziondhenbsp;- shi...04/07/2020 14:05

220,000 Euro

Shitet Toke 4600m2 Ne Yzberisht.
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 4600 toke ne yzberisht. prona eshte nje mundesi shume e mire investimi per te zhvilluar aktivitete te ndryshme ne fushen e industrise, tregetise dhe bujqesise. mund te perdoret edhe per ndertim kapanonesh ose mund te sherbeje per lloje te tjer...02/07/2020 17:18

190,000 Euro

Lushnje, Shes Truall 856 M² 4,500,000 Leke (rrapez)
Divjake | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
0.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. shtepia ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar. cmimi i diskutueshem. ...02/07/2020 14:33

4,500,000 Leke

Shitet Toka Koder Truall 2000m2 Per 27 Milion Lek Te Vjetra Super Okazion !!
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka koder truall 2000m2 per 27 miliondhenbsp;lek te vjetra super okazion!!toka dispono pamje super te bukur nga deti nga vendi ku ndodhet toka shikon komplet vendin me kete cmim esht per pak kohedhenbsp;...30/06/2020 17:35

27,000,000 Leke

Shitet, Toke, Prush, Tirane. Id : 18634
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne prush . toka ka siperfaqe totale prej 1000 m2. buze rruge. mund te shfrytezohet per aktivitete biznesi. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta viztuar na kontaktoni! id : 18634 http://illyrianho...30/06/2020 08:35

45,000 Euro

Okazion Toke Per Shitje Ose Me Nderrim Tek Tegu !!!
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion toke per shitje ose me nderrim tek tegu !!!dhenbsp;toka ndodhet prapa vilave rolling hils , vije ajrore 100 m.buze rrugesiperfaqe 1500 m2 me certifikate pronesie .cmimi okazion 65 euro m2.mund dhe te nderohet makine plus diferencen cash...29/06/2020 17:58

97,500 Euro

Shitet 1 Dylym Toke Buze Autostrades Korce Erseke
Zone Periferike | Korce
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 1 dylym toke buze autostrades korce erseke 14 kilometra nga korca...toka ka uje dhe drita shitet mundesi ndrimi me makin + ose - per ndrime...toka esht me certifikat pronesie te rregullte...29/06/2020 15:47

7,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim