terreno in vendita

Shitet TokË Are NË KarbunarË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
7.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are në karbunarë, lushnje.sipërfaqa e tokës është 7159 m² me lokacion të favorshëm për çdo lloj biznesi.shitet me çmimin prej 4500 lekë/m².për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kotaktoni: 069 703 2241....08/04/2020 14:14

3,221,550 Leke

Shitet Toke
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke me pamje nga detitoka eshte e paisur me certifikate pronesie.mund te perdoret per cdo lloje biznesi, shtepi banimi etj.shitet per arsye emigrimi..cmimi 17.000 euro...08/04/2020 12:52

17,000 Euro

Shitet Toke Ne Sauk.(fark E Vogel)tirane
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne sauk.(fark e vogel)tirane siperfaqja e tokes 475 m2. me çertifikate pronesie. 50 m larg rruges kryesore. vend shume i qete dhe i pershtatshem per banim. [▪toka eshte brenda vijes verdhe▪] 《[▪~vertetohet me studimin e ma...08/04/2020 04:23

33,000 Euro

Shitet 2322 Mtoke Ne Ibe
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokedhenbsp; truall ne ibe vetem pese minuta nga qendra e tiranes. toka ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te tiranes. afersia me autostraden tirane-elbasan ofron te gjitha lehtesirat per ta zhvilluar pronen per nje shumllojshmeri aktivitet...08/04/2020 04:21

139,320 Euro

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet te ne paskuqan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësiedhenbsp;• mundësi të shumta shfrytëzimi.toka shtet me cmimin 100 euro/ m2.për ta vizituar na kontaktoni!cel. : +355694266028...08/04/2020 04:18

500,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...08/04/2020 04:15

33,750 Euro

Shitet Toke
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke koder afer gjirit te lalzit me pamje nga deti.dhenbsp;vend i pershtatshem per shpi, e paisur me certifikate pronesie dhe uje e drita afer tokes.cmimi 15.000 euro...08/04/2020 00:19

15,000 Euro

Shitet TokË Are + Truall NË BubullimË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are + truall në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 10000 m² nga te cilat 200 m² janë tokë truall dhe 9800 m² janë tokë are. toka ka lokacion të favorshëm afër qëndrës së qytetit , e përshtatëshme për aktivite...07/04/2020 14:04

500,000 Euro

Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe ka lokacion të favorshëm në buzë te rrugës , e përshtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme. Çmimi i shitjes është 800 €/m².për më shumë informa...07/04/2020 14:02

33,000 Euro

Fier, Shes Toke 13.000 M² 75.000 Euro (fier)
Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

...06/04/2020 17:35

75,000 Euro

Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Tiranë truall për shitje rruga kavajës.lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re. cmimi 1.300.000€. kontakt origjinal al...06/04/2020 13:44

1,300,000 Euro

Shitet, Tokë, Kepi I Rodonit 2,213,100 € Id: Pri 7661
Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
34.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kepin e rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. zona në të cilën gjendet toka është një ndër plazhet me të bukur dhe më pak të eksploruar të vendit çka e bën një zonë me premisa për tu zhvilluar në vazhdim.toka n...06/04/2020 10:49

2,213,100 Euro

Shite Vil 3 Kateshe + Trualli:afer Ambasades Amerikane Tiran
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

👀okazion 👀... shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane , rruga 3 vellezrit kondi . (vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni artificial i tiranes) nje super mundesi pe...05/04/2020 12:16

200,000 Euro

Shitet 7000/m2 Toke Ne Rinas
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne rinas me nje siperfaqe prej 7000 m2 ( 30 euro/m2). toka ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e biznesit tuaj ( zone industriale ) ,dhe mund te perdoret per nje sere aktivitetesh . per nje vizite ne prone na kontakto...04/04/2020 21:34

210,000 Euro

Shitet Toke Ne Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "teuta" kamez, tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ndodhet afer shkolles profesionale ne kamez ne nje zone me vila private dh...04/04/2020 20:40

40,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje E
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Mundesi e vecante:dhenbsp; shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastruktura shume e mire : shtruar me asf...04/04/2020 16:56

89,000 Euro

Shitet Tok
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht afer me panto resort...04/04/2020 16:51

35,000 Euro

Shitet 8000m2 Toke Are Me Çertefikat Pronesie
Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. +ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi apo biznese ne tirane. + toka jepet dhe me...04/04/2020 10:58

150,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje E
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Mundesi e vecante:  shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastruktura shume e mire : shtruar me asfalt | ...04/04/2020 03:05

89,000 Euro

Shitet TokË ArË NË KorÇË
Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë arë në korçë. sipërfaqa e tokës është 3403 m², dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. shitet me çmimin 8000 lekë/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 702 2839...03/04/2020 14:30

27,224,000 Leke

Shitet TokË Truall NË Lagjen 1, KorÇË
Qender | Korce
Truall+Toke Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të korçës sipërfaqa e truallit është 422.09 m² buzë rrugës. shitet me çmimin prej 300€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni069 20 45 103...03/04/2020 14:27

126,000 Euro

Shitet Toke Truall Ne Kamez Tirane
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "azem hajdari" kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor.toka shitet me 40 euro m2.toka mund ...02/04/2020 16:51

40,000 Euro

Tirane, Shes Truall 2.295 M² 114.750 Euro (vaqarr)
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!opp11040cel. : 0692290202...01/04/2020 15:39

114,750 Euro

Shitet Toke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke e përshtateshme per cdo gjë me ujë dhe drita. ...01/04/2020 13:35

80,000 Euro

Shitet Toke Ne Autostraden Tidan-dures
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 150 metra mbidhenbsp; city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10.000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje resorte turistik, grup vilash ose per...31/03/2020 14:55

800,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim