computers and electronics

Laptop + Tablete. Lenovo Helix 2

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Tablete + laptop lenovo helix 2. tablete me laps wacom shume i sakte. -core i5 -4 gb ram -128gb ssd -ekran full hd -bateri e qendrueshme 3-5 ore ...
19/10/2020 15:54

Blej Laptopa Te Gjenerates Se Re Per Pjese

Durres | Qender Blej laptopa te gjenerates se re per pjese sasia 1-100 cope adresa: rruga hysen kertusha, kryqezimi stadiumit durres ibra internet - ibra servis - denis xhani tel- viber - whatsap +355673333031 ...
18/10/2020 12:29

Shitet Play Station 3

Tirana | Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane Shitet playstation 3 (ps3) me cip dhe lojerat e saj origjinale. 3 muaj e perdorur, me 3 leva, 165 gb hdd, dhe gta5 bashk me fifa. e ardhur nga jasht ...
12/10/2020 19:35

Okazion Aparat Canon 1300d Plus 2 Lente

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Aparat fotografik canon eos 1300d ( plus dy lente ) aparati eshte ne gjendje shume te mirepasi eshte i paperdorur. lentet jane 18-55 mm dhe 75-300 mm. ne cmim perfshihet aparati, dy lentet, karikuesi...
12/10/2020 17:23

Lente Nikkor 24-70 Mm Origjinale, New

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Lente origjinale nikon nikkor 24-70 mm origjinale e ardhur nga amerika dhe e pa perdorur. okazion 12000 leke ...
12/10/2020 17:15

Shitet/ndërrohet Apple Imac 2008

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet/ndërrohet apple imac 2008 parametrat ne foto + tastier. ekran 24inch full hd, high quality speakers. cmimi i diskutueshem 20,000 lek...
26/09/2020 20:45

Shitet Samsung Galaxy S9 Plus Duos

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet, se kam tjeterakull i ri i mbajtur per merak me kllef gjithe kohessuper i paster300 mije leke te vjetrai padikutueshemper info vetem ne numrin ndrrime nuk bejme se kam telefon ✔ ...
13/09/2020 23:14

Shitet Samsung S10 Plus

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Samsung s10 plus 8 ram 128 memorje europian me 2 sim card eshte ne gjendje akull te paster dhe funksjonale vetem ka ekranin pak te krisur, por nuk i ndikon fare ne perdorim me nje kllef te mir dhe xha...
12/09/2020 14:24

Okazion! Shesim Telefona Te Perdorur Origjinal Me Cmime Te Lira

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira e okazion! na kontaktoni ne nr e meposhtem. telefonat i gjeni ne foto. ...
12/09/2020 14:20

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirana | Fresku/Linze Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale perdorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
08/09/2020 19:26

Amplifikator Marka Fli 800watt Made In England

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Amplifike fli loaded fl800.4 800 watt vibe design e ardhur nga anglia . amplifikatori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte shume pak e perdorur. amplifikator Çmimi i arsyeshem...
07/09/2020 14:21

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirana | Zone Periferike Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale pordorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
05/09/2020 14:28

Shitet Ps4 + 1 Leve + 3 Lojra

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet ps4 gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 3 lojra ne disk dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/ neper qytetet e shqiperise. ...
04/09/2020 20:11

Shitet Ps4 Slim Ne Kuti + 1 Leve + 3 Lojra

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet ps4 slim ne kuti gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 3 lojra ne disk dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/ neper qytetet e shqiperise. ...
04/09/2020 20:09

Shitet Ps4 Pro +1 Leva + 3lojra

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet ps4 pro ne kuti gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 3 lojra ne disk dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/ neper qytetet e shqiperise. ...
04/09/2020 20:07

Doogee Smartphone X90 6.1 Inch

Tirana | Kodra e Diellit Ekran 6.1 inch. dy kamera kryesore 8mp + 5 mp. bateri 3400 mah. performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme. mund ta perdorni me dy karta sim, ose nje karte sim dhe kart sd. celular shume ...
03/09/2020 13:44

Shes Pc Gaming

Tirana | Brryli — 📁 shitet: pc gaming 📁 cmimi: 100€ pc eshte ne gjendje super gpu: geforce gt710 cpu: amd phenom ii x4 945 3.0 ghz hdd:500 gb ram:8 gb 📁 vendodhja: tirane ...
31/08/2020 13:01

Ps4 I Hollë Me Kontrollues Dhe Litarë

Durres | Qender Ps4 i hollë me kontrollues dhe litarë. si gjendje e re, funksionon shumë. gjithçka përfshinte tastierën playstation 4, kontrolluesin ps4, litarët dhe disa lojëra falas. ...
26/08/2020 18:54

Okazion Laptop Fujitsu Per Vetem 100 Euro

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop fujitsu p701 12.1 inchintel core i5 2.50 ghzram 4 gbhard disk 320 gbbateri mban mbi 1 orekarikues origjinlal , maus dhurate100 euro068424520...
19/08/2020 18:29

Shitet Samsung Galaxy Note 3

Tirana | Zone Periferike Shes samsung galaxy note 3ram 3gbmemorie 32gbnuk i punon karta e memories cdo gje tjeter ne rregull.cmimi: 6000 leke...
14/08/2020 10:45

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio