🏡

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 4 pending ADV
Zona: Qender
Makine qepëse me aksesore ne gjendje shume te mire.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume....
10/05/2021 13:54

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet arredimi komplet i nje parukerie ne gjendje shume te mire: 2-poltrona parukerie 1-poltron make up 1-krevat depilimi 1-lavatest 4-pasqyra 1-kaske 1-vaporizator 2-karrela parukerie dhe...
07/05/2021 22:15

Zona: Qender
Makineri per akullore. carpiggiani 6kg l 40 ne gjendje perfekte pune! ...
06/05/2021 22:55

Zona: Qender
ShesË makinË pËr akullore marka “technogel” technogel është një lider botëror në prodhimin e makinerive dhe impianteve për prodhimin e akullores. makineri të pa përdorura në shqipër...
06/05/2021 14:32

Zona: Qender
Shitet set kolltuqesh per lokalset kolltuqesh per bar ( 2 tek + 1 dysh ) pothuaj gjendje te re. shiten per 200€ seti. gjendja 5 sete. minimum blerjes 1 set....
06/05/2021 10:04

Zona: Qender
Shiten kolltuqe meshine ngjyre e kuqe ( te reja) vendodhja : qarku elbasanit qyteti: elbasan lagja "emil matraxhiu" rruga "kozma naska" tek stadiumi " elbasan arena" ne elbasan ...
06/05/2021 10:02

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Komplete jane ne gjetndje te mire ...
06/05/2021 09:57

Zona: Zone Periferike
Km 6 komplete tavolindhenbsp;1 frigroferdhenbsp;1 banak1 ngrofse gazi(ekspres edhe mulli )kafjeeshte ble gjithcka e regjendje te mir 7 muaj jan te perdorura...
06/05/2021 08:55

Zona: Qender
Shitet frigorifer akulloresh frigoriferi eshte ne gjendje shume te mirefrigorifer fast food akullore ...
05/05/2021 22:11

Zona: Qender
Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
04/05/2021 20:42

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten pajisje si: zgara njeshe, dyshe, treshe me gaz dhe elektrike, lambra patateshpajisjet jane te perdorura por ne super gjendje (si te reja)te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie shume te la...
03/05/2021 12:03

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
03/05/2021 11:00

Durres - Shitet Zgara

Zona: Currilat
Shitet zgara ne gjendje shume te mirezgara eshte e re akull ...
30/04/2021 15:26

Zona: Zone Periferike
Shiten 50 cope arka 1 kgdhenbsp;150 leke copa. jane ne gjendje shume te mire. shiten per arsyeje mbyllje biznesi....
29/04/2021 21:06

Zona: Don Bosko
Karrige te larte per banak bari. te paperdorura. i shes per arsye mosperdorimi. te punuara nga artizanale. ...
27/04/2021 17:03

Zona: Don Bosko
Shes mobilje pune ( kredence) per restorant. punim artizanal, i bere totalisht me dore. ...
27/04/2021 16:52

Zona: Qender
Shiten pajisjet e biznesit per arsye mosperdorimi. secila nga pajisjet ka cmim te ndryshem dhe per me shume na telefononi ne tr e tel te meposhtem....
27/04/2021 09:56

Zona: Zone Periferike
Makine akullore 3 faze me qarkullim uji ne gjendje te shkelqyer 5kg ne proces ...
27/04/2021 09:46

Zona: Kodra e Diellit
Shitet bilardo ne gjendje shume te mire bilardo eshte per nje jave ne okazion shitet per arsye mbyllje biznesi  ...
20/04/2021 20:52

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten pajisje per te kompletuar fast food dhe zgarapajisjet jane te te gjitha funksioneve per fast food te tilla si: fertez, gjiro, plato, zgara mishi me gaz, tavolina inoksi, perpunues krepash etj.p...
16/04/2021 20:38

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New