340x230    340x230

🏡

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Qender
Shiten paisjet e lavazhit kompletepompe lavazhi 3 fazor 200 barfshes korentibombul shkume 50literkimpresor ajripaisjet jane italiane ne gjendje shum te mirecmimi:1000 euro...
02/11/2020 15:43

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten per arsye ekonomike ...
27/10/2020 21:04

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten paisje biznesi .🔹 friteze dopio elektrike -450 euro.🔹 vitrine reklamuese fast foodi - 1000 euro.🔹 friteze elektrike - 300 euro.🔹friteze 3  fazorshe-250 euro.🔹 tost dyshe - 200 e...
26/10/2020 14:18

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shes aparat per trajtim fytyre muster funksionet: elektrostimulim, frekuenca e larte, eksfoljim fytyre dhe trupi, nebuliser spry, vakum, ionoforesis, etj. ...
21/10/2020 12:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
♦️shitet paisjet e biznesit pothuajse te reja▪️shiten:•rafte•tavolina•manekina •varese per kompletim total per butik👉🏻4 rafte te medhenj, 2 rafte te vegjel, 1 tavoline, 2 maneki...
16/10/2020 14:16

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Shiten paisjet e parukerise dhe krevati depilimit pasqyrat cdo gje cka nevojitet per pune, per arsyje emigrimi, jane shume pak te perdorura rreth 1 vit te perdorura. ka dhe kozmetik mbrenda ka dhe pak...
15/10/2020 12:39

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
📌shiten pajisjet per kompletim total per butik!📌shitet i gjithe biznesi me oriendi si dhe veshje mall i ri.🔅4 rafte te medhenj🔅2 rafte te vegjel🔅1 tavoline🔅2 manekina👗 malli eshte...
30/09/2020 09:45

Tirane - Thika

Zona: Fresku/Linze
Thika super 1 vit garaci ...
29/09/2020 09:26

Zona: Fresku/Linze
Blender frutash mix dhe te thata e shum shum gjera te tjera . garanci 2 vit 😉😉 ...
29/09/2020 08:35

Zona: Fresku/Linze
Shtryllse shege dhe portokalli garaci 1 vit 😉😉😉 ...
29/09/2020 08:26

Tirane - Shtryllse

Zona: Fresku/Linze
Shtryllse frutash mix me garaci 2 vjet 😉😉 ...
29/09/2020 08:19

Tirane - Printer

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Printer toshiba e studio 655. ne gjendje funksionale shitet per pjes . ...
24/09/2020 15:31

Tirane - Printer

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Printer me ngjyra toshiba 4020 ne gjendje shume te mire. ...
24/09/2020 15:25

Zona: Zone Periferike
Frigorifer kollone ngrires ne gjendje perfekte teknike dhe estetike garancia 6muaj.ofrojme transport falas brenda tiranesdhenbsp;cmimi okazion 220 eurodhenbsp;...
21/09/2020 13:52

Gjirokaster - Raki Rrushi

Zona: Qender
Raki e vjeter cilesore 0692182168...
07/09/2020 13:59

Zona: Komuna e parisit
Shitet sharre per te prere dru me disk! sharra ka diameter 70. eshte blere 1500 euro +doganen dhe shitet 900 euro. per me teper informacion na kontaktoni ne c :0693503642  ...
06/09/2020 20:00

Zona: Zone Periferike
Shitet pjekse pulash me gazdhenbsp;eshte ne gjendje shume te miredhenbsp;...
19/08/2020 13:29

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten rafte supermarketi te bardhe metalike, 12 ml , te pershtatshme per markete dhe magazina....
17/08/2020 14:09

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Shitet frigorifer akullorje. marka isa italy 2 muaj i perdorur. vendodhja : bulevardi i ri cmimi : 1500euro ...
15/08/2020 15:52

Zona: Qender
Makine per tatuazhegjendje shume te mireshume pak e perdorurkontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
15/08/2020 10:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim