🏡 pajisje biznesi ne shitje tek qender elbasan

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Paijsje Per Restorant Piceri

Elbasan | Qender Shes te gijtha pajsjet te picerise.pajsjet jan te githa italiane dhe jan blere te reja, kan punuar vetem 6 muajshes banak picash me frigorifer te pershtatshem per te mbajt brumin.furre picash(e perdor...
10/05/2021 10:21

Komplet Kolltuqesh Meshine

Elbasan | Qender Shiten kolltuqe meshine ngjyre e kuqe ( te reja) vendodhja : qarku elbasanit qyteti: elbasan lagja "emil matraxhiu" rruga "kozma naska" tek stadiumi " elbasan arena" ne elbasan ...
06/05/2021 10:02

Shes Set Per Restorant Piceri Fast Food

Elbasan | Qender Set gatimi sobe friteze zgaresobe me gaz dyshefriteze me gazzgare me gazshes set per restorant piceri fast food inoks ushqimore, paisijet jane blere te reja dhe jane perdorur shume pak, kane akoma 6 m...
04/04/2021 09:19

Banak Lokali

Elbasan | Qender Banak lokali ne gjendje te mire ...
16/12/2020 21:06

Shitet Makine Per Tatuazhe

Elbasan | Qender Makine per tatuazhegjendje shume te mireshume pak e perdorurkontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
15/08/2020 10:22

Panele Diellore

Elbasan | Qender Panele diellore me tubabolieri inoks i paisur me 20 tuba per ngrohjen e ujitaparature per per te kontrolluar nxehtesine dhe sasine e ujit brenda ne banjodhenbsp;garanci 5vjeÇarecmimi ofert: 500€ mo...
15/06/2020 12:40

Cisterne Inoksi Ne Shitje

Elbasan | Qender Sherben per ushqimore ose karburant, 5000 litra. trashesia e llamarines se inoksit 5mm. te interesuarit te kontaktojne ne nr 0692645635 ...
09/06/2020 13:41

Shitet Banak Picerie

Elbasan | Qender >banak picerie me pllake mermeri 150 cm >2 frigorifer lart e poshte >frigoriferi poshte eshte me permasa standarde per te mbajtur brumin e picave. >i perdorur vetem 4 muaj >6 muaj garanci nga firm...
02/06/2020 16:46

Shiten Te Gjitha Paisjet E Picerise

Elbasan | Qender Shiten te gjitha paisjet e picerise.paisjet jane te githa italiane dhe jane blere te reja, kane punuar vetem 6 muaj.shes banak picash me frigorifer te pershtatshem per te mbajtur brumin.furre picash(e...
26/05/2020 16:34

Mbajtse Brumi Pjata

Elbasan | Qender 10 mbajtse brumi (polipropilene) me permasa standard 60x402 kapak per mbajtset2 rrjeta alumini 33 cm diameter40 pjata picash.cmimi me marreveshje...
20/02/2020 00:58

Shitet Furre Me Korrent Me 2 Kate

Elbasan | Qender Furre me korrent me 2 katedhenbsp;6+6 pica nga 30cmne gjendje pune perfekte, pllaka e furres eshte gure, edhe anash me gure.shiter me gijthe bankon e inoksit ku mbeshtetkeni akoma 6 muaj garanci nga f...
31/01/2020 00:03

Shiten 2 Proel Pasiva Dhe 1 Sub Ev Aktiv

Elbasan | Qender 2 proel pasiva dhe 1 sub ev aktiv.ne gjendje shume te mire per cdo informacion kontaktonidhenbsp;...
26/01/2020 01:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim