🏡 pajisje biznesi ne shitje tek zone periferike tirana

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirane | Vasil Shanto Shes artikuj per sallon estetike. tavoline per thonj , kolltuk , 2 karrige ku njera eshte e levizshme . jane pothuaj te paperdorura . ...
11/05/2021 13:33

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirane | Vasil Shanto Shes set ( tavoline per thonj , krevat depilimi , kolltuk dhe 2 karrige ku njera eshte e levizshme . ne gjendje shume te mire , te punuara vetem 3 muaj . ...
11/05/2021 13:32

Shitet Poltron Berberi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
09/05/2021 13:16

Shiten Pajisje Parukerie

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet arredimi komplet i nje parukerie ne gjendje shume te mire: 2-poltrona parukerie 1-poltron make up 1-krevat depilimi 1-lavatest 4-pasqyra 1-kaske 1-vaporizator 2-karrela parukerie dhe...
07/05/2021 22:15

Shiten 10 Komlet Tavoline Kater Karrige.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Komplete jane ne gjetndje te mire ...
06/05/2021 09:57

Shitej Paisje Per Lokal Bar

Tirane | Zone Periferike Km 6 komplete tavolindhenbsp;1 frigroferdhenbsp;1 banak1 ngrofse gazi(ekspres edhe mulli )kafjeeshte ble gjithcka e regjendje te mir 7 muaj jan te perdorura...
06/05/2021 08:55

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
03/05/2021 11:00

Shiten 50 Cope Arka Kg

Tirane | Zone Periferike Shiten 50 cope arka 1 kgdhenbsp;150 leke copa. jane ne gjendje shume te mire. shiten per arsyeje mbyllje biznesi....
29/04/2021 21:06

Karrige Te Larte Per Bar

Tirane | Don Bosko Karrige te larte per banak bari. te paperdorura. i shes per arsye mosperdorimi. te punuara nga artizanale. ...
27/04/2021 17:03

Shes Mobile Restoranti

Tirane | Don Bosko Shes mobilje pune ( kredence) per restorant. punim artizanal, i bere totalisht me dore. ...
27/04/2021 16:52

Shiten Paisjet E Nje Furre Buke

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet furre buke me te gjitha paisjet funksionale.cmimi eshte okazion!dhenbsp;pajisjet jane ne gjendje shume te mire pune.te interesuarit te telefonojne ne nr e meposhtem....
27/04/2021 09:51

Shitet Bilardo

Tirane | Kodra e Diellit Shitet bilardo ne gjendje shume te mire bilardo eshte per nje jave ne okazion shitet per arsye mbyllje biznesi  ...
20/04/2021 20:52

Shiten Frigorifer Mural Dhe Paisje Supermarketi

Tirane | Zone Periferike Shiten te gjitha asetet e nje bio-shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.ko...
15/04/2021 19:49

Kase

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet kasa me gjitha sherbimet e kryera.. shitet per arsye mbyllje biznesi.. 9 muaj e perdorur... gjendja 10/10 e gatshme per hapjen e biznesit.. 180 mi lek. kontakt.0676892022 ...
13/04/2021 09:26

Aparat Oksigjeni Me Qera Ose Shitet

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera ose shitet aparat oksigjeni 5l i paisur me te gjith aksesoret qe nevojiten shume i thjesht ne perdorim ...
12/04/2021 18:00

Shitete Makinete Kafeje Dhe Per Pije

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Makineta ne gjendje te mire pune e kafes  cmimi-800€e ushqimeve cmimi-2000€ e pajisur me kthim kusuri. ...
07/04/2021 21:56

Shitet Mobilje Te Pershtatshme Per Berberane

Tirane | Zone Periferike Shitet raft i pershtatshem per berberane shume pak i perdorur dhenbsp;+ pasqyre + tavolinesuper designcmimi 40,000 leke te reja i diskutueshemkontaktoni ne numrin e celularit!...
30/03/2021 20:03

Shitet (makineri Per Mobilerite) Mizrak 3.2

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Makineri per prerjen e drureve (sherben per mobileri te ndryshme) marka: mizrak 3.20 - eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale. 3.20 me para sharr makineria ndodhet ne kosove - me kont...
26/03/2021 22:31

Shiten Pajisje Fast Food -i

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten pajisje fast food -icmimi : 400.000 mije leke te vjetrapunojne te gjitha me gaz. tel :0699519733...
25/03/2021 09:30

Tharese Industriale

Tirane | Shitet tharese industriale me kapacitet 20 kg , elektrike me inverter. okazion ...
24/03/2021 08:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim