🏡

🕵 Online 14 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
13/04/2021 12:55

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
13/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
13/04/2021 14:26

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
13/04/2021 14:27

80,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Xhamllikut (id B12035) Tirane

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Tek xhamlliku, prane ish rozafa palace shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5, me hipoteke. siperfaqe 81 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon. apartamenti shitet i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojs...
14/04/2021 16:49

60,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 60,000 € Id: Opp+18704

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, tek fresku rruga e dajtit. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 104m2. • kati i 5. • orientim lindje-perëndim. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatim...
14/04/2021 16:47

97,700 Euro - Apartament 2+1+2 Me Çmim Okazional

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 2+1+2 ,107.44 m2 tek kompleksi vind në ali dem. apartamenti organizohet nga një kuzhinë me sallon të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. apartamenti pozicionohe...
14/04/2021 16:45

140,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Porcelan, Tiranë 140,000 € Id: Opp+18894

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
3
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 3+1, në zonën e porcelan, rruga xhanfize keko, tek kompleksi colombo.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 136m2.• kati i 3.• orientim jug-perëndim.• disp...
14/04/2021 16:39

86,600 Euro - Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 2+1+2 ,95.21 m2 tek kompleksi vind në ali dem. apartamenti organizohet nga një kuzhinë me sallon të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. apartamenti pozicionohet...
14/04/2021 16:38

85,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë 85,000 € Id: Op

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
5
2.52 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 3+1, në zonën e varrit bamit, rruga xhanfize keko.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 125m2.• kati i 5.• orientim jug-lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ...
14/04/2021 16:33

52,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 52,000 € /muaj Id: Opp+2016

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1 në fresk, në rrugën sotir caci.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 67m2.• kati i 2 banim.• orientim lindje.apartamenti disponon: ambjent ndenjie,...
14/04/2021 16:33

52,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë 52,000 € Id: Opp+18866

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
3
2.46 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1, tek oxhaku.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 53.4m2 .• kati i 3 .• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe b...
14/04/2021 16:32

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/04/2021 18:45

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/04/2021 16:14

99,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 99,000 € Id: Opp+19450

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
167.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze ...
14/04/2021 16:31

190,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Tower Bridge 3, Tiranë 190,000 € Id: Opp+19

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
7
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet, apartament 3+1, rruga e dibrës, kompleksi orion, tower bridge 3.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 127.4 m2.• kati i 7.• orientim jug-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, am...
14/04/2021 16:31

67,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1 Me Post Parkimi, Fresku, Plus17105

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
5
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e thesarit.informacion mbi pronën:me siperfaqe 107m2.• kati i 5 banim.• orientim lindje.• me hipotekë.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent ga...
14/04/2021 16:31

84,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 84,000 € Id: Opp+20378

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 3+1, në zonën e fresku, rruga e thesarit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e brendshme: 128 m2• sipërfaqja totale: 140.5 m2.• kati i 4-të.• orientim veri-jug-lindje-...
14/04/2021 16:26

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në Rr. “siri Kodra”, 100 M Larg “selvise

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 në rr. “siri kodra”, 100 m larg “selvise” apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së tiran...
13/04/2021 11:47

86,000 Euro - Shiten Opsione Apartamentesh 2+1, Kompleksi Arlis, Tiranë 86,000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
1.97 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
14/04/2021 16:26

67,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Liqeni I Thate, Afer Restorant

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
2.70 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në katin e katërt në një objekt rezidencial me ashensor tek liqeni i thatë. objekti ndodhet në nivelin e tretë të objekteve rezidenciale nga rruga kryesore, pozicion perf...
14/04/2021 16:22

68,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Afer Maternitetit Te Ri

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
7
2.13 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Apartamenti ndodhet në katin e 7-të (të fundit) të një objekti rezidencial afër pasticeri “tito” në një lagje të mirë shërbyer nga bar, restorante, supermarkete, transport urban publi...
14/04/2021 16:21

127,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Tek Rezidenca

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një objekti në rezidencën “magnet”, një rezidencë e lokalizuar pranë zonës së 21 dhjetorit, akses të thjeshtë nga fakulteti i inxhinjeriseë s...
14/04/2021 16:21

57,700 Euro - Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 2+1+2wc prane ish ''sheshi shqiponja''.apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, kompleksi ''tirana entry''.ka ambjente komode, arkitekture bashkekohore, me ndricim natyral.a...
14/04/2021 16:17

105,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Tek Komuna E Parisit!

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor afer kristal center. organizohet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe ballkon. orientimi jug ...
14/04/2021 15:59

62,000 Euro - Ne Yzberisht,apartament 1+1 Per Shitje! Id: Billion522

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
3.34 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Ne yzberisht,apartament 1+1 per shitje!id: billion522 shitet apartament 1+1 me siperfaqe 85m2 ne zonen mjaft te preferuar te yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te m...
14/04/2021 15:51

106,000 Euro - Shitet Kati 2 I Nje Vile 4 Kateshe Me Siperfaqe Neto 90m2 Edhe Me Sipe

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
1.32 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Prane shkolles deshmoret e liris prane shkolles petro nini ne nje zone shum te mir te tiranes. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkon. yrja shitet bosh edhe me ...
14/04/2021 15:44

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/04/2021 11:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim