🏡

🕵 Online 14 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
13/04/2021 12:55

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
13/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
13/04/2021 14:26

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
13/04/2021 14:27

53,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,misto Mame(future12847)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
8
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim •sipërfaqja e apartamentit : 66 m2 . apartamenti eshte i organizuar nga : • salloni nden...
14/04/2021 17:09

250,000 Dollar - Shitet, Apartament 3+1+ Garazh, Rruga E Barrikadave

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
126.00 m2
Kati
2
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp19179apartamenti ndodhet në rrugën e barrikadave. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 126.4m2.• kati 2.organizimi :• 3 ambiente.• 2 tualete.• ballkon.detaje të tjera :• totalish...
14/04/2021 17:04

63,000 Euro - Shitet , Apartament 1+1, Rruga Siri Kodra

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
4
1.61 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp19462apartamenti ndodhet në rrugën siri kodra. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 64m2.• kati 4.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• dhomë gjumi.• tualet.• bal...
14/04/2021 17:03

142,700 Euro - Apartament 3+1+2 Me Çmim Kleringu

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
157.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 3+1+2 , 156.9 m2 tek kompleksi vind në ali dem. apartamenti organizohet nga një kuzhinë me sallon të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. apartamenti pozicionohe...
14/04/2021 17:03

96,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Rruga 5 Maji

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
6
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Opp19715apartamenti ndodhet në rrugën 5 maji,në kompleksin alb- edil.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 120m2.• kati i 6 banim.organizimi :• ambient ndenje,• ambient...
14/04/2021 17:03

60,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
6
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp19707apartamenti ndodhet ne rrugen jordan misja.informacion mbi apartamentin :• sipërfaqja 70m2.• kati 6.organizimi :• ambient ndenje.• 1 dhoma gjumi.• tualet .• ballkon.detaje të tje...
14/04/2021 17:03

62,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
1
91.34 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Opp19826projekti në ndërtim "grand park residence" pranë ish fushës së aviacionit.•cilësi e lartë punimesh.•hapësira të gjelbërta dhe pedonale.•fasada të termoizoluara.•organiz...
14/04/2021 17:03

96,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
7
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Opp20062apartamenti ndodhet në zonën e vasil shantos, pranë kesh. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 93.48m2.• kati 7.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 2 dhoma gju...
14/04/2021 17:02

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/04/2021 18:45

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/04/2021 16:14

80,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Barrikadave

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp19791apartamenti ndodhet në rrugen e barrikadave. informacione mbi apartamentin :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• dhomë gjumi.• tualet.• ballkon.detaje të tjera :• i mobiluar.• ...
14/04/2021 17:02

110,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Downtown One , Tirane. Pri20326

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
151.00 m2
Kati
25
0.08 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti eshte i pozicionuar ne rrugen e elbasanit, tek downtown one.informacion mbi apartamentinsiperfaqe totale: 151.07 m2kati 33orjentim jug-lindje, veri perendimkubature e rregulltorganizimi:ko...
14/04/2021 17:02

129,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Shkolla E Kuqe

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
8
1.04 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Opp19359apartamenti ndodhet tek shkolla e kuqe . informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 117m2.• kati 8.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjumi.• 2 tualete, një...
14/04/2021 17:02

11,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Downtown One , Tirane. Pri20325

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
25
0.08 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti eshte i pozicionuar ne rrugen e elbasanit, tek downtown one, mundeson pamje nga parku i liqenitinformacion mbi apartamentinsiperfaqe totale: 136.32 m2kati 33orjentim jug-lindjekubature e r...
14/04/2021 17:02

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në Rr. “siri Kodra”, 100 M Larg “selvise

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 në rr. “siri kodra”, 100 m larg “selvise” apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së tiran...
13/04/2021 11:47

135,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Barrikadave

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
10
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
14/04/2021 17:02

67,800 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi 'golden Park 3'

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Opp20253apartamenti eshte i pozicionuar ne kompleksin "golden park", perballe spitalit amerikan 3.informacion mbi apartamentin:• siperfaqja e apartamentit: 94.17m2.• kati i 2 banim.• ndertim i r...
14/04/2021 17:02

175,000 Euro - Shitet,vile,sauk(una20079)

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
360.00 m2
Kati
1
3.25 Km
nga qendra
Tirana | Sauk Disponojmë vilë për shitje.vila është e pozicionuar në zonën e saukut,pranë sanatoriumit.informacion mbi vilën: • strukturë 2-katëshe • sipërfaqja totale:360m2vila disponon:• kati i ...
14/04/2021 17:02

55,000 Dollar - Shitet, Apartament 1+1, Rruga " Gjon Buzuku"

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
4
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp20069apartamenti ndodhet pranë selvis në rrugën " gjon buzuku". informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 63.6m2.• kati 4 jo i fundit.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.•...
14/04/2021 17:02

157,000 Euro - Shitet , Apartament 2+1, Komuna E Parisit , Tirane. Pri19137

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar në komunën e parisit.informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 7• sipërfaqe : 100 m2• orientim: veri - lindje• drite natyrale ne çdo ambient•...
14/04/2021 17:01

99,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Okazional

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 2+1+2 ,109.02 m2 tek kompleksi vind në ali dem. apartamenti organizohet nga një kuzhinë me sallon të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. apartamenti pozicionohe...
14/04/2021 16:54

157,700 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes (id B12034) Tirane

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
121.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Prane rruges se kavajes , tek kompleksi square 21 ,shitet apartament 2+1 , ne pallat te ri punime te vitit 2021 ,kati i 3 teknik . me siperfaqe te pergjithshme 121 m2 , me hipoteke. ambjneti organizoh...
14/04/2021 16:52

100,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Riza Cerova

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
101.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp12267shitet , apartament 2+1, tek rruga "riza cerova".apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri 7-katësh me sipërfaqe 101 m2.apartamenti disponon:• sallon ndenjie• ambient gat...
14/04/2021 16:49

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/04/2021 11:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim