🏡

🕵 Online 12 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
13/04/2021 12:55

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
13/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
13/04/2021 14:26

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
13/04/2021 14:27

110,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Ne Myslym Shyr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
4
0.87 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1, ne nje pallat buze rruge ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.siperfaqa totale e apartamentit eshte 92 m2 dhe hyrja ka orientim n...
17/08/2020 13:56

67,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Astir

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
9
2.87 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 98m2 ne rrugen teodor keko ne astir ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me...
17/08/2020 13:31

170,000 Euro - Kat Vile Per Shitje Gjiri Lalezit, Kompleksi Lura 1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
132.00 m2
Kati
1
3.85 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Shitet kati i paredhenbsp; i nje vile 2-kateshe me hyrje me vete, me siperfaqe 132m2 ne gjirin e lalzit ne kompleksin lura 1 ne nje zone shume te mire dhe te qete.dhenbsp;dhenbsp;organizohet me sallon...
17/08/2020 13:30

35,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Prane Supermarket Joena

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 422183021-dhjetori, prane supermarket joena, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², bosh me kbufe , kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell,...
17/08/2020 13:14

140,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Prane Kompleks

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Id 4121396komuna e parisit, prane kompleksit kika, rruga robert shvarc, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe totale 125 m² (112 m²), me hipoteke, kati i 2 me ashensore, i pa banuar...
17/08/2020 13:12

170,000 Euro - Shitet Apartament Modern Ne Rr.kosovarve

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
1.47 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartamenti ne rr.kosovarve. apartamenti eshte shume i investuar, me nje siperfaqe bruto 100 m2 dhe siperfaqe neto 86m2. apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit i vec...
17/08/2020 13:07

75,000 Euro - Shitet 2+1, Rr. Riza Cerova

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet 2+1, 75 m2, kati 3 ne pallat egzistues. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndjenje, sallon gatimi, korridor, banjo dhe 2 ballkone. adresa: rr. riza cerova cmimi: 75.000 euro ...
17/08/2020 11:36

160,000 Euro - Shitet 2+1, Rr. Petro Nini Luarasi

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
9
1.07 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet 2+1, 115 m2, kati 9 ne pallat 11 katesh me 2 ashensora. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno, sallon gatimi, 2 banjo. shitet pjeserisht i mobiluar, i shtruari gjithi me parket druri...
17/08/2020 11:31

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/04/2021 18:45

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/04/2021 16:14

56,000 Euro - Shitet 1+1, Tek Selvia

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
5
27.25 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Okazion!!! shitet 1+1, 56 m2, kati 5, i mobiluar, uje 24 h. ne pallat te ri me ashensor. momentalisht me qiraxhinj brenda. adresa: tek selvia, prane observator cmimi i shitjes: 56.000 euro i diskut...
17/08/2020 11:23

220,000 Euro - Shitet, Duplex, Rruga Peti, Tiranë.id : 18875

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
168.00 m2
Kati
2
2.48 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Dupleksi është i pozicionuar tek rruga peti.informacion mbi apartamentin:ndërtim i ri • strukturë 2 katëshe • sipërfaqje bruto: 168m2 •sipërfaqe neto 163m2• orientim:veri-jug- lindje-pe...
17/08/2020 10:44

130,000 Euro - Shitet Shtëpi Private 3+1+1 125 M2 Me 600m2 Truall.

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
1
70.06 Km
nga qendra
Fier | Qender Shitet shtëpi private 125 m2 me 600m2 truall. pranë spitalit rajonal fier, 500 m larg qëndrës së qytetit. shtëpia ka 3 dhoma gjumi, 1 sallon të madh me korridor, ambient gatimi dhe kuzhine më ...
16/08/2020 09:50

78,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+a+blk Kati 2, 54 M²

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
54.00 m2
Kati
2
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Zona/rruga : tek shk petronini,mbrapa shtepise ofertave shes apartament 1+1+a+b kati i 2 tek nje pallat ekzistues. ndodhet afer gjimnazit petronini sheshi willson,mbrapa shtepise ofertes afer rrug...
15/08/2020 17:28

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në Rr. “siri Kodra”, 100 M Larg “selvise

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 në rr. “siri kodra”, 100 m larg “selvise” apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së tiran...
13/04/2021 11:47

160,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje , Liqeni Artificial

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
9
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartamenti 2+1dhenbsp; me siperfaqe 115m². ndodhet ne rrugen sami frasheri , liqeni artificial , prane art turbina.apartamenti ndodhetdhenbsp; ne katin e 9 te nje pallati te ri me 2dhenbsp; a...
15/08/2020 15:20

75,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Pazari I Ri

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 75m² , ndodhet ne rrugen riza cerova pranedhenbsp; shkolles 4 deshmoret.dhenbsp;ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.organizohet nga salloni i perbashket ...
15/08/2020 15:19

46,750 Euro - Mundesi Perfekte Investimi - Ne Himare (qender) - 1+1 Super Cilesor, P

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
43.00 m2
Kati
5
0.48 Km
nga qendra
Himare | Qender Shitet apartament ne himare (qender) - 1+1 super cilesor, pallat i 2020 dhe perfundon ne shtator 2020 | hapesire me planimetri shume te rregullt | mundesi perfekte investimi, si per qeradhenie afargja...
15/08/2020 14:59

945,000 Euro - Super-vile Per Shijte, Ne San Pietro Resort

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
504.00 m2
Kati
1
3.85 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Ne shitje super-vile ne san pietro resort, resortin elitar ne gjirin e lalzit. vila eshte e pozicionuar në rreshtin e parë të ndërtimeve dhe ndodhet shumë afër me plazhin. vila ka një sipër...
15/08/2020 10:48

370,000 Euro - Vile Ne Shitje, San Pietro Resort

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
191.00 m2
Kati
1
3.85 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Shitet super-vile ne resortin san pietro, vendin prestigjoz dhe oazin perfekt te pushimeve ne gjirin e lalezit. dhenbsp;vila është e bashkangjitur me dy hyrje dhe ka një sipërfaqe totale pre...
15/08/2020 10:41

425,000 Euro - Super-vile Ne Shitje, San Pietro Resort

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
204.00 m2
Kati
1
3.85 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Shitet super-vile ne resortin san pietro, vendin prestigjoz dhe oazin perfekt te pushimeve ne gjirin e lalezit. vila ka një sipërfaqe në total prej 204 m², e përbërë kjo nga: ambienti i...
15/08/2020 10:20

70,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Te Rr.bardhyl

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
1.50 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Ne shitje apartament 3+1 ne rrugen bardhyl, shume afer me rrugen kryesore. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe ndodhet ne kati e 5 (jo te fundit) te nje pallati ekzistues.organizohet n...
15/08/2020 00:37

45,000 Euro - Okazion!! Shitet Super Apartament 1+1 Ne Vlore

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
7
1.35 Km
nga qendra
Vlore | Qender Okazion!! shitet super apartament 1+1 ne vloreokazion !!!shitet super apartamenti 1+1 ne vlore te shkolla e marines. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallitii 8-katesh,te nje komplesk rezidenci...
14/08/2020 16:35

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/04/2021 11:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim