🏡

🕵 Online 11 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
13/04/2021 12:55

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
13/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
13/04/2021 14:26

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
13/04/2021 14:27

250,000 Euro - Shitet,apartament 3+1,bllok,tirane Pri15355

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
190.00 m2
Kati
1
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti ndodhet ne zonen e bllok. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 190 m2 • kati 1 banimi • pallat ekzistuesi, i restaruar plotesisht . apartamenti disponon: •am...
19/08/2020 12:15

165,000 Euro - Shitet Shtepi Private /selite E Vogel

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
2.77 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike •shitet shtepi private 2 kate.-rruga ilia dilo sheperi, selitë e vogel, 600m pa vajtur tek nënstacioni, tirane. shtepia ka dy kate.kati i dytë i banuar . i organizuar ne:2 dhoma gjumi +1 sallon...
19/08/2020 10:45

4,000,000 Leke - Shtepi Ne Shitje

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
Fier | Qender Okazion shitet nje apartament 2+1 me sip.90m² kati iv ne lagjen "8 shkurti" fier. cmimi 4.400.000 leke i diskutueshem. pallati eshte ndertuar ne vitin 1995. eshte 5- katesh, pa ashensor. te interesu...
18/08/2020 18:44

98,500 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1+2 Don Bosko

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 95.5 m², kompleksi fiori di bosco.organizohet ne ambjent per sallonin e ndenjes +kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe 1 ballkon.shtrimi me parket ne varsi te ...
18/08/2020 16:30

73,700 Euro - Shitet Apartament 1+1 Rruga Bajram Preza Prane Kompleks Panorama Tiran

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4111182rruga bajram preza, prane kompleks panorama, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri drejt perfundimit, siperfaqe 67 m² total, me kontrate porosie, bosh, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, ...
18/08/2020 15:22

55,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21-dhjetorit Ne Rrugen Muhamet Gjo

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 412908021-dhjetori, rruga muhamet gjollesha, prane neranxit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 60 m², kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballko...
18/08/2020 15:22

155,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, St. Dinamo

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
1.25 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne shitje apartament 2+1 ne zonen e stadiumit dinamo. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri nder me te miret ne zone, me punime cilesore dhe shume mire i administruar. hyrj...
18/08/2020 11:25

63,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 82 M² 63.000 Euro (rruga 5 Ma

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
18/08/2020 11:08

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/04/2021 18:45

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/04/2021 16:14

61,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1 & Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 61,000 €

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
4
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1 dhe ambient biznesi, në zonën e freskut, rruga e teleferikut.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 62 m2• sipërfaqja e ambientit: 20 m2• kati i 4 banim.• orie...
18/08/2020 10:26

67,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 67,000 € Id: Plus17105

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
5
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e thesarit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 96.8 m2• kati i 5 banim.• orientim veri-lindje• disponon dokumentacion të rregullt...
18/08/2020 10:26

140,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 140,000 € Id: Plus17120

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
5
9.74 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit, tek kompleksi lugano.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 270 m2• kati i 5 banim.• orientim jug-lindje.• disponon dokumen...
18/08/2020 10:26

90,000 Euro - Shitet 1+1, Rr. Dibres

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
4
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament i ndare ne apartament 1+1 dhe garsoniere. ku 1+1 perbehet nga dhome, kuzhine, aneks, banjo dhe ballkon. ndersa garsonierja, korridor, tualet dhe dhome gjumi. siperfaqa totale eshte 7...
18/08/2020 09:56

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në Rr. “siri Kodra”, 100 M Larg “selvise

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 në rr. “siri kodra”, 100 m larg “selvise” apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së tiran...
13/04/2021 11:47

115,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 3, 99 M² 115.000 Euro (rruga E Dibr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
3
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1, në rrugën e dibrës tek selvia. apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 99 m2. shtëpia ka organizim mjaft të m...
18/08/2020 09:56

165,000 Euro - Shtepi Private

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
400.00 m2
Kati
2
2.50 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Rruga ilia dilo sheperi,selitë e vogel,600m pa vajtur tek nënstacioni,tirane. shitet shtëpi private 2 kate. kati i dytë i banuar. 2 dhoma gjumi +1 salloll ndenje + ambient gatimi+2 ballkone. 130m2...
18/08/2020 00:07

65,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne 21 Dhjetor , Kompleksi Kontakt

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament per shitje 1+1 me siperfaqedhenbsp; 60.3m2 ne kompleksin kontakt ne 21 dhjetori ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me s...
17/08/2020 17:43

544,000 Euro - Vile Ne Shitje, "quiet Lake"

Ambjenti
3+1 pa mobiluar
Siperfaqa
320.00 m2
Kati
1
5.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Rezidenca e vilave luksoze "quiet lake", ndodhet pranë liqenit të farkës në tiranë. "quiet lake" identifikohet si një rezidencë luksoze dhe elitare, padyshim nga më të bukurat dhe më të ...
17/08/2020 16:08

79,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Lura 2

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
1
3.85 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Ne shitje apartament ne kompleksin lura 2, nje nga komplekset me te mira rezidenciale per pushime vetem 40 minuta larg nga tirana. kompleksi rezidencial lura 2 eshte nje nder komplekset me cilsore, i ...
17/08/2020 15:32

1,102,000 Euro - Super-vile Ne Shitje, "quiet Lake"

Ambjenti
4+1 pa mobiluar
Siperfaqa
551.00 m2
Kati
1
5.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Rezidenca e vilave luksoze "quiet lake", ndodhet pranë liqenit të farkës në tiranë. "quiet lake" identifikohet si një rezidencë luksoze dhe elitare, padyshim nga më të bukurat dhe më të vec...
17/08/2020 14:59

300,000 Euro - Shitet Penthouse, Afer Kopshtit Botanik

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
9
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Ne shitje apartament ne formen e penthouse ne rrugen kodra e diellit, me pamje te shkelqyer nga kopshti botanik.hyrja ka siperfaqe te brendshme prej 200m2 + 150 m2 verande. eshte e strukturuar ne sall...
17/08/2020 14:42

85,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Afer Shkolles Mihal Grameno

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
5
1.57 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ne shitje apartament 2+1 ne rrugen mihal grameno, shume afer me shkollen. apartamenti ka siperfaqe totale prej 97m2 dhe eshte i strukturuar nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone,...
17/08/2020 14:05

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/04/2021 11:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim