🏡

🕵 Online 15 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
13/04/2021 12:55

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
13/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
13/04/2021 14:26

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
13/04/2021 14:27

76,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
7
1.67 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament te kompleksi molla ne bulevardin e ri ne astir.apartamenti ka nje siperfaqe bruto 107m2 dhe siperfaqe neto 97 m2. apartamenti ka investim shume cilesor dhe organizohet nga amabienti ...
24/08/2020 14:07

69,900 Euro - Shitet Apartament, Kamez

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
128.00 m2
Kati
4
7.37 Km
nga qendra
Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 70.7 m2, është i organizuar në 1+1, sallon së bashku me kuzhinën, dhomë gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone te bollshme nga të dyja krahët e apartam...
24/08/2020 12:52

82,745 Euro - Shitet Apartament 3+1, Me Hipoteke, Me Pamje Nga Deti, Shkembi I Kavaj

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
6
7.27 Km
nga qendra
Durres | Golem/Shkembi Kavajes Shitet apartament 3+1 ne katin e gjashte dhe te fundit te pallatit , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 127.3 i organizuar ne nje sallon ndenje me oxhak , te perbashket me ambjentin e gatimit ,...
24/08/2020 12:16

149,860 Euro - Shitet Super Apartament 3+1 , Me Hipoteke . Adresa : Kodra E Diellit !

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
4
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Shitet apartament 3+1+2 tualete ,me nje ballkon ne katin e katert ne pallat te ri me ashensor . apartamenti ka nje siperfaqe 127 m2 e organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon n...
24/08/2020 11:34

71,060 Euro - Shitet Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha Laprake Prane Procredit Bank

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
8
2.23 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Id 4111181rruga dritan hoxha, laprake prane procredit bank, shitet apartament 1+1 ( i adoptuar ne 2+1), pallat i ri, ne proces hipotekimi, kati i 8, me ashensor, siperfaqe 74.8 m2 total (62.3 m2 e bre...
24/08/2020 10:37

61,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut Prane Restorant Freskut (

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
Tirana | Fresku/Linze Id 4121417fresk  afer restorant freskut  shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² , me hipoteke, kati 5 me ashensor tualete , ballkon i madh , koridor qe lidhe gjithe dhomat,pjeserish...
24/08/2020 10:37

69,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Bar Kafe Artistit N

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
9
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121426astir, afer kafe artistit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 98 m² me hipoteke, kati 9 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi lindje – ...
24/08/2020 10:36

87,500 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen Myslym Keta Prane Aku Ne Tirane (i

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
175.00 m2
Kati
5
2.83 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Id 4131096rr. myslym keta, afer aku, shitet apartament ( papafingo) 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 175 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, verande, orientimi jug-lindje.shitet 87,500 euro ...
24/08/2020 10:35

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/04/2021 18:45

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/04/2021 16:14

63,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.87 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Shitet apartament 1+1 ne don bosko rruga muzaket,75 m2 neto apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi nje koridor ,nje ballkon ,nje banjo , nje kuzhine dhe salloni i ngrenies apartamenti esht leht...
24/08/2020 08:35

54,500 Euro - Pazari I Ri - Shitet Ap. I Vecant 1+1 (garsonjere) Ne Pallat Te Vitit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
46.00 m2
Kati
5
1.09 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet ap. i vecant 1+1 (garsonjere) ne pallat te vitit 2017, jashte mase cilesor, mbrapa shkolles se kuqe, afer pazarit te ri. kati 5 (4 banim) ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investi...
22/08/2020 03:00

210,000 Euro - Shitet Vila 3 Kateshe

Ambjenti
4+1 pa mobiluar
Siperfaqa
495.00 m2
Kati
3
4.26 Km
nga qendra
Durres | Plepa shitet vile 3 kateshe me sip. totale 495 m2. kati i pare: -2 dhoma gjumi -1 tualet -koridor kati i dyte: -2 dhoma gjumi -1 kuzhine -2 tualete kati i trete: -5 dhoma gjumi -5 tualete -t...
21/08/2020 14:28

57,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Niko Avrami Prane Shkolles Bajram C

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
2.75 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4129079rruga e niko avrami, prane shkolles bajram curri, shitet apartament 2+1, siperfaqe 72 m² me hipotek, kati 3,apartamenti i rikonstruktuar totalisht dhe shitet i mobiluar, tualet, korridor i ...
21/08/2020 10:06

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në Rr. “siri Kodra”, 100 M Larg “selvise

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 në rr. “siri kodra”, 100 m larg “selvise” apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së tiran...
13/04/2021 11:47

92,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1+2 21 Dhjetori

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
8
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91.4m², kompleksi kontakt 21 dhjetori.organizohet ne sallon ndenje +kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , ballkon.ndodhet ne katin 8, i fundit, me 2 ashensor.dekor nd...
21/08/2020 09:53

88,500 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek ‘’fiori Di Bosco Në “don Bosko”.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartament 2+1 ne shitje tek ‘’fiori di bosco në “don bosko”. shitet apartament 2+1 ne një zonë të populluar në rr. “don bosko”. apartamenti ndodhet në një godinë të sapopërfundu...
20/08/2020 16:28

25,000 Euro - Super Okazion - Vlore, Shitet Shtepia Private 3+1+a, 75 M² (rru

Ambjenti
3+1 pa mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
1
1.35 Km
nga qendra
Vlore | Zone Periferike Zona / rruga e vjeter nacionale fier-vlore ! shitet nje shtepi private, me 3 dhoma + holl + banj me dush + kuzhine! shtepia ka avlli perpara dhe mbrapa, si dhe mur rrethues me blloqe te larte !...
20/08/2020 10:20

60,000 Euro - Shitet Apartament - Prane Shkolles Bajram Curri

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
2.65 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 74 m2, kati i 4 i nje pallati 5 katesh. apartamenti shitet i mobiluar apartamenti perfshin 2 dhoma gjumi, 1 hapesire ndenje, 1 ambjent gatimi, 2 ballkone, korridor dhe 1 tualet. ad...
19/08/2020 15:32

62,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,liqeni I Thate, Tiranepri15338

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
1
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në hyrje te rrugës peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 0 banimi • sipërfaqja e apartamentit: 62 m2. apartamenti disponon:...
19/08/2020 12:16

142,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,rruga E Kosovareve,tirane Pri15539

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
4
1.47 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonen e rruges se kosovareve• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri• kati 4 • sipërfaqja e apartamentit: 88,8 m2 • orientim lindje perendim •...
19/08/2020 12:16

150,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,rruga E Kosovarevepri15536

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
4
1.47 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonen e rruges se kosovareve• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri• kati 4 • sipërfaqja e apartamentit: 93,6 m2 • orientim lindje perendim •...
19/08/2020 12:16

92,000 Euro - Shitet,apartament 3+1,kodra E Diellit,tiranepri15400

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
126.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartamenti ndodhet ne zonen e kodra e diell• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2• sipërfaqja e apartamentit: 126m2 • organizimi: apartamenti disponon: • sallonin e nde...
19/08/2020 12:16

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/04/2021 11:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim