🏡

🕵 Online 14 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
13/04/2021 12:55

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
13/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
13/04/2021 14:26

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
13/04/2021 14:27

75,900 Euro - Okazion, Shitet Super Apartament 2+1 Sip. 104 M2

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
2
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet super apartament me siperfaqe 104m2 prane e88 ne yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 10 katesh tek big market ne rruge kryesore. ka organizim te rregullt dy dhoma te b...
14/04/2021 18:39

65,000 Euro - Apartament 1+1 Tek Kupola

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 1+1, 65m2 tek rruga "dritan hoxha", pranë zogut të zi. apartamenti pozicionohet në katin e 3dhenbsp; dhe ofrohet me arredim të ri dhe bashkëkohorë. organizohet nga një sallon ...
14/04/2021 18:30

80,000 Euro - Apartament 3+1 Tek Medreseja

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 3+1, 90m2 neto tek medreseja. apartamenti organizohet nga 1 sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi , 1 ballkon, 1 tualet dhe 1 depo qe mund te pershtatet si tualet. apartamenti pozicionohe...
14/04/2021 17:53

50,000 Euro - Apartament 1+1 Tek

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
3
1.11 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 1+1 56m2 neto tek "xhamlliku". apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ndertimi ekzistues, dhe organizohet nga nje kuzhine me sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon...
14/04/2021 17:43

98,100 Euro - Apartament 2+1+2 Në Ali Dem Kompleks I Vitit 2021

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 2+1+2 , 107.84 m2 tek kompleksi vind në ali dem. apartamenti organizohet nga një kuzhinë me sallon të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. apartamenti pozicionoh...
14/04/2021 17:32

88,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Medresese (id B12033) Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
5
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Prane medresese, rruga 5 maji shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5 me hipoteke. siperfaqe 112 m2, 2 dhoma, 2 banjo, 1 ballkon, sallon ndenje dhe kuzhine. apartamenti eshte i mobiluar, elektr...
14/04/2021 17:27

111,350 Euro - Apartment 2+1+2 Tek Ali Demi Ndërtim I 2021

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
122.00 m2
Kati
6
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 2+1+2 , 122.46 m2 tek kompleksi vind në ali dem. apartamenti organizohet nga një kuzhinë me sallon të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. apartamenti pozicionoh...
14/04/2021 17:14

41,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future14287)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
4
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,te kompleksi "fratari". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 52 m2• kati 4 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • a...
14/04/2021 17:11

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/04/2021 18:45

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/04/2021 16:14

55,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+garazh,unaza E Re(future14372)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek kompleksi "molla". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 60.6 m2 • kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambje...
14/04/2021 17:11

57,600 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(una19720)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
1
3.39 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë vilës l.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 88.6m2.apartam...
14/04/2021 17:11

46,000 Euro - Shitet,apartament 1+1, Unaza E Re(una19971)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank"informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 62m2.a...
14/04/2021 17:11

41,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(una20117)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
54.00 m2
Kati
3
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.dhenbsp;apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë kompleksit fratari.dhenbsp;informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqj...
14/04/2021 17:11

90,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në Rr. “siri Kodra”, 100 M Larg “selvise

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 në rr. “siri kodra”, 100 m larg “selvise” apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së tiran...
13/04/2021 11:47

64,035 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,garden Turdiu(una18897)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Disponojmë apartament 1+1 në rezidencën 'garden residence turdiu'.kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga durrësit dhe 21 dhjetori. e shtrirë me ...
14/04/2021 17:10

63,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+verandë,yzberisht(una17938)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
8
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1+verandë për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,buzë bulevardit të ri.informacion mbi apartamentin: • kati i 8,i fundit • sipërfaqja e...
14/04/2021 17:10

62,000 Euro - Shitet,apartament 1+1, Unaza E Re(una19513)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 83.6m...
14/04/2021 17:10

49,500 Euro - Shitet,apartament 1+1, Pallatet Cabej,misto Mame(una19270)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,në pallatet cabej.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 64m...
14/04/2021 17:10

52,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(una19819)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
9
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank"informacion mbi apartamentin: • kati i 9 • sipërfaqja e apartamentit 77m2.a...
14/04/2021 17:10

48,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,yzberisht(una20051)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë ecco market.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 64....
14/04/2021 17:10

59,721 Euro - Shitet,apartament 1+1,garden Residence Turdiu(una20112)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
7
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Disponojmë apartament 1+1 në rezidencën 'garden residence turdiu'.kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga durrësit dhe 21 dhjetori. e shtrirë me ...
14/04/2021 17:09

45,000 Euro - Shitet,apartament 1 +1, Unaza E Re(una18767)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish anna market.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 70...
14/04/2021 17:09

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/04/2021 11:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim