🏡 shtepi ne shitje tek laprake tirana

🕵 Online 43 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

107,937 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, Kompleksi E-88 101,937 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Apartamenti ndodhet tek kompleksi e-88 në rrugën dritan hoxha.informacion mbi apartamentin:•kati i 4 banim•sipërfaqe: 109.61 m2organizimi:• salloni i ndenjes• ambjenti i gatimit• 2 dhoma ...
08/05/2021 16:31

103,413 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, Kompleksi E-88 103,413 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
111.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Apartamenti ndodhet tek kompleksi e-88 në rrugën dritan hoxha.informacion mbi apartamentin:•kati i 2 banim•sipërfaqe: 111.2 m2organizimi:• salloni i ndenjes• ambjenti i gatimit• 2 dhoma g...
08/05/2021 16:31

90,000 Euro - Ne Laprak , Apartament 3+1 Per Shitje

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Ne laprak , apartament 3+1 per shitjeshitet apartament i tipologjise 3+1 ne laprake,me nje siperfaqe 84.64. apartamenti eshte i organizuar nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon ...
08/05/2021 09:43

55,000 Euro - Okazion . Shitet Vile 1 Kateshe Ne Laprake , Prane Spitalit Ushtarak .

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet vile 1 kateshe prane spitalit ushtarak tirane . mundesi e mire investimi . 50 m2 , e pershtatshme per laborator , farmaci , hotel ka shume pune se eshte spitali afer , mundesi per kat te 2 . cm...
04/05/2021 12:24

260,000 Euro - Super Mundesi: Vile 4+1+2wc& Ballkon Ne Laprake + Dyqan Ne Rruge - Obo

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
250.00 m2
Kati
2
3.11 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Super mundesi investimi dhe pse jo banimi: vile 4+1 + 2 tualete dhe ballkon ne laprake + me nje dyqan te vogel me dalje ne rruge (kati 1) - oborr me 3 vende parkimi / shitet i mobiluar + me elektrosht...
01/05/2021 00:22

81,500 Euro - Okazion! Apartament 3+1 Ne Shitje 81'500€!

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
10
91.34 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Apartament ne shitje 3+1 tek fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri te vitit 2022. apartamenti ka nje super planimetri eshte i organizuar me nje koridor lidhes ambient dite + amb...
29/04/2021 11:49

55,000 Euro - Shitet Shtepi Private 1 Kateshe Ne Laprake , Prane Spitalit Ushtarak

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet shpi private prane spitalit ushtarak . 1 kateshe . adresa : laprake , prane spitalit ushtarak . me hipoteke . 50 m2 . mundesi investimi si prsh ne laborator , farmaci , hotel . 55 mije euro ...
28/04/2021 20:43

63,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë! Pri20609

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
6
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake • sipërfaqja e apartamentit: 52 m2• kati 6• pallat i ri• drite natyrale ne çdo ambientorganizimi:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 1 dhome gjumi.• 1 tualet incaso• 1 ballkon.cil...
28/04/2021 17:19

69,900 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitjte Tek Casa Italia!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
4
3.47 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet!!! apartament 2+1 tek rezidenca “tirana entry”, prane casa italias! apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje prej objekteve ndertuar se fundmi ne kryeqytet, me punime teper cilesore. rezi...
27/04/2021 15:30

260,000 Euro - Shitet, Vile, Laprake 260,000 € Id: Pro14042

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
328.00 m2
Kati
1
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Vila ndodhet në laprake. informacion mbi vilën:• 2 katëshe • sipërfaqja e ndertimit 328 m2 • siperfaqja e truallit 302 m2. vila disponon ne katin -1: • 100 m2 • garazhd • lavanderi. ne...
26/04/2021 11:03

49,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake (id B11028) Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
3
3.00 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Ne laprake shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52.6 m2 , ne pallat te ri , pa ashensor , kati i 3 , me hipoteke, orientimi perendim. apartamenti eshte i mobiluar , dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire...
24/04/2021 12:28

70,300 Euro - Shitet Apartament 1+1 , Ndertim I Ri , Kompleksi Turdiu .

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
7
36.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet apartament 1+1 tek garden residence turdiu ! informacione mbi pronen : siperfaqja totale 74 m2 kati i 7-te organizimi : sallon+kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon cilesime t...
18/04/2021 21:28

260,000 Euro - Shitet, Vilë, Laprake, Tiranë 260,000 € Id: Pro20111

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
205.00 m2
Kati
2
2.75 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Vila ndodhet në laprak, rruga liria.• informacion mbi vilën:• ndërtim 2 katësh• me certifikatë pronësie• 94.2 m2 ndërtim.• 205 .5 m2 truallorganizimi:• kati i parë:Është ndarë n...
17/04/2021 17:10

150,000 Euro - Shitet Apartamenr 2+1+2 , Me Hipoteke . Adresa: Garden Residence Turdi

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
151.00 m2
Kati
9
36.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet apartament 2+1+2 ne katin e nente ne pallat te ri , me tre ashensore . apartamenti ka siperfaqe 151 m2 , i organizuar ne sallon ndenje te perbashket me ambientin e gatimit , dy dhome gjumi , ...
16/04/2021 14:53

97,500 Euro - Shtepi Private Ne Shitje Laprake, Tirane (id 4141009)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
1
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Id 4141009ne zonen e laprkes, prane qendres shendetesore nr.7 shtepi private 1 kateshe ne shitje. truall 110 m², siperfaqe ndertim 120 m², verande 20 m², me hipoteke, e mobiluar, kuzhine me vete, t...
13/04/2021 16:27

63,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha. 63000 € Pro19979

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
6
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet, apartament 1+1, në , rrugën dritan hoxha .informacion mbi pronën:• sipërfaqja : 52.2m2• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• kati 6.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, d...
12/04/2021 10:21

70,000 Euro - Shitet 1+1 E Mobiluar, 74m2, Dritan Hoxha

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
8
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet apartament 1+1;ka siperfaqe 62.3 m2 neto dhe 74.8m2 bruto; ne katin e 8 dhe i fundit ne pallat te ri me ashensor; orjentimi perendim; Çmimi: 950euro/m2;adresa: rruga dritan hoxha. ...
09/04/2021 12:30

125,000 Euro - Shitet 2+1 Ne Laprake 126m2 125,000 Euro Me Hipoteke I Arreduar

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
126.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitetdhenbsp; 2+1 ne laprake 126m2 125,000 euro me hipoteke i arreduarne zonen e laprakes, ne rrugen dritan hoxha, afer bankes procredit, shitet apartament 2+1 me hapesire 126m2 ne katin e katert ...
09/04/2021 09:26

65,000 Euro - Shitet 1+1 60 M2 Ne Laprake 65000 Euro Super Arredim

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
6
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet 1+1 60 m2 ne laprake 65000 eurone zonen e laprakes, perballe drejtorise se doganave,  shitet apartament 1+1 ne katin e gjashte banim ne nje pallat te ri te sapoperfunduar me punime shume cile...
06/04/2021 10:59

60,000 Euro - Shitet 1+ 1 Ne Laprake 59m2 60000 Euro I Restauruar I Diskutueshem

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet 1+ 1 ne laprake 59m2 60000 euro i restauruarne zonen e laprakes, shitet apartament 1+1 ne katin e gjashte banim ne nje pallat ekzistues. apartamenti ka siperfaqe te konsiderueshme me ndricim ...
06/04/2021 10:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim