🏡 shtepi ne shitje tek fresku linze tirana

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

58,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Ne Fresk

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
2
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Apartamenti ndodhet 1 stacion larg restorant freskut. apartamenti ka planimetri shume te rregullt me hapsira te shfrytezueshme. organizohet ne: korridor, sallon ndenje te perbashket me ambjentin e ...
13/05/2021 23:23

75,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 75,000 € Id: Opp+20823

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 3+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë thesarit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• kati 4.• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ...
13/05/2021 23:17

60,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 60,000 € Id: Opp+20870

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit, kompleksi i ri.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 109.4m2.• kati 3.• orientim jug.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gat...
13/05/2021 20:51

51,000 Euro - I Super Investuar Me Super Cmim : 2+1 & Ballkon Me **pamje Nga Dajti (

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
5
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze I super investuar, super mundesi:dhenbsp; 2+1 me ballkon per vetem 51,000 euro ne katin e 5 - **pamje nga dajti -.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipo...
13/05/2021 15:07

45,000 Euro - Shes Apartament 1+1, Kati 2, 70 M² 45.000 Euro (fresku) Opp+20818

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet,  apartament  1+1, në zonën e freskut, tek kompleksi i ri.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 70m2.• kati 2.• orientim veri-lindje. organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gati...
13/05/2021 11:57

70,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. Opp+20773

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament  2+1, në zonën e freskut, rruga për tek 2 luanët.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 100.7m2.• kati 4.• orientim lindje-jug-veri. organizimi:ambjent ndenjie, a...
13/05/2021 11:57

61,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 61,000 € Id: Opp+20813

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 106.4m2.• kati 2.• orientim perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dho...
13/05/2021 11:57

88,000 Euro - Ne Shitje, Papafingo Fresku, Tiranë. 88,000 € Id: Opp+19351

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
170.00 m2
Kati
6
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, (papafingo) organizuar si 3+1, tek fresku tek rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 170 m2.• kati i 6.• orientim lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambje...
13/05/2021 11:57

88,000 Euro - Ne Qetesi Dhe Ajer Te Paster -2+1+2wc+bllk (fresk) Ashnesor // Kaldaja

2+1 i mobiluar
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | Fresku/Linze Ne qetesi dhe ajer te paster - shitet apartament 2+1+2tuale dhe ballkon - fresku (anna market) pallat i ri me ashensor // arredim shume cilesore / kaldaja elektrike dhe kondicioner teper cilesore | pa...
13/05/2021 09:29

96,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane. 96,000 € Id: Opp+20733

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, aparament 2+1, ne zonen e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronen:• siperfaqja totale: 120m2.• kati 2.• orientim veri-jug-perendim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dh...
13/05/2021 11:57

70,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 70,000 € Id: Opp+20439

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
134.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, pranë kompleksit te ri, në rrugën e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 134m2.• kati 4.• orientim jug.organizimi:ambjent ndenjie...
13/05/2021 11:57

88,000 Euro - Ne Qetesi Dhe Ajer Te Paster -2+1+2wc+bllk (fresk) Ashnesor // Kaldaja

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Ne qetesi dhe ajer te paster - shitet apartament 2+1+2tuale dhe ballkon - fresku (anna market) pallat i ri me ashensor // arredim shume cilesore / kaldaja elektrike dhe kondicioner teper cilesore | pa...
13/05/2021 09:29

62,000 Euro - Okazion I Cmendur: 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k €

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
3
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
13/05/2021 09:12

53,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk Prane Restorant Freskut (id 4121471)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
2
Tirane | Fresku/Linze Id 4121471fresk prane restorant freskut, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 97m² (88,2 m² me hipoteke), kati 2, 2 tualete, bosh, ballkon, koridor qe lidh gjithe dhomat,shitet 53.000 eu...
13/05/2021 07:43

550 - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e shkozës, rruga ramazan gaxherri, tek kompleksi dajti investment. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 110.3 m2 • kati i 3-të. • orientim veri...
12/05/2021 22:32

52,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 77 M² 52.000 Euro (fresku)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1 në rrugën e dajtit te fresku. apartamenti ndodhet nëdhenbsp;katin e pestë të një pallati me ashensor dhe kadhenbsp;sipërfaqedhenbsp;77 m2. apartamenti ka organizim mjaft t...
12/05/2021 22:24

40,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 40,000 € Id: Opp+20942

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 76m2.• kati 4.• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, d...
12/05/2021 18:39

38,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut Prane Shkolles Luigj Gurak

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Id 4111240ne zonen e freskut prane shkolles luigj gurakuqi, shitet apartament 1+1, siperfaqja 50 m², pallat i ri, me hipoteke, kat i 2, ashensor, i mobiluar, korridor, kondicioner,dhenbsp; tualet me ...
12/05/2021 18:28

59,000 Euro - Ne Qesarake Shitet Apartament 3+1!

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
4
118.03 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 3+1 ne qesarake. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor eshte ndertuar me teknikat me te fundit te ndertimit, ka arkitekture bashkekohore, me sistem termoizolimi. apartamen...
12/05/2021 17:06

65,000 Euro - Okazion

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
2
9.74 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitrt ap.3+1+2 109 m2 hyrje shum e bukur pallati “lugano” ...
12/05/2021 17:01

62,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 € Id: Opp+19610

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, tek fresku, rruga e thesarit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• sipërfaqja neto 77m2.• sipërfaqja e verandës 36m2.• kati i 0.• orientim jug-lind...
12/05/2021 17:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim