Fizioterapi Kineze Ne Tirana

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 📣fizioterapi kineze ne tirane📣👉terapiste i kualifikuar i masazhit tradicional kinez.📍adresa: rruga teodor keko, tirane, albania ...
13/05/2020 00:22

Milori Fizioterapi

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣milori fizioterapi 🩺👉kthim i funksioneve te humbura nga semundja.🤩👉eleminimin e dhimbjes, e cila e ben pacientin te kthehet ne aktivitetin edhenbsp; perditshem.🩹 ...
13/05/2020 00:13

Estetika E Thonjve, Çertifikuar Në Hong Kong

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
15/04/2020 23:39

Klinika “gliozheni”

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Rreth neshnë klinikën tonë do të gjeni një staf profesionistësh të aftë dhe të përkushtuar, të cilët do t’ju shërbejnë me kompetencë dhe cilësi të lartë për të gjitha problemet t...
30/03/2020 15:59

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Klinikagea.compërse ne?nuk ka kosto tË fshehurapaketat tona janë të thjeshta dhe të përballueshme dhe përfshijnë dokumentimin në të gjitha mediat – dvd, cd, flash drive ose shkarkim direkt...
27/03/2020 16:18

Derma Care Klinike

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Derma care klinike ju ofron cdo sherbim dhe informacion mbi dermatologjine klasike dhe ate estetike. te dhena, materiale informative,dhenbsp;sherbime dhe oferta te vazhdueshme .adresa:dhenbsp;bulevard...
12/01/2020 00:36

Harmony Dermo Care

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Harmony dermo care është një alternativë e jashtëzakonshme për të gjithë ata që duan të kujdesen për fytyren dhe trupin nëpërmjet trajtimeve jo invazive, pa nevojën e ndërhyrjeve kirurg...
12/01/2020 00:05

Iris Cosmetic Albania- Produkte Profesionale Kozmetike

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Iris cosmetic albania është kompania lider ne distribucionin e produkteve kozmetike në shqipëri, pas shume vitesh përvoje në ketë fushë, ne kemi ngritur sukseshëm biznesin tonë si një nga d...
11/01/2020 23:21

Vizita Per Syte Nga Dr. Stefano Mola Vetëm Një Ditë Të Shtunën, M

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Vizita pËr sytË nga dr. stefano mola vetëm një ditë të shtunën, më 11 janar 2020 50% skonto pËr skelete dhe xhama optikË optika gold, toptani shopping center, kati 0...
08/01/2020 14:26

Anassa, Klinike Dermo-estetike & Kirurgji Rikonstruktive

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Anassa, klinike dermo-estetike dhe kirurgji rikonstruktive spitali hygeia tiranë hap për herë të parë klinikën dermo-estetike dhe kirurgji rikonstruktive “anassa”. shërbim elitar, tekno...
07/01/2020 23:26

San Luca KlinikË MjekËsore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes San luca klinikë mjekësore të obliguar për të dhënë kujdesin më të mirë! klinika san luca, e pozicionuar në zemër të qytetit të tiranës, ju ofron një gamë të gjerë shërbimesh...
07/01/2020 23:11

Klinika Gjinekologjike Dr. Kozeta

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Klinika gjinekologjike dr. kozeta specialitetet: obstetrike-gjinekologji procedurat: egzaminimet gjinekologjike, ekografi gjinekologjike dhe obstetrikale, kolposkopi, planifikim familjar, nderhyrj...
07/01/2020 21:50

Klinika Vivia

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Klinika vivia ka sjelle per here te pare ne shqiperi fjalen e fundit te teknologjise ne funksion te dermo-estetikes. vivia ofron nje game te gjere trajtimesh me laser dhe aparatura te tjera, te gjit...
07/01/2020 21:25

Qender Mediko - Estetike & Laseri “venus”

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Qender mediko-estetike dhe laseri venus eshte qendra e 1-re e aplikimit te laserit dhe dermatologjise kozmetike ne tirane, prej vitit 2001. ne jemi te dedikuar te zgjidhim problemin tuaj duke ju of...
07/01/2020 11:43

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim