Klinika Kajo

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi 🩺klinika kajo🧬👉klinika kajo është një klinikë mjekësore në tiranë e specializuar në gastro-hepatologji dhe kardiologji, e cila ofron konsulta me mjekë specialistë, ekzaminime instru...
22/05/2020 02:23

Klinika Mjekësore Elmedica

Elbasan | Qender 🩺klinika mjekësore elmedica🧬👉tek ne mund te gjeni disa specialitete :dhenbsp;✅pediatria✅kardiologjia✅endokrinologjia✅neurologjia✅otorinolaringologjia👉sëmundjet infektive ...
22/05/2020 02:17

Klinika Stroka

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🩺klinika stroka🧬👉trajtimi i kancerit te lekures ( plageve qe nuk sherohen per nje kohe te gjate ), nishaneve, pa rreze,pa bisturi,por me solucione bimore. 👉trajtimi dhe sherimi behet perm...
22/05/2020 02:10

Klinike Dentare

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 🦷klinike dentare "my smile" 🦷👉buzeqeshja juaj, kenaqesia jone !dhenbsp;📍adresa: rruga sotir caci, tirana, albaniadhenbsp; ...
19/05/2020 05:59

City Dent - Klinike Dentare

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🦷city dent - klinike dentare🦷👉city dent, ofron te gjitha sherbimet dentare me paisje te teknologjise se fundit nga mjeke te specializuar.dhenbsp;📍adresa: rruga e elbasanit, siper intesa sa...
19/05/2020 05:47

Ndriodent-klinike Dentare Dhe Laborator

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🦷ndriodent-klinike dentare dhe laborator🦷👉ju ofrojme nje sherbim dentar cilesor dhe te garantuar, ne te gjitha fushat e denistriese si:dhenbsp;✅terapi✅endodonti✅kirugji✅ortopedi✅imp...
19/05/2020 05:41

Klinika E Syrit

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl 👁 e syrit "laser eye clinic" eshte e perkushtuar ne sherimin tuaj, ne permisimin e te parit, permes sherbimit cilesor, ekipit profesional dhe teknologjise boterore.📍adresa : rr.bardhyl, pall. pe...
17/05/2020 02:24

Vivia Klinike Dermo - Estetike

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🧬vivia klinike dermo - estetike🩺👉per te paren here ne shqiperi, fjala e fundit e punes kerkimore boterore per dermo estetiken. vetem tek vivia! eja zbulo c'mund te bejme per ty...📍adresa :...
17/05/2020 02:19

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🧬klinika gjinekologjike endoskopike gea🩺👉kryen vizita gjinekologjike, eko 3d/ 4d, kolposkopi, pap-teste, hysteroskopi, trajtim infertiliteti etj.. ...
17/05/2020 02:12

Laborator Analizash Dhe Klinike Mjekesore ''euroklini ''

Tirana | Laprake 🧬laborator analizash dhe klinike mjekesore ''euroklini ''🩺👉cmimet me te lira nen logon e nje laboratori profesional !📍adresa : rruga ibrahim pasha bushatlliu, prane spitalit ushtarak, lapr...
17/05/2020 01:57

Laborator Biokimik Klinik Stelijan Buzo

Tirana | Vasil Shanto 🧬laborator biokimik klinik stelijan buzo🩺👉laborator biokimik klinik stelijan buzo. cilesi, korrektËsi, profesionalizËm dhe Çmime nga mË konkurrueset nË treg. ju mirËpresim!📍adresa : ...
17/05/2020 01:50

Klinike Dentare

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🦷klinike dentare "prestige"dhenbsp;🦷ofron te gjitha sherbimet dentare me pajisje te teknologjise bashkekohore dhe mjeke te specializuar.📍adresa : rruga besim alla,ysberisht, tirane albaniadhe...
16/05/2020 04:33

Klinika Dermatologjike-estetike Dr. Blerta Gjoni

Tirana | Don Bosko 🧬klinika dermatologjike-estetike dr. blerta gjoni🩺✅vizita dermatologjike, ✅trikoskopi, ✅dermatoskopi, ✅trajtimin e akneve, ✅rrudhave, ✅rënien e flokëve, ✅ekzaminim me llambë woo...
16/05/2020 04:25

Klinikë Rehabilitimi Fizio - Logopedik

Tirana | Laprake 🧬klinikë rehabilitimi fizio - logopedik🩺👉trajtohen çrregullimet e neurozhvillimit si: ✅Çrregullimet e gjuhës,✅të folurit dhe ✅komunikimit autizmi ✅sindroma down ✅prapambetja me...
16/05/2020 04:16

Klinike Alergologjie

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru 🧬klinike alergologjiedhenbsp;ofron ekzaminim e te ndryshme per diagnostikimin e te gjitha semundjeve alergjike. 🩺👉konsulta alergologjie 👉prova alegologjie ne lekure ( prick test )✅– pe...
16/05/2020 04:10

Anassa, Klinike Dermo-estetike & Kirurgji Rikonstruktive

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru 🧬anassa, klinike dermo-estetike dheamp; kirurgji rikonstruktive🩺👉spitali hygeia tiranë hap për herë të parë klinikën dermo-estetike dheamp; kirurgji rikonstruktive “anassa”✅shërb...
16/05/2020 03:59

Klinike Dermatologjike Venus

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinike dermatologjike venus📣👉qender mediko-estetike dheamp; laseri venus eshte qendra e 1-re e aplikimit te laserit dheamp; dermatologjise kozmetike ne tirane, prej vitit 2001. ne jemi te d...
16/05/2020 03:52

Klinike Fizoterapie Prifti

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣klinike fizioterapie prifti 📣👉trajtohen:dhenbsp;✅spondiliatoza✅paraliza✅trompza✅hernie diskale etj ...
13/05/2020 00:56

Klinike Fiziterapie Iva&bledi

Durres | Qender 📣klinike fizioterapie ivadheamp;bledi👩‍⚕️👉diagnostikim, konsulta dhe trajtime te ndryshme fizioterapeutike ne menyre manuale dhe elektroterapi.👉trajtojme:dhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; dh...
13/05/2020 00:41

Klinike Dermatologjike Estetike Dermovita

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 📣klinike dermatologjike, estetike dermovita📣👉lekura juaj ne duar te sigurta.📍adresa: rruga hoxha tahsin, tirane albania ...
13/05/2020 00:32

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim