Klinika Dentare Vivadent

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl 🦷klinike dentare vivadent 🦷📍adresa: rruga zihni sako, pallati progeen, kati i 2, prane karburant "elda" tirane.dhenbsp; ...
25/05/2020 15:28

Klinike Dentare 21

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinike dentare 21 🦷👉we care about every patient !dhenbsp;📍adresa: muhamet gjollesha,tirane albaniadhenbsp; ...
25/05/2020 15:17

Klinika Dentare Smile Now

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinika dentare smile now🦷👉ne kliniken tone do te gjeni mbi te gjitha kujdesin e duhur per cdo pacient. metodologjia dhe eksperienca jone siguron nje trajtim profesional.dhenbsp;📍adresa: ...
25/05/2020 15:06

Klinike Dentare Endodental

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 🦷klinike dentare endodental🦷👉ne klinike do te gjeni te gjitha llojet e sherbimeve dentare:✅implantedhenbsp;✅kirugji✅ura zirkoni dhe porcelani✅aparate drejtuese per dhembetdhenbsp;✅p...
25/05/2020 14:55

Klinika Dentare Andent

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🦷klinika dentare andent🦷👉shendeti gojes dhe dhembeve tuaj, obligimi yne !dhenbsp;📍adresa :dhenbsp;llazi miho nr10 kombinat tirana, albania ...
24/05/2020 02:59

Integra Dental - Dentisti Juaj. Klinike Dentare

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi 🦷integra dental - dentisti juaj. klinike dentare🦷👉klinika dentare "integra dental" ofron shërbim të plotë dentar në tiranë, shqipëri. dentistë profesionistë do të sigurojnë shërbim...
24/05/2020 02:53

Klinike Dentare

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 🦷klinike dentare "leladent"👉per nje buzeqeshje sa me te bukur.📍adresa :dhenbsp;rruga panorama e liqenit tirane,albania tirana, albania ...
24/05/2020 02:43

Klinike Dentare 'parisi'

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 🦷klinike dentare 'parisi'🦷👉prane klinikes dentare parisi ofrohen te gjitha sherbimet e fushes se stomatologjise me cilesi te larte dhe cmime konkuruese.📍adresa :dhenbsp;sheshi shtraus,xham...
24/05/2020 02:36

Klinike Dentare

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinike dentare " elodent"🦷👉ne klinike dentare "elodent", do te gjeni te gjitha sherbimet per dhembet tuaj me cmim shum te arsyeshem... ...
24/05/2020 02:27

Klinika Dentare Ketident

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 🦷klinika dentare ketident🦷👉ne kliniken tone ne tirane do te zgjidhni cdo problem te dhembeve tuaj. stafi yne i specializuar kujdeset si askush tjeter, ne cdo moment. ja disa sherbime dentare ...
23/05/2020 02:02

Klinika Dentare Lako

Tirana | Vasil Shanto 🦷klinika dentare lako🦷👉klinika dentare lako me nje staf te kualifikuar mjekesh shqiptar dhe suportin e mjekeve italianprej 13 vitesh ofron sherbimet me te mira dentare ne shqiperi📍adresa :...
23/05/2020 01:56

Klinika Dentare

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinika dentare "paparisto"🦷👉klinika dentare "paparisto" ofron shërbimet më të mira dentare me teknologji bashkohore dhe nje staf te kualifikuar mjekësh profesionitë.📍adresa :dhenbsp...
23/05/2020 01:23

Klinika Dentare - Ledismile

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 🦷klinika dentare - ledismile🦷👉klinike e specializuar ne estetike dentare.prej 2004 ne te njejten vendodhje.mjeke te specializuar jashte shqiperie.kryhen implantologji ,ortodonci.📍adresa :d...
23/05/2020 01:19

Klinika Dentare

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🦷klinika dentare "zajmira"🦷👉klinike dentare qe ofron sherbime terapeutike ,ortopedike,kirurgjikale ,ortodonci dhe implantologji.📍adresa : kombinat, stacioni i fundit perball njesise bashki...
23/05/2020 01:13

Klinika Dentare Xholi

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinika dentare "xholi"🦷👉nje game sherbimesh dentare cilesore qe ofrohen ne kliniken tone stomatologjike,nga mbushja deri ne kirurgji komplekse(implante),etc📍adresa : rr.kavajes ,21 dhjet...
22/05/2020 04:45

Klinika Dentare Brahimllari

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 🦷klinika dentare brahimllari👉klinika dentare dr. lumturi brahimllari ofron shërbime multidisiplinore në rehabilitimin e shëndetit tuaj oral.🦷adresa : rruga e elbasanit, përballë postës,...
22/05/2020 04:40

Klinika Dentare Artdent

Lushnje | Qender 🦷klinika dentare artdent🦷👉klinike dhe laborator dentar artdent! 👉mjek specialist ne ortodonci dhe ortopedi dento-faciale.✅mundesojme:aparate per te drejtuar dhembet, fikse dheamp; te lev...
22/05/2020 04:28

Klinika Dentare Mat Dental

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 🦷klinika dentare "mat dental"🦷👉vizitat falas radiografi falas Çmime konkurruese urgjencat ne çdo kohe.📍adresa : rruga e elbasanit, prane deges se thesarit , tirana, albania ...
22/05/2020 04:23

Klinika Dentare

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinika dentare " Çako "🦷📍adresa:dhenbsp; prane 21 dhjetorit, rruga frosina plaku, tirane,albaniadhenbsp; ...
22/05/2020 04:20

Klinika Dentare Ortolife

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinika dentare ortolife🦷📍adresa : rruga e kavajes, perballe elektroshtepiakeve globe, mbi 100 vitrinat, kati i 2, tirane, albaniadhenbsp; ...
22/05/2020 04:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim