Klinika Laserway

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 👁klinika laserway "trapianto capelli tirana "👁👉per here te pare ne shqiperi , klinika laser way krijoi per ju nje qender te specializuar , qellimi i se ciles eshte krijimi i mundesise per tra...
05/06/2020 00:18

Klinika Diva

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika diva📣👉klinika diva, në shqipëri me mjekët më të specializuar europian në fushën e kirurgjisë plastike, rikonstruktive dhe estetike.📍adresa :dhenbsp;rruga ismail qemali, pa...
03/06/2020 02:28

Klinika E Syrit Vision

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 📣klinika e syrit vision👁👉klinka e syrit vision se bashku me shkollën vision dhe dy optikat mbulojne të gjithe gamen e problemeve te syrit. vizita, diagnoze, kirurgji, laser.📍adresa :dhen...
02/06/2020 16:40

Klinika Rus Dental

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika rus dental📣👉klinike dentare e specializuar ne fushen e orotdontise, implantologjise, kirurgjise orale dhe faciale. mjek te huaj , teknologji dhe metodika bashkëkohore ne trajtimin e...
02/06/2020 16:24

Klinika Pediatrike Dr. Aureli

Tirana | Kodra e Diellit Klinika pediatrike dr. aureline nje ambjent te ngrohte e mikprites per ju dhe femijen tuaj, me aparatura bashkekohore, ofrojme perkujdesje per shendetin e femijeve.adresa : rezidenca kodra e diellit 1...
01/06/2020 10:56

Klinika Technodental

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Klinika technodentalklinika dentare"technodental" ofron shërbim dentar të kualifikuar, shumë cilësor dhe estetik. e paisur me sallë të vecantë kirurgjie, duke përdorur materiale cilësore dhe ...
01/06/2020 01:52

Klinika Veterinare

Tirana | Zone Periferike 🩺klinika veterinare "nardi"🩺👉klinikat veterinare "nardi" gjendet tek rruga "myslym keta" . klinika veterinare "nardi" ju ofron cilesi dhe perkushtim ndaj klientit dhe kafshes tuaj. ...
31/05/2020 00:33

Klinika Dentare

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🩺klinika dentare"universal"🩺👉tË gjitha trajtimet tona janË me Çmime tË arsyeshme dhe cilËsore; klinika jonË bashkËpunon me mjekË tË huaj pËr trajtimet e komplikuara siÇ jane implan...
31/05/2020 00:28

Kmk - Klinika Mjekesore Komuna E Parisit

Tirana | Komuna e parisit 🩺kmk - klinika mjekesore komuna e parisit🔬👉"kmk" eshte klinike multi-specialistike qe ofron me profesionalizem shume sherbime mjekesore, nga nje staf i kualifikuar mjekesh shqiptar dhe italia...
31/05/2020 00:11

Klinika Mjekesore Roma

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🩺klinika mjekesore roma🔬👉ofron disa sherbime:dhenbsp;✅kardiologji✅semundje infektivedhenbsp;✅dermatologji✅endokrinologji✅gjinekologji✅laborator analizashdhenbsp;📍adresa :dhenbs...
30/05/2020 23:58

Klinika Mjekesore Nuova

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🩺klinika mjekesore nuova🔬👉klinika mjekesore nuova eshte nje klinike multidisiplinare e themeluar si rezultat i nje bashkepunimi italo-shqiptar, ne vitin 2015. 👉klinika ofron sherbime te sh...
30/05/2020 23:50

Klinika E Syrit Internacional

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Klinika e syrit internacional- we focus on one thing - your visionadresa: rruga myslym shyri, tirane, albaniadhenbsp;...
29/05/2020 13:07

Olympia Laborator- Klinike Mjekesore

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🧬olympia laborator- klinike mjekesore🩺👉kujdesu per shendetin! olympia lab � kujdeset shpejt e sakt per shendetin tuaj � � ...
27/05/2020 21:35

Klinika Zogu I Pare

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🩺klinika zogu i pare🔬👉në klinikën zogu i pare, do të gjeni një ekip që punon së bashku për të garantuar shëndetin dhe shërimin tuaj.👉përpiqemi me të gjitha forcat për të bër...
27/05/2020 01:43

Klinika Gliozheni

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik 🩺klinika gliozheni🔬👉“klinika gliozheni” është një nga strukturat private më të kompletuara dhe më të njohura në shqipëri, në fushën e obstetrikës, gjinekologjisë dhe infertil...
27/05/2020 01:34

Klinika Glob

Tirana | Rruga Dritan Hoxha 📣klinika glob🩺👉klinika mjekesore glob, është klinika që mund ti besoni sigurinë e shëndetin tuaj.📍adresa :dhenbsp;rruga "dritan hoxha", ndertesa 147, hyrja 47, tirane ...
27/05/2020 01:21

Klinika Evident

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🦷klinika evident🦷👉klinika evident ju rikthen buzeqeshjen e munguar :) me cmime mjaft te arsyeshme.👉motoja e punes sone eshte : - sherbim cilesor e me protokolle rigoroze shkencore - aparat...
27/05/2020 01:13

Klinika

Tirana | Komuna e parisit 🦷klinika "kiev dental"🦷👉klinika kiev dental rreth shendetit dhe higjienes orale📍adresa :dhenbsp;komuna e parisit -rruga: tish daija - kompleksi kika 2 1019 tirana, albania ...
26/05/2020 02:36

Klinika Toti & Gurakuqi

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🦷klinika toti dheamp; gurakuqi🦷👉ofron të gjitha shërbimet dentare shoqëruar me profesionalizëm, mjete të specializuara bashkëkohore gjithmonë me materiale të cilësisë së parë📍a...
26/05/2020 02:32

Klinika Dentare Buzeqeshja

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 🦷klinika dentare buzeqeshja🦷 -dhenbsp;nje vizionar ne kujdesin dentare !dhenbsp;✅per te gjithe ato qe i kushtojne rendesine e duhur shendetit dhe higjenes se gojes. ketu do te gjeni te gjitha ...
25/05/2020 16:08

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim