Klinika Gjinekologjike Lindi

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣klinika gjinekologjike lindi🩺👉sherbimet :✅ndjekje shtatzenie ✅eko gjinekologjike ✅eko obstetrikale ✅vizite gjinekologjike ✅kolposkopi ✅pap test✅analiza laboratorike ✅nderprer...
16/12/2020 15:15

Klinika Gjata

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik 🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
08/12/2020 12:35

Klinika Vital

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl 📣klinika vital📣👉“dhenbsp;klinikat vital” ofrojnë një gamë të gjerë shërbimesh të kujdesit shëndetësor parësor. këto poliklinika janë një sistem i domosdoshëm ambulator në n...
07/12/2020 12:07

Klinika Obstetrikale Gjinekologjike

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Rreth neshklinika obstetrikale gjinekologjike "bylykbashi" , tirane pershendetje ! faleminderit qe vizitoni  faqen zyrtare te klinikes "bylykbashi" klinika obstetrikale - gjinekologjike  "bylykbas...
03/12/2020 13:33

Klinika Endoskopike Lavita

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika endoskopike lavita🩺👉klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskop...
27/10/2020 16:28

Klinika Pro Life

Tirana | Komuna e parisit Klinika mjekesore “pro-life”eshte pjese e grupit fefa shpk, e licensuar nga ministria e shendetesise me date 24.07.2007 per ushtrim aktiviteti privat ne fushen e shendetesise dhe sherben si qender...
27/10/2020 15:01

Materiale Dentare Tiranë

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru 🦷materiale dentare tiranë🦷👉depo dentare voleto dental📍adresa :dhenbsp;bulevardi blu , rruga roma (kamez) 1001 tirana, albania ...
28/08/2020 15:41

Klinika Lorident

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru 🦷klinika lorident🦷👉klinika : lorident ju ofron sherbim cilesor ne te gjitha fushat e stomatologjise, cmime konkuruese dhe korektesi maximale.garancia 5 vjecare per cdo punim.📍adresa : pask...
16/07/2020 10:13

Klinika Dentare Big Smiles

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 🦷klinika dentare big smiles🦷👉dentist dheamp; dental aesthetic📍adresa :dhenbsp;ish bllok tirana, albania ...
08/07/2020 15:17

Klinika Dentare Vrioni

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Klinika dentare vrioniklinika  dentare vrioni ,eshte hapur ne vitin 2004.klinika u hap  ne fillim me nje  dhome pune  ,dhe filloi te zgjerohej  per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pac...
02/07/2020 13:50

Klinika Davinci

Tirana | Rruga Dritan Hoxha 📣klinika davinci ofron shërbime të kirurgjisë estetike, oto-rino-laringlologjisë, mbjelljen e flokëve si edhe trajtime estetike jo kirurgjikale për fytyrën dhe trupin.👉stafi mjekësor i s...
26/06/2020 17:44

Klinika Dermaplus

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Klinika dermaplustrajtime estetike mjekesore adresa: rruga e kavajes, kryqezimi  21 dhjetorit, tirane albania ...
22/06/2020 18:53

Klinika Dermo-estetike Demiraj

Durres | Qender 📣klinika dermo-estetike demiraj 📣👉klinike dermatologjike-estetike dedikuar shendetit te lekures tuaj.🥰pasioni yne eshte te nxjerrim tek ju me te bukuren, rinoren dhe pamjen rrezatuese.dhen...
18/06/2020 15:27

Klinika Rushiti

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🩺klinika rushiti🩺📍adresadhenbsp; :dhenbsp;rruga kavajes pallati 155/1 tirana, albania ...
07/06/2020 12:07

Klinika E Kirurgjise Plastike Dhe Estetike Euromedica

Tirana | Vasil Shanto 🩺klinika e kirurgjise plastike dhe estetike euromedica🩺👉klinika euromedica, me një eksperiencë 15-vjeçare në fushën e kirurgjisë plastike, e specializuar në të gjitha llojet e ndërhy...
07/06/2020 12:00

Klinika Dentare Bitincka

Tirana | Vasil Shanto 🦷klinika dentare bitincka🦷📍adresa :  rruga nikolla jorga tirane tirana, albania ...
07/06/2020 11:45

📣klinika Dermolife📣

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ...
05/06/2020 16:54

Klinika Prolife

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 🩺klinika prolife🩺👉jemi prane jush per te permirsuar cilesine e jetes!!📍adresa :dhenbsp;rruga nikolla tupe, nr 2 tirana, albania ...
05/06/2020 00:58

Klinika Gjinekologjike Bylykbashi

Tirana | Don Bosko 📣klinika gjinekologjike bylykbashi📣👉sherbime obstetrike - gjinekologjike laborator klinik; biokimik; hormonal; bakterologjik kardiologji radiologji dermatologji endokrinologji hematologji📍...
05/06/2020 00:45

Klinika Dentare “new Dent”

Tirana | Vasil Shanto 🦷klinika dentare “new dent”🦷📍adresa :dhenbsp;rruga "sali butka" 10100 tirana, albania ...
05/06/2020 00:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim