🏡 sherbime shendetesore dhe estetike tek zone periferike tirana

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Klinika Europiane E Syve

Tirane | Komuna e parisit 👁klinika europiane e syve👁👉klinika europiane e syve eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga mjeku okulist kirurg dr. kastriot borici.📍adresa :dhenbsp;rr medar shtylla ( komuna e parisit) ...
07/05/2021 13:23

Klinika Mjekësore Ikeda

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika mjekësore ikeda📣👉klinika ikeda: vizita mjekesore; laborator: klinik-biokimik; bakteriologjik; histologjik; markues tumoral; ekografi; kardiologji; radiologji; kirurgji.📍adresa:dh...
05/05/2021 20:35

Klinika Mjekesore Roma

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 🩺klinika mjekesore roma🔬👉ofron disa sherbime:dhenbsp;✅kardiologji✅semundje infektivedhenbsp;✅dermatologji✅endokrinologji✅gjinekologji✅laborator analizashdhenbsp;📍adresa :dhenbs...
05/05/2021 11:17

Klinike Dermatologjike Entela Shkodrani

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinike dermatologjike entela shkodrani📣👉ofron keto sherbime:✅dermatologji✅dermatologji kirugjikale👉dermatologji kozmetikedhenbsp;📍adresa: blv gjergj fishta, tirane, albania ...
04/05/2021 02:16

Klinika Obstetrikale Gjinekologjike

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Rreth neshklinika obstetrikale gjinekologjike "bylykbashi" , tirane pershendetje ! faleminderit qe vizitoni  faqen zyrtare te klinikes "bylykbashi" klinika obstetrikale - gjinekologjike  "bylykbas...
03/05/2021 10:39

Klinika Petal

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika petal📣👉misioni i klinikës gjinekologjike “petal” është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jet...
03/05/2021 07:42

Klinika Davinci

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Klinika davinci ofron shërbime të kirurgjisë estetike, oto-rino-laringologjisë dhe mbjelljen e flokëve si edhe trajtime estetike jo kirurgjikale për fytyrën dhe trupin. shërbimet qe do të ...
01/05/2021 16:24

Klinika Vital

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl 📣klinika vital📣👉“dhenbsp;klinikat vital” ofrojnë një gamë të gjerë shërbimesh të kujdesit shëndetësor parësor. këto poliklinika janë një sistem i domosdoshëm ambulator në n...
01/05/2021 11:13

Klinika Biomed

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Klinika biomeddhenbsp;ortopedia dhe trauma sportive, reumatologjia dhe patologjite autoimune, psikologjia, imazheri, grafi digitale, laborator mjekesor etjadresa: rruga dritan hoxha, pallatet hawaii, ...
01/05/2021 09:55

Laborator Intermedica

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Laborator intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të ...
30/04/2021 16:21

Qendra Orthodhokse Diagnostike Ungjillezimi

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te ...
30/04/2021 12:25

Blejme Floke Origjinale!

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Blejme floke natyrale! floket duhet te jene te gjate mbi 45 cm! cmimi super! te interesuarat te kontaktojne per cdo informacion shtese! ...
30/04/2021 11:24

Klinika Diamed

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika diamed📣📍adresa :  rruga "gjike kuqali" tirana, albania ...
27/04/2021 19:20

Kmk - Klinika Mjekesore Komuna E Parisit

Tirane | Komuna e parisit 🩺kmk - klinika mjekesore komuna e parisit🔬👉"kmk" eshte klinike multi-specialistike qe ofron me profesionalizem shume sherbime mjekesore, nga nje staf i kualifikuar mjekesh shqiptar dhe italia...
27/04/2021 14:47

Klinika Dermaplus

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Klinika dermaplustrajtime estetike mjekesore adresa: rruga e kavajes, kryqezimi  21 dhjetorit, tirane albania ...
23/04/2021 22:30

Klinika Zogu I Pare

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🩺klinika zogu i pare🔬👉në klinikën zogu i pare, do të gjeni një ekip që punon së bashku për të garantuar shëndetin dhe shërimin tuaj.👉përpiqemi me të gjitha forcat për të bër...
22/04/2021 19:25

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard klinika gea ofron: *vizita gjinekologjike *eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d *ndjekje shtatzanie *kolposkopi *pap-test *trajtim infertiliteti *hysteroskopi diagnostikuese dhe operative...
19/04/2021 12:39

Shine-klinike Kirurgji Estetike

Tirane | Komuna e parisit 📣klinika e kirurgjise estetike shine ju ofron trajtime micro- kirurgjikale , trajtime kundra plakjes dhe estetike nga staf i specializuar dhe aparatura bashkekohore.👉shebimet qe ofrondhenbsp; dh...
19/04/2021 12:28

Materiale Dentare Tiranë

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 🦷materiale dentare tiranë🦷👉depo dentare voleto dental📍adresa :dhenbsp;bulevardi blu , rruga roma (kamez) 1001 tirana, albania ...
19/04/2021 09:44

Klinika Pediatrike Diamant

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 📣klinika pediatrike diamant ndodhet perballe parlamentit. ajo ofron vizita pediatrike per specialitete te ndryshme nga mjek specialist e profesionist. kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime labo...
16/04/2021 18:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim