🏡

🕵 Online 163 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
23/10/2020 23:52

40,000 Leke - Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate!

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
1
2.46 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament me qera te liqeni i thate! apartmenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili te con te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. me pas kalohet te dy dhomat e gjumi...
23/10/2020 16:49

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë ,tiranë 350 € /muaj Id: Pri+1

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë.• informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit: 98 m2 • veri-lindje• organizim...
23/10/2020 16:38

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Stacioni I Trenit, Tiranë. 500 € /muaj Id: Pr

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartamenti është i pozicionuar pranë stacionit të trenit tek ish hipoteka.• informacion mbi apartamentin• ndërtim i ri• kati i 4• sipërfaqja e apartamentit: 90 m2•organizimi• sallon...
23/10/2020 16:37

500 Euro - Apartament 2+1+2 Per Qira Ne Qender!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
10
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Japim me qera apartament 2+1+2 tualete ne qender te tiranes tek ish kinema 17 nentori(galeria). apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe 104/m2 dhe perbehet n...
23/10/2020 15:44

400 Euro - Apartament 3+1 Me Qera Ne Zonen E Astirit, Ne Rrugen Teodor Keko Ne Ti

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
6
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4231170astir ne rrugen teodor keko, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, me kbufe, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, mobilim i ri, e gjithe shtepia me parket,siperfaqe 118 m², kati ...
23/10/2020 15:20

350 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Ne Vasil Shanto Prane Uet Ne Tirane (id 422192

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Id 4221924ne vasil shanto, prane uet, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orie...
23/10/2020 14:23

550 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartament 2+1 ne bllokne nje nga zonat me te mira te tiranes jepet apartement me qera . apartamenti ndodhet ne bllok dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje kuzhine te madhedhenbsp;...
23/10/2020 12:31

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
24/10/2020 11:51

380 Euro - 2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
23/10/2020 22:51

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Sheshi Uillson.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
8
1.02 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartamenti 1+1, tek sheshi uillson.apartamenti eshte 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.hapesire e bollshme.eshte i organizuar ne dhome ndenje, ...
23/10/2020 11:49

360 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna Parisit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qera apartament 1+1,80 m2, kati 4 i nje pallati .apartamenti ndodhet tek komuna parisit perballe kika 2.eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo,ballkon,vend parkimi...
23/10/2020 11:40

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
23/10/2020 11:17

25,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
47.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet shtepi me qera tek fakulteti i mjekesis e mobiluar, dhome me dritare nga dielli + kuzhine + ballkon nga dielli+banjo me vaske dhe me dritare+ bodrum i vecante nga dhoma ku mund te vendoset nje k...
23/10/2020 11:05

1,000 Euro - Vile Me Qera, Rruga E Kavajes, Prane Bllokut Te Ambasadave Ne Tirane (

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4251079rruga e kavajes , prane bllokut te ambasadave  jepet me qera vile 2 kateshe, 3+1, siperfaqe 145 m², kondicioner ne cdo dhome, oxhak me dru, parket, 2 tualete, ballkon, sistem alarmi, gjene...
23/10/2020 09:51

600 Euro - Qera, Id 4231056, Apartament 3+1, Bllok, Rruga Pjeter Bogdani

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
170.00 m2
Kati
8
0.79 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4231056bllok, rruga pjeter bogdani, prane shkolles ” 11 janari”, jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 170 m2, kati i 8, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, apartamenti eshte i perbere nga a...
23/10/2020 09:47

500 Euro - Apartamente 3+1 Me Qera Ne Don Bosko Prane Kompleksit Vizion Ne Tirane

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4231176don bosko, prane kompleksit vizion, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 117 m², kati 5 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, ...
23/10/2020 09:46

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , Kompleksi Ana

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
1.25 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 85 m2, ndodhet te qytet studenti, kompleksi ana.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.dhenbsp;ndodhet ne katin e 2,...
23/10/2020 09:34

30,000 Leke - Apartament 2+1+2 Per Qira Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.89 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane  intesa sampaolo bank ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashe...
23/10/2020 08:57

265 Euro - 2+1 Ne Ali Dem (oslo) I Rikonstruktuar 100%, Totalisht I Ri | Kondicio

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet super apartament me qira 2+1 i rikonstruktuar 100% totalisht i ri| kondicioneri dhe parketi i ri | i sapo lyer | strukture e mire hapesire e madheq2419te dhenat e ndarjes:🔸️- 1 soxhorno + 1...
23/10/2020 08:49

360 Euro - Me Qera 2+1 Apartament Ne Pallat, Rruga Myslym Shyrri

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Me qera 2+1 apartament + ballkon + depo ne fillim te rruges myslym shyri prane bankes bkt.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, siperfaqe 73m2.nuk eshte dhene me pare me qera.jepe...
23/10/2020 00:46

250 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 , 42m2+ 150m2 Tarraca ,bulevardi Zogu I P

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
42.00 m2
Kati
10
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,bulevardi zogu i pare pran hotel ideadhenbsp;pallat i ri dhenbsp;dhenbsp;kati i 10me ashensororganizohet:•1 dhoma gjumi•sallon ndenje i perbashk...
22/10/2020 22:37

30,000 Leke - Kat Vile 2+1 Me Qera , Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet hyrje me qera 2+1, me siperfaqe 98m2, ndodhet afer rajonit numer 4. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, oborr. ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 ...
22/10/2020 21:56

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim