🏡

🕵 Online 10 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

500 Euro - Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ P

1+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Super apartament për qera 1+1 me ballkon te kopshti zoologjik- rruga eduard mano -- ( pas rest. gambero) - apartamenti Është totalisht i ri i  shtruar me parket dhe Është i pabanuar ***  - apar...
13/04/2021 14:15

320 Euro - Don Bosko, Apartament 3+1 Me Qera!

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
Tirana | Don Bosko Jepet me qera apartament 3+1+2 wc+2 blk ne don bosko, prane viva market.apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.ka mobilim bashkekohor, ndricim natyral.per me shume informacione kontaktoniagj...
14/04/2021 16:30

2,500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Blloku, Tiranë. Opp+19267

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
197.00 m2
Kati
2
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e bllokut, rruga ismail qemali.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 197m2.• kati i 2.• orientim veri.organizimi:ambient ndenjie, ambjent gatimi...
14/04/2021 16:27

1,500 Euro - Qera, Vilë, Sauk, Tiranë 1,500 € /muaj Id: Opp+19973

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
380.00 m2
Kati
2
3.25 Km
nga qendra
Tirana | Sauk Jepet me qera, vilë në sauk.informacion mbi vilën:• sipërfaqja e truallit 380m2.• sipërfaqja e ndërtimit: 117m2.• strukturë 2-katëshe• orientim veri-jug-lindje-perëndim• me dokument...
14/04/2021 16:26

250 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë 250 € /muaj Id: Opp+20377

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
6
2.78 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e kinostudios, rruga aleksandër moisiu.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 118m2.• kati 6 (i fundit).• orientim veri-perëndim.organizimi:amb...
14/04/2021 16:25

350 Euro - Qendra Kristal, Apartament 1+1 Me Qera!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet me qera apartament 1+1 ne kristal center.apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.ka mobilim shume te mire, me kondicioner.per me shume informacione kontaktoniagjensi imobilare real home...
14/04/2021 16:04

220 Euro - Yzberisht, Apartament 1+1 Me Qera!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet me qera apartament 1+1 ne astir.apartamenti ndodhet ne pallat te ri.ka mobilim shume te mire, me parket, kondicioner.dy muaj garanciper me shume informacione kontaktoniagjensi imobilare real hom...
14/04/2021 15:45

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, Al20405

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
5
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Qera, apartament 1+1, ali demi, kompleksi mangalem, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 67 m2.• kati i 5.• ndërtim i ri.organizimi:• ambient ndenjie.• ambient...
14/04/2021 15:40

220 Euro - Bulevardi I Ri, Apartament 1+1 Me Qera!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartament 1+1 ne astir.apartamenti ndodhet ne pallat te ri.ka mobilim shume te mire, me parket, kondicioner.per me shume informacione kontaktoniagjensi imobilare real home!...
14/04/2021 15:37

490 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
13/04/2021 14:20

35,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.11 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shtepia ndodhet ne gjendje perfekte.eshte 2+1 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor cmimi: 350 mije leke adresa: rruga ifran tomin mbrapa hotel diplomat 2  ...
13/04/2021 16:37

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
14/04/2021 15:00

330 Euro - Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsis

2+1 i mobiluar
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.70 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri dhenbsp;shume te mire dhe me pamje perfekte☑️apartam...
14/04/2021 09:50

250 Euro - Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Me Siperfaqe 80m2 Ne Bulevardin Bajram C

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
0.40 Km
nga qendra
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard . ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet bosh vetem per zyra.cmimi:250€ +2 garanciic 031 ...
14/04/2021 15:30

370 Euro - Kopshti Botanik, Apartament 2+1 Me Qera!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
3
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament 2+1+blk ne kopshti botanik, prane restorant gambero.apartamenti ndodhet ne pallat te ri.ka mobilim shume te mire, me kondicioner,dhenbsp;per me shume informacione kontaktoniag...
14/04/2021 15:20

22,000 Leke - Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Me Siperfaqe 70m2 Ne Rrugen Joklin Persi

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
3.27 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet bosh vetem me kdhebufe.cmimi:22.000all +2 garanciic ...
14/04/2021 15:13

350 Euro - Kopshti Botanik, Apartament 1+1+garazhd Me Qera!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament 1+1+garazhd, ne kopshti botanik, prane market conad.apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.ka mobilim bashkekohor, me kondicioner.per me shume informacione kontyakto...
14/04/2021 15:08

330 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori , Pranë Shkolles Sabaudin Gabr

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
3
0.97 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4219213tek 21 dhjetoridhenbsp; , pranë shkolles sabaudin gabranidhenbsp; ,jepet me qera apartament 1+1 , i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 55 m², kati 3 , kondicioner, koridor ...
14/04/2021 15:07

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
14/04/2021 15:00

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zogu I Zi!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
1.40 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament 2+1+blk, ne zogu i zi, prane karburant gazheli.apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues.ka mobilim shume te mire, ndricim natyral.per me shume informacione kontaktoniagjensi im...
14/04/2021 14:59

400 Euro - Kafe Flora, Apartament 2+1 Me Qera!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
2
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament 2+1+2 wc+blkdhenbsp; ne kafe flora.apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.ka mobilim te ri, modern, me kondicioner ne cdo dhome.per me shume informacione kontaktonia...
14/04/2021 14:47

450 Euro - Apartament 2+1+garazhd, Me Qera, Prane Bar Vogue!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet me qera apartament 2+1+2 wc+blk, ne komuna e parisit, prane bar vogue.apartamenti ndodhet ne pallat te ri , me ashensor.ka mobilim te ri, me parket , kondicioner.apartamenti ka dhe garazhdper me...
14/04/2021 14:36

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit . Pri20402

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartmenti është i pozicionuar në komunën e parisit.informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 4• kubaturë e rregullt• sipërfaqe: 125 m2• orientim: perendim• ndriçim natyral...
14/04/2021 14:32

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane. Pri20401

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament me qera ne zonen e bllokut.informacion mbi apartamentin :•siperfaqja 75 m2 neto•kati 4organizimi:•2 dhoma gjumi•1 sallon ndenje dhe kuzhina•1 tualete•1 ballkone• orientimi lin...
14/04/2021 14:27

350 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Rruga Frosina Plaku , Nr.2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament  me qera 1+1 rruga frosina plaku , nr.2me siperfaqe 60m2. kati i 5 pallat i riorganizohet:   •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhom gjumi•1 tualet•korridor...
14/04/2021 14:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim