🏡

🕵 Online 13 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

500 Euro - Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ P

1+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Super apartament për qera 1+1 me ballkon te kopshti zoologjik- rruga eduard mano -- ( pas rest. gambero) - apartamenti Është totalisht i ri i  shtruar me parket dhe Është i pabanuar ***  - apar...
13/04/2021 14:15

350 Euro - Komuna E Parisit Apartament 1+1 Me Me Qira

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Komuna parisit, tek kristal center, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, kati 3 me ashensore, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre ...
13/11/2020 16:57

500 Euro - Qender Apartament 2+1 Me Qira

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
9
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Qender, rruga e barrikadave , prane galeris , jepet me qera apartamenti 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati 9 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tua...
13/11/2020 16:35

340 Euro - Apartament 2+1 Bosh Per Qira Qender

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
9
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen e barrikadave ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket...
13/11/2020 12:31

320 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Rruga 5 Maj

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
3
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 58 m2, ndodhet te rruga 5 maji, prane concord center. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 3, pallat i...
13/11/2020 11:47

500 Euro - Kat Vile Me Qera 2+1, Ish Hipoteka

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
1.29 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira kati i dyte i viles 3 kateshe ,2 + 1 me siperfaqe 90 m2, rruga panorama  prane hipotekes.organizohet ne sallon ndenje + kuzhin ,2 dhoma gjumi ,1 tualet .teresisht i mobiluar .cmimi 500 ...
13/11/2020 11:36

300 Euro - Jepet Shtepi Me Qera 1+1 Ne Vasil Shanto.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
1
1.35 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e vasil shantos, prane kesh-it. organizohet ne nje dhoma gjumi, nje sallon ndjenje me ambjent gatimi , ballkone si dhe nje tualet. apartamenti pozicionohet ne kat...
13/11/2020 11:07

500 Euro - Jepet Me Qera Tek Medreseja Pjeserisht I Mobiluar 2+1,160m2,kati 3.per

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
160.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera tek medreseja pjeserisht i mobiluar 2+1,160m2,kati 3.per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon.cmimi i diskutueshem ...
13/11/2020 10:27

33,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Kongresi I Manastirit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 85 m2  ne rrugen kongresi i manastirit prane pediatrise  ne nje zone shume te mire te tiranes . ndodhet ne katin e trete  te nje pallati ekzistues. organi...
13/11/2020 10:11

490 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
13/04/2021 14:20

35,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.11 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shtepia ndodhet ne gjendje perfekte.eshte 2+1 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor cmimi: 350 mije leke adresa: rruga ifran tomin mbrapa hotel diplomat 2  ...
13/04/2021 16:37

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
14/04/2021 15:00

330 Euro - Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsis

2+1 i mobiluar
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.70 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri dhenbsp;shume te mire dhe me pamje perfekte☑️apartam...
14/04/2021 09:50

300 Euro - Apartament 1+1 Bosh Per Qira 21 Dhjetor

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
4
1.00 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 63m2 rruga federik shiroka ne 21 dhjetor ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me  ambjent gatimi, nje  dhome gj...
12/11/2020 23:31

13,000 Leke - Apartament Me Qera

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
54.00 m2
Kati
1
Durres | Plepa Jepet grasoniere me qera 54 metra katrore, kati pare durres plepa ...
12/11/2020 19:43

27,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1, Vilat Gjermane

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
1.69 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet apartament me qira ,2 + 1 ,me siperfaqe 120 m2 ndodhet tek vilat gjermane ,rruga fuad toptani ,kati i 4 i pallati 11 katesh,me ashensor.organizohet ne sallon ndenje + kuzhin ,2 dhoma gjumi ,1 ba...
12/11/2020 17:15

35,000 Leke - Kat Vile Me Qera 2+1, Blloku I Vilave Selite

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
2
1.98 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet kat vile me qira 2+1 me siperfaqe 102 m2, ndodhet te rruga rexhep jella, ish statcioni i fundit tiranes re. ( te blloku i vilave) organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1...
12/11/2020 15:04

400 Euro - Apartament 2+1 Bosh Per Qira Stacioni I Trenit

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
1.29 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament 2+1  me qira me siperfaqe 90 m2. ndodhet ne rrugen "panorama" , prane  gjykates se krimeve te renda. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. apartamenti eshte i gjithe i sh...
12/11/2020 14:08

350 Euro - Apartament Me Qera 2+1, 78m2 ,kati 3 ,pallat 8 Katesh, I Mire Investua

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
3
1.64 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartament me qera 2+1, 78m2 ,kati 3 ,pallat 8 katesh, i mire investuar dhe kushte shume te mira dhe zone shume e qete .rruga petro korcari prane kesh, pallat i ri per me teper info ose nje vizite nga...
12/11/2020 12:57

300 Euro - Apartament Me Qera Tek Bulevardi Zogu 1 ,perball Ministrise Se Drejtes

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
6
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Apartament me qera tek bulevardi zogu 1 ,perball ministrise se drejtesise ,prane  hotel idea ,1+1 , 62m² , kati 6 ,i mire mobiluar.per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon. ...
12/11/2020 11:58

350 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Komuna E Parisit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 74m2, ndodhet te qendra kristal. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 4, pallat i ri me ashensor. e mo...
12/11/2020 11:46

350 Euro - Jepet Me Qera 1+1+1 Post Parkimi

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.26 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit botanik.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe ballkon.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne cmim perfshihet dhe ...
12/11/2020 11:46

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Afer "harry Fultz"

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
3
1.14 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet me qera apartament 1+1 prane shkolles "harry fultz", perballe rruges se burgut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe ka te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.hy...
12/11/2020 11:46

320 Euro - Apartament Me Qira 2+1 Ali Demi Prane Shkolles 1 Maji!!!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qira apatament 1+1 ,i rikonstruktuar ,kati i 5 .i shtruar me parket ,i sapo lyer ,tualet i ri .jepet bosh !!per me teper informacione mund te kontaktoni. ...
12/11/2020 11:41

35,000 Leke - Apartament Me Qera Tek Liqeni I Thate ,ngjitur Me Kompleksin Kolombo,

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament me qera tek liqeni i thate ,ngjitur me kompleksin kolombo, 119m²,  2+1 ,i mobiluar me kushte bashkohore dhe nje zone shume e qete ,kati 3, me ashensor.per me teper info ose nje vizite nga...
12/11/2020 11:12

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim