🏡

🕵 Online 20 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

500 Euro - Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ P

1+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Super apartament për qera 1+1 me ballkon te kopshti zoologjik- rruga eduard mano -- ( pas rest. gambero) - apartamenti Është totalisht i ri i  shtruar me parket dhe Është i pabanuar ***  - apar...
13/04/2021 14:15

600 Euro - Super Apartament Per Qira 1+1. Adresa

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati te ri me dy ashensore . apartamenti ka siperfaqe 65 m2 , i organizuar ne nje koridr ne hyrje te apartamentit , nje sallon ndenje te perba...
16/11/2020 11:19

300 Euro - Shtëpi Me Qera Tek Kika3

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
1.85 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të frekuentuara të tiranës dhe më të mira në kompleksin kika 3, ambjenti është i pa mobiluar vetëm bufen e guzhinës , shum i përshtatshëm për ...
16/11/2020 10:58

300 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Te Vizion Plus

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
1
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 75 m2, ndodhet te rruga don bosko, kompleksi vizion plusorganizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet.dhenbsp;ndodhet ne katin e 1 ba...
16/11/2020 10:49

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi(perba

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Tek rrethrrotullimi i zogut te zi,jepet me qera apartament 2+1+2 ,i organizuar ne menyre mjaft komode ne: -sallon ndenje plus ambjent gatimi - 2 dhoma gjumi - 2 banjo - ballkon i madh cdo ambj...
16/11/2020 08:13

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1, Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 90m², prane ozon organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 1 ballkonkati 5 pallat i ri, me ashensor. Çmimi: 30,000leke ...
15/11/2020 19:20

350 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id e prones: 4221759bllok, prane sheshit wilson, jepet medhenbsp;qera apartament 2+1dhenbsp;ne pallat te ri, siperfaqe 80 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicione...
15/11/2020 19:11

20,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Ne Zonen E Saukut Te Vjeter

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
2.62 Km
nga qendra
Tirana | Sauk Jepet apartament me qera 1+1. apartamenti eshte i mobiluar dhe i pershtatur per familjare. ...
15/11/2020 17:19

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti I Mobiluar 2+1 , Kompleksi Malajzian , Perba

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
1.64 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera apartamenti i mobiluar 2+1 , kompleksi malajzian , perballe casa italias ,100m² , kati 5,i mire investur dhe shume komod .per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon. ...
15/11/2020 14:33

490 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
13/04/2021 14:20

35,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.11 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shtepia ndodhet ne gjendje perfekte.eshte 2+1 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor cmimi: 350 mije leke adresa: rruga ifran tomin mbrapa hotel diplomat 2  ...
13/04/2021 16:37

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
14/04/2021 15:00

330 Euro - Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsis

2+1 i mobiluar
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.70 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri dhenbsp;shume te mire dhe me pamje perfekte☑️apartam...
14/04/2021 09:50

30,000 Leke - Apartament Me Qera, 2+1 Dhe 1+1 90m²,dhe 64m2 ,ne Selite Rruga Gjoval

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.38 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartament me qera, 2+1 dhe 1+1 90m²,dhe 64m2 ,ne selite rruga gjovalin gjadri, kati 4, i mobiluar.per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon.300 mije, 260 mije ...
15/11/2020 12:03

22,000 Leke - Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
1
1.85 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera shtepi private kati i 1 i mobiluar adresa :rr siri kodra frigoriferi poshte hotel meridianit. ju mirepresim. ...
15/11/2020 08:15

350 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Vasil shanto, prane kesh-it, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. apa...
15/11/2020 00:21

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qera, Liqeni I Thate

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.26 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e liqenit te thate. hyrja ka siperfaqe 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadminstruar. apartamenti eshte i strukturuar nga dy dhoma gjumi,...
14/11/2020 19:44

360 Euro - Apartament Me Qera 2+1, Tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno Tek,

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
2
1.57 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartament me qera 2+1, tek tregu elektrik, rruga mihal grameno tek,dhenbsp; shkolla baletit, 88 m², kati 2-te, pallat 7-sh, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, banjo 2, ashensor, 2 ballkone ku ...
14/11/2020 16:13

320 Euro - Apartament 2+1 Me Qera , Liqeni I Thate

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.26 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 90 m2, ndodhet te liqeni thate. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashen...
14/11/2020 11:28

350 Euro - Jepet Ap 1+1 Bllok

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne bllok , i organizuar shume mire dhe me lokacion perfektdhenbsp;...
14/11/2020 10:03

250 Euro - Apartament - Me Qira - Laprakë - Dogana, Shqipëri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Jepet apartament me qira 1+1 prane ish sheshi shqiponja. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri. pozicionohe...
14/11/2020 09:55

350 Euro - 2+1+2wc+garderobe+lavanderi, 100% I Ri I Investuar (ekonomiku) 2 Post

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
1
2.10 Km
nga qendra
Tirana | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do banohet per here te pare | mobilimi me shume shij...
13/11/2020 23:28

260 Euro - Apartament Me Qera Tek Bulevardi Zogu 1 ,perball Ministrise Se Drejtes

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
10
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartament me qera tek bulevardi zogu 1 ,perball ministrise se drejtesise ,prane hotel idea ,1+1 , 68m² , kati 10 ,i mire mobiluar.per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon. ...
13/11/2020 22:03

320 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti Tek Liqeni I Thate ,zone Shum E Mire, 2+1 ,

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartamenti tek liqeni i thate ,zone shum e mire, 2+1 , 87m² ,kati 4 , 2 banjo ,e mobiluar dhe i investuar me kushte bashkohore dhe komode per te qene nje shtepi e mirfillte ku dhe qete...
13/11/2020 21:58

40,000 Leke - Apartament 2+1+2 Per Qira Ne Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
9
3.19 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete me siperfaqe 105m2 ne rrugen mikel maruli ne astir prane bar artistit ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. orga...
13/11/2020 17:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim