🏡

🕵 Online 157 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
23/10/2020 23:52

500 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Te Rruga E Elbasanit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
11
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 105m2 ne rrugen e elbasanit prane ish lione park ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me...
24/10/2020 13:10

1,500 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 3+1+2+verande Ne Myslym Shyri

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
12
0.87 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jeni duke kerkuar nje apartament i cili tju ofroj privatesi si te jetoni ne nje vile!!jepet me qera super apartament 3+1+2+verande ne myslym shyri.ka nje pamje te lire ndodhet ne katin e 12-te te nje ...
24/10/2020 12:55

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 3+1. Adresa: Komuna E Parisit.

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
8
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 95 m2 , e organizuar ne nje koridor shperndares, sallon ndenje te perbashket me ambjentin ...
24/10/2020 12:44

31,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
6
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 79 m2, ndodhet te rruga kongresi lushnjes, te ish parku autobuzave. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ndodhet ne kati...
24/10/2020 12:37

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
24/10/2020 11:52

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
24/10/2020 11:51

320 Euro - Apartament Me Qera Te Gjykata E Rrethit!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.83 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Apartament me qera te gjykata e rrethit gjyqësor tirane! apartmenti eshte i organizuar ne dhome e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. apartame...
24/10/2020 11:34

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
24/10/2020 11:51

380 Euro - 2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
23/10/2020 22:51

400 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
8
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet per qera apartament 2+1 tek komuna e parisit prane kika 2. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar.  totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore. elektroshtepiake te markave cilesore...
24/10/2020 11:25

800 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Te Kopshti Zoologjik

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament 2+1+2 te kopshti zoologjiktekopshti zoologjik jepet me qera apartament luksoz 2+1+2 me siperfaqedhenbsp;110m2. apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri . organizohet ne nje sa...
24/10/2020 11:14

500 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Elbasanit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e elbasanit prane shkolles asim vokshi ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizoh...
24/10/2020 11:06

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
24/10/2020 10:55

400 Euro - I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc+garderobe Afer Ekonomikut/ Liqenit, Me 2

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | or...
24/10/2020 10:27

10,000 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
1.67 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Kerkoje nje vajz te rregullt per ndarje qeraje. shtepia eshte 1+1 ne kate te dyte te nje shtepie private. eshte e re e mobiluar e gjitha. cmimi 10,000 per person,interneti falas, uji afrofe. shtepia n...
24/10/2020 10:09

18,000 Leke - Jepet Me Qera Nje Banese 1+1 Brenda Nje Vile *te Blloku Vilave, Park*

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
2.12 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera banese 1+ 1 e nje vile. banesa eshte e pershtatshme per studente, single ose cifte. e kompletuar, moderne dhe me te gjitha punimet e bera. siguria eshte e garantuar, pasi vila eshte e rr...
24/10/2020 09:55

35,000 Leke - Kat Vile 2+1 Per Qira Brryl

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.38 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet me qira kati 1 i nje vile 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen arkitekt kasemi ne brryl ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet...
24/10/2020 09:48

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
24/10/2020 09:23

450 Euro - Apartament 1+1+parking Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
2.21 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 per qira tek rezidenca kodra e diellit 1. hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. ne cmim eshte i perfshire edhe 1 vendparki...
24/10/2020 09:21

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
24/10/2020 09:13

480 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Quartum Rsd. Ne Rr. Jordan Misja.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet per qira apartament 2+1 ne rezidencen quartum tek rruga jordan misja. rezidenca ne te cilen eshte vendosur apartamenti eshte nder rezidencat me cilesore dhe e administruar shume mire. cilesi e l...
24/10/2020 09:12

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
24/10/2020 00:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim