🏡 shtepi me qera tek zone periferike tirana

🕵 Online 128 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

200 Euro - Qera, Apartament 2+1, Tufinë, Tiranë. 200 € /muaj Id: Opp+19648

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
2
4.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Qera, apartament 2+1, në zonën e tufinës.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 108 m2.• kati i 2 banim• orientim lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tu...
04/03/2021 15:21

200 Euro - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Ne Shkoze Kompleks I Ri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
4.88 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet apartament me qira 1+1 ne shkoze kompleks i ri me siperfaqe 60m2. kati 3organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• dhom gjumi•1 tualetofrohet:• idhenbs...
28/02/2021 17:59

300 Euro - Qera, Id 4251035, Kati I 2 I Viles, Apartament 2+1, Sauk, Afer Teg

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
3.25 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Id 4251035sauk, afer teg-ut, jepet me qera kati i 2 i nje vile, apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 2, ndertes e re, tualet,kondicioner, ballkon, orientim me diell. ne cmim perfshihet dhe 1 vend ...
25/02/2021 16:40

17,000 Leke - Hyrje Me Qera 1+1

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
4.88 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Hyrje me qera 1+1- e sapomobiluar.kati 1,siperfaqja 55m2, 500m prane news 24 shkoze,kapaciteti 2-3 veta.cmimi :17.000 leke ne muaj...
23/02/2021 14:03

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Autostraden Tirane-durres Prane Ardenos Ne T

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
12.76 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Id 4211571ne autostraden tirane-durres prane ardenos, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqa 65 m², kati 2, i mobiluar, kondicioner, tualet.cmimi 250 euro ...
20/02/2021 15:01

1,600 Euro - Jepet Me Qera Vile Tek Olive Grove!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
1
Tirana | Zone Periferike Vilat ofrojne cilesi te larte ndertimi si:-fasade e ventiluar me kapot,-dritare alumin termik dopio xham,-dritare me permasa te medha xhami qe ofrojne ndricim natyral dhe pamje panoramike,-oxhak,-kope...
12/02/2021 11:21

20,000 Leke - Jepet Me Qera Nje Apartment 3+1, Allias

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
1
2.52 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera nje apartment 3+1kadhenbsp; siperfaqe totale 110 m2,e organizuar nga tre dhoma gjumi,nje sallon ,guzhine ne nje ambient te vecante.ndodhet ne katin e pare,eshte me termoizolim,ka oborr q...
11/02/2021 23:10

1,250 Euro - Jepet Vile 2 Kateshe Me Qera (rrezidenca Olive Grove)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
8.00 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera vile e mobiluar ne detaje dhe ne menyre moderne. 🔥 ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne tirane, me kamera sigurie dhe security. 🔥vila eshte 2 kateshe, me nje sip 130 m2, ...
09/02/2021 13:08

1,900 Euro - Jepet Vile Me Qera (rrezidenca Olive Grove)

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
202.00 m2
Kati
3
8.00 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera vile 3 kateshe, e mobiluar ne menyre moderne. (eshte e paperfunduar ne video, por qe pronari do ta mobiloj ne detaje). 🔥 ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne tirane, me kamer...
09/02/2021 13:06

20,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Tekk News 24 Ne Shkoze

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
3
4.88 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me ashensor+internet te peerfshira kati 3 64m2 tek news 24 ne shkoze.200 mij lek .nuk bashkpunoj me agjensi....
29/01/2021 17:47

270 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Prane Casa Italias Ne Tirane (id 4211561)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
3
Tirana | Zone Periferike Id 4211561prane casa italias, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 76 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me d...
29/01/2021 12:13

350 Euro - Apartament Me Qira 2+1 Tek Kristal Center

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
2.10 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga bill klinton! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh. organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe dy tualete! apart...
26/01/2021 10:46

300 Euro - Kat Vile Me Qera Ne Autostrade Prane Ardenos Ne Tirane (id 4231191)

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
1
6.97 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Id 4231191ne autostrade prane ardeno, jepet me qera kat vile 3+1, e mobiluar, tualet, kondicioner, ballkon, vend parkimi, orientim me shume diell.cmimi 300 euro ...
21/01/2021 17:03

250 Euro - Vile Me Qera Te Teg!

Ambjenti
5+1 pa mobiluar
Siperfaqa
400.00 m2
Kati
3
Tirana | Zone Periferike Vile me qera te teg! vila eshte e organizuar ne tre kate ku secili kat ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe 100 m2 siperfaqe kopesht. vila eshte e mobiluar me nje furniture shume cilesore te markave me pr...
27/12/2020 00:45

1,500 Euro - Qera, Vilë, Bërzhitë, Tiranë Pri+18985

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
3
11.24 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Vila është e pozicionuar në zonën e bërzhite, pranë palma nova resort.• informacion mbi vilën:• ndërtim 3 katësh• me certifikatë pronësie• 300 m2 ndërtim.• 771 m2 truall•organi...
22/12/2020 13:30

14,000 Leke - Jepet Apartamenti 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
4.01 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shtepia eshte e mobiluar , ka oborr ku mund te parkohet nje makine , permban elektroshtepiaket e nevojshme si lavatrice frigorifer sic shikohen dhe ne fotot perkatese. shtepia ndodhet ne periferi te ...
22/12/2020 08:19

850 Euro - Apartament Me Qera Ne Afersi Te Teg!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
1
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Apartament me qera ne afersi te teg! apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili te con te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. me pas kalohet te dhoma e gjumit dh...
07/12/2020 19:32

30,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Casa Italia Prane Terminalit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
4.03 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete me siperfaqe 100m2 ndodhet  prane terminalit te autobuzave te casa italia ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor...
30/11/2020 13:22

3,000 Euro - ▪︎vile Per Qira/ Rezidenca Long Hill

Ambjenti
5+1 pa mobiluar
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
2
6.98 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike ▪︎vile per qira/ rezidenca " long hill"▪︎luxury villa for rent/"long hill" rezidence▪︎long hill rezidence, një prej rezidencave me cilësinë më të lartë të ndërtimit. larmi fasilite...
30/11/2020 10:54

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , 114m2, 2 Banjo, 2 Ballkone, 1 Vend Parkimi,ka

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
6
4.71 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Apartament me qera 2+1 , 114m2, 2 banjo, 2 ballkone, 1 vend parkimi,kati 6, me ashensor,  e mobiluar, tek kthesa e kamzes prane terminalit te autobuzave  per me teper info ose nje vizite nga afer k...
30/11/2020 10:34

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim