🏡 shtepi me qera tek 21 dhjetori rruga e kavajes tirane

🕵 Online 140 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

250 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Tek Golden Park Tek Pallati Me Shigjeta.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 per qira tek pallati me shigjeta ne kompleksin golden park. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret per...
24/01/2021 11:32

380 Euro - Jepet 1+1 Me Qera 68.5m2 ,rr Mohamed Gjollesha

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
1.35 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes  jepet 1+1 me qera 68.5m2 ,rr mohamed gjolleshame siperfaqe 68.5 m2• kati 5organizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket •1 dhome• 1 tualet•1 ballkonofrohet:• i mobiluar• ne ...
23/01/2021 14:38

300 Euro - Apartament 1+1 I Mobiluar Tek Kompleksi "kontakt"

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
2
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet në një nga objektet e ndëtuar nga kompania “kontakt”, i pozicionuar në katin e dytë teknik dhe i orjentuar nga lindja, ofrohet totalisht i mobiluar dhë është gati pë...
22/01/2021 22:30

400 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Prane Globe Ne Tirane (id

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
101.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4221918rr. kavajes, prane globe, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 101 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orient...
22/01/2021 18:07

400 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 8, 90 M² 400 Euro (rruga

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ...
22/01/2021 17:35

500 Euro - Apartament 2+1 Per Qira 21 Dhjetori Kompleksi Kontakt

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 112 m2, ndodhet ne 21 dhjetor, prane kompleksit kontakt.organizohet ne dhome ndenje ,ambient gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.ofrohet i arredua...
22/01/2021 16:26

350 Euro - Apartament 1+1 Bosh Per Qira , 21 Dhjetori

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
3
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 68m2 ne rrugen frosina plaku , 21 dhjetor, ne nje zone shume te mire te tirnaes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon...
22/01/2021 15:08

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Rruga E Kavajes!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1 te rruga e kavajes. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 89m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon i perbashket me kuzhinen, nje tualet dhe ka nje v...
21/01/2021 14:36

400 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Tek Kryqezimi 21-shit, Prane Hotel Mondial, Ne

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
4
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4221980tek kryqezimi 21-shit, prane hotel mondial, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 85 m², kati 4 me ashensor, cdo dhome me kondicion...
21/01/2021 14:20

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira 21 Dhjetori Afer Hotel Mondial Ne Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Rruga frosina plaku, prane mondialit, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet...
21/01/2021 12:09

10,000 Leke - Kerkoj Nje Djale Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
39.00 m2
Kati
2
2.15 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kerkoj nje djale per ndarje qeraje...
20/01/2021 10:21

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Te Rruga E Kavajes

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne rrugen "ndre mjeda" jepet me qira apartaement i kompletuar me te gjitha pajisjet. vendndodhja e apartamentit eshte mjaft e favorshme pasi ke akses nga te dyja krahet e rruges per dalje ne unaze. ...
19/01/2021 23:24

300 Euro - Apartament Per Qira Te 21 Dhjetori

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.71 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qira te zona e 21 dhjetorit, ne hyrje te myslym shyrit. ka nje siperfaqe rreth 70m2. ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati ekszistues. eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine t...
19/01/2021 15:37

350 Euro - Jepet Me Qira 2+1 Te Rr.kavajes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira 2+1+2 ballkone ! ▶️350 € ☎️ 069 25 32 954 ...
19/01/2021 14:39

300 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 , I Mobiluar. Ish Parku I Autobuseve

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e gjashte banim , ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 70 m2 , i organizuar ne nje koridor shperndares, sallon ndenje te perbashket me ambie...
19/01/2021 11:03

35,000 Leke - Apartament - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne zonen e 21 dhjetorit ne afersi te universitetit te sporteve jepet me qira apartament 3+1 i kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe mobiliet e nevojshme. apartamenti ka orientim jug-li...
19/01/2021 09:43

300 Euro - Apartament - Me Qira - Rruga E Kavajës, Shqipëri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne rrugen "ndre mjeda" jepet me qira apartaement i kompletuar me te gjitha pajisjet. vendndodhja e apartamentit eshte mjaft e favorshme pasi ke akses nga te dyja krahet e rruges per dalje ne unaze, s...
18/01/2021 17:26

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kavajës, Al18668

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
9
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti është i pozicionuar pranë xhamisë së tabakëve, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati i 9 banim. • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. organizimi : • salloni i ndenjes....
18/01/2021 15:45

400 Euro - Apartament Per Qera 2+1+2, I Mobiluar Tek Rruga E Kavajes ,prane Globe

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1+2 ne katin e trete ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 99 m2 i organizuar ne nje sallon ndenje te perbashket me ambientin e gatimit , dy dhome gjumi...
18/01/2021 09:26

300 Euro - 1+1+ballkon (i Madh) Ne 21 Dhjetor - Pallat I Ri / Ashensor | Mobilim

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
5
1.96 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1+ballkon ne 21 dhjetor (rr. ndre mjeda) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | banesa me hapesire te bolleshme, mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksion...
16/01/2021 07:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim