🏡 shtepi me qera tek qyteti studenti vilat gjermane tirana

🕵 Online 10 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

10,000 Leke - Qyteti Studenti Pas Godinës 27

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
20.00 m2
Kati
2
1.51 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera dhome dhe garzoniere.pas godinës 27 te qytetit studenti ne nje zone tepër te preferuar ...
13/05/2021 23:09

15,000 Leke - Jepet Me Qera Garzoniere Tek Vilat Gjermane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera garzoniere tek vilat gjermane.banesa ndodhet ne kat vile,dhe hyre e vecante nga te tjerat.eshte i perbere nga dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.eshte totalisht i mobiluar dh...
13/05/2021 20:45

28,000 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
1.25 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jemi 3 vajza dhe kerkojme nje vajze te 4 per ndarje qeraje. shtepia eshte 2 + 1 ndodhen prane qytet studentit tek rruga ali visha, prane ambasades amerikane. ka mjaftueshem hapesire dhe kushte te mira...
13/05/2021 11:41

25,000 Leke - Jepet Apartament 2+1 Me Qera, E Mobiluar, Qytet Studenti

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.69 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet apartament 2+1 me qera;ndodhet ne katin e v (pallat i ri);ka nje siperfaqe prej 95 m2;e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, banje, 3 ballkone;eshte e mobiluar;adresa: rr “fuat t...
12/05/2021 18:41

600 Euro - Super Apartament Luksoz Per Nje Jetese Komode Dhe Moderne

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
6
1.32 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Prane fakultetit ekonomik, ne pallat te ri, jepet ne katin e 6 ( kati 3 banim) super apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i sapoinvestuar. apartamenti perbehet nga salloni, kuzhina me p...
10/05/2021 14:04

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2754te dhenat e nd...
10/05/2021 01:43

20,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga Kristaq Capo,prane Qytetit Te S

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.86 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga kristaq capo.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne nje gjendje shume te mire.perbehet nga dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.apartamenti ndo...
09/05/2021 10:40

15,000 Leke - Ndarie Qeraje (vajze)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
2
1.69 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Kerkoje nje vajze per ndarie qeraje , shtepija eshte total 150 mije leke te vjetra, eshte e madhe dhe e mobiluar ne kushte shume te mira , ka hapsire te bollshme . ndodhet tek vilat gjermane,me posht...
08/05/2021 10:46

20,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera, E Mobiluar, Per Studente, Vilat Gjermane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.69 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet apartament 1+1 me qera;ka nje siperfaqe prej 60 m2;ndodhet ne katin e 2 (shtepi private);e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi, banje, 2 ballkone, uji i perfshire ne cmim;eshte e mob...
07/05/2021 17:57

30,000 Leke - Shtepi Me Qera

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jap shtepi me qera 2+1kati 3te,me parkim te siguruar 30.000 lek ne muaj. cel: 0688450792 ...
04/05/2021 14:26

27,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vilat Gjermane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera apartament 2+1 tek vilat gjermane.banesa ndodhet ne kat vile,dhe hyre e vecante nga te tjerat.eshte i perbere nga dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.eshte totalisht i mobilua...
04/05/2021 11:44

850 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Liceu Artistik, Tirane Pri+20506

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
6
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ...
04/05/2021 10:37

15,000 Leke - Jepet Garsonjere Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
1
1.46 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane  jepet garsonjere me qera cmimi 15000 leke, adresa: qytet studenti ...
02/05/2021 09:23

2,000 Euro - Penthouse Me 5 Yje - Luks, Cilesi Dhe Mbi 50k Euro Investim Me Brende

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
6
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartamenti i Ëndrrave tuaja  me mbi 50k euro investim premium  dhe shume pak fare i banuar dhe me markat me cilesore  te sjella nga jashte, +++++  -me pamje panoramike fantastikq2733te dhenat e ...
01/05/2021 00:00

500 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1, Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
121.00 m2
Kati
4
1.04 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet apartament me qera 2+1, mbrapa stadiumit qemal stafa,dhenbsp;me siperfaqe 121 m2. kati i 4 teknik i nje pallatidhenbsp;dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane ...
29/04/2021 12:11

162 Euro - Shtepi Private Me Qera 1+1 Tek Qytet Studenti (id Bv222) Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.18 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Prane qytet studenti, rruga pjeter budi,jepet me qera shtepi private 1+1 ,kati 3. siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo, oborr per parkim. shtepia ka mobilim te ri, hidrosanitare te reja, uji paguhet nga ...
28/04/2021 22:02

500 Euro - 2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket /

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
4
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera 2+1 me 2 ballkone, teper cilesore tek vilat amerikane (150 m2) pjese e nje vile me 1 vend parkimi / i kompletuar dhe me kondicioner  / parket | dritare dopio xham me grila persianel | t...
26/04/2021 15:28

250 Euro - Shtepi Private Me Qera 1+1 Prane Ekonomikut (id Bv223) Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.24 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Prane ekonomikut jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. shtepia eshte e mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, mikrovale, insta...
25/04/2021 05:17

180 Euro - Vetem 2 Vite Qe Eshte Ndertuar: 1+1 Te Ekonomiku / Kuzhine E Re | Dhom

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Vetem 2 vite qe eshte ndertuar: 1+1 te ekonomiku (rr. gramoz pashko) kuzhine e re | dhome gjumi e kompletuar | ndricim shume te mire si apartament | tualet me ajrosje natyraledhenbsp;dhenbsp;q2660te d...
19/04/2021 01:02

245 Euro - Brenda Kompleks Ana 1+1 (qs) Sistem Kapot - Ashensor | Apt I Mobiluar,

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
1.18 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera apartament 1+1 brenda kompleksi anna (qytet studenti) pallat super cilesor me sistem kapot dhe ashensor | i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake fu...
19/04/2021 01:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim