340x230    340x230

🏡

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Zone Periferike
📌 auto – saimir me nje experience 20-vjecare ne fushen e auto – riparimit dhe specifikisht ne sistemet e filtrimit te gazrave te autoveturave , si per benzinen dhe naften. vjen ne sherbimin tu...
03/08/2022 08:34

Zona: Qender
Katalizator pashaj ofron servis, montime dhe axhiustime katalizatoresh e filtrash partikolar dpf per te gjitha llojet e automjeteve me cmimet me konkuruese ne tregofrojme:– montim katalizatoresh– ...
02/08/2022 16:49

Zona: Zone Periferike
📣 fati auto servis📣 ⏩ ofron sherbime te tilla si: 👉lyerje makinash me furre pjekje.👉drejtim llamarine te karamboleve te renda  👉saldim me argon dhe oksigjen👉nderrim vajrash dh...
02/08/2022 08:45

Zona: Qender
📣servis klodi 📣👉riparim, drejtim, lyerje makinash 📍adresa: rruga ismail derdusha, pogradec albania ...
30/07/2022 22:08

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
🛠️auto servis hoxhadhenbsp;🛠️👉ofrojme:✅dhenbsp;-lyerje makinash me furre🚗✅dhenbsp;-punime xhenerike🛠✅ -lucidime✅ -saldime✅ -llamarinistadresa📍: 200m mbrapa spitalit "am...
29/07/2022 08:19

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
⏩ lyrje makine✅oferta e fundit: duke filluar 45000 leke lyerje komplet 💱ofrojme mundesin e pagese me keste mujoreofrojme sherbime: - lyerje makinash- stukime makinash- lucidime- llamarinis...
27/07/2022 14:19

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
👉 auto servis spahia- llamarinist- lyerje me furre- drejtim shasie ne kaliber- bejme licudime makinash- bejm saldime te te gjitha llojeve- sherbime xhenerike per te gjitha llojet e makinave.-dhenbs...
26/07/2022 20:49

Zona: Qender
⏩ servis makinash kondidhenbsp;👉 ketu mund te gjeni gjithcka :dhenbsp;▪ servis per auto dhe motorra▪ pjese kembimi dhe cdo gje qe keni nevoje, parkim 24 ore i siguruar.📍 adresa: lagja "11j...
22/07/2022 16:15

Zona: Zone Periferike
Pjese kembimi per automjete 🚗diagnostikim me kompjuter💻mbushje me gaz kondicioneri 🛢punime xhenerike ⚙🔩🔧📍 adresa : rrethrrotollimi grabia , lushnje 200m djathtas ...
19/07/2022 11:53

Zona: Qender
👉 sherbim i kualifikuar per makina:- lyerje makinash ne furre- terheqje shasie me bango- lucidim- punime xhenerike- elektroauto- riparim kondicioneri etj ...
18/07/2022 20:04

Zona: Zone Periferike
👀🚕 kerkoni jetegjatesine e makines tuaj ?!👉 auto keli katalita - marmita ua ofron kete , me nje pune teper cilesore dhe profesionale ne montimin e katalizatoreve (te rinj dhe te perdorur) b...
18/07/2022 10:50

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Auto servis eliju vijme ne ndihme per cdo problem me makinen tuaj.dhenbsp;📍 adresa: rruga dre mjeda,tirane albania ...
17/07/2022 12:27

Zona: Zone Periferike
Auto servis adi ofron servis makinash dhe pjesë këmbimi për të gjithë llojet e makinave.auto servis: me eksperiencë disa vjeçare në treg, ofrohet servis profesional dhe në kohë të shpejtë,...
12/07/2022 16:53

Zona: Qender
Bejm tavanet berdura radiator kaloriferi difekte elektrike aksesore llampa led kseno sensor parkimi kasetafon te thjesh me hrkran dhe kamera edhe shum gjera te tjera bejm veshje timoni larje fensh ...
11/07/2022 20:42

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
📣servis olti📣👉 lyerje makinash👉 llamarinist👉 pjese kembimi👉 punime xhenerike📍adresa: babrru, tirane, albania ...
11/07/2022 15:27

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
📣servis joeli  📣⏩ auto servis per te gjitha llojet e makinave : 🔸 pjese kembimi te reja dhe te perdorura🔸 gome rezerve🔸 disqe makinash🔸 koke marshi origjinale 🔹 mbushje me g...
08/07/2022 18:14

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Servis makinash "nderimi"👉 sherbim cilesor dhe i shpejte!👉 llamarinist, lyerje makinash!📍 adresa: kamez, rrethrrotullimi i bathores, tirana, albania. ...
08/07/2022 17:28

Zona: Qender
● diagnostikim● mbushje me gaz kondicioneri● punime xhenerike● punime elektrike● nderrim vajrash dhe filtrashju mirepresim! ...
07/07/2022 08:33

Zona: Qender
- pjese kembimi- sherbim karrotreci 24 orë brenda dhe jashtë shqiperisë- servis makinash- diagnostifikim me kompjuterautoservis gjekajofrojmë të gjitha shërbimet për makinën tuaj. gjithashtu k...
05/07/2022 11:21

Zona: Qender
📣auto servis ceni📣✅kovergjence e sistemit te drejtimit✅kompjuter per diagonostikim makinash📍dhenbsp;adresa:dhenbsp; elbasan, albania ...
02/07/2022 15:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim