340x230    340x230

🏡

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

20.09.2022 (14:41):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz gle me cmim 300 euro ne dite🚗 mercedes benz gle, 3.5 diessel🔓dhenbsp;viti prodhimit 2016, automatike💰dhenbsp;cmimi per vetem 300 euro dita📌 r...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

20.09.2022 (14:19):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz s-class me cmim 250 euro ne dite🚗benz s-class, 3.5 diessel🔓dhenbsp;viti prodhimit 2016, automatike💰dhenbsp;cmimi per vetem 250 euro dita📌 rez...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (13:38):...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2022 (12:43):📢dhenbsp;jepet me qera makina audi q7 me cmim 80 euro ne dite🚗audi q7, 3.0 diessel, 6+1 vende🔓 viti prodhimit 2008, automatike💰 cmimi per vetem 40 euro dita📌 rezervime mbi 3 dite📞dhe...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (12:23):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz cls brabus me cmim 250 euro ne dite🚗mercedes benz cls brabus, 6.3 benzine🔓 viti prodhimit 2015, automatike💰 cmimi per vetem 250 euro dita📌 re...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

20.09.2022 (12:12):📢dhenbsp;jepet me qera makina volkswagen touran me cmim 40 euro ne dite🚗volkswagen touran, 1.6 diessel🔓 viti prodhimit 2014, automatike💰 cmimi per vetem 40 euro dita📌 rezervoni mbi 3 di...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2022 (11:58):📢dhenbsp;jepet me qera makina fiat bravo me cmim 30 euro ne dite🚗fiat bravo, 1.9 diessel🔓 viti prodhimit 2008, automatike💰 cmimi per vetem 30 euro dita📌 rezervoni mbi 3 dite📞dhenbsp;...Lexoni detajet..

Volvo | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

20.09.2022 (11:37):📢 jepet me qera makina volvo me cmim 50 euro ne dite🚗volvo, 2.4 benzine🔓 viti prodhimit 2014, automatike💰 cmimi per vetem 50 euro dita📌 rezervoni mbi 3 dite📞 per rezervime kontakto...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

20.09.2022 (10:16):💥dhenbsp;jepet me qeradhenbsp;mercedez benz mldhenbsp;duke filluar nga 160 euro ditadhenbsp;🟣kambio automatike🟣mercedez benz ml bluetec🟣dhenbsp;3.5dhenbsp;nafte🟣viti 2014💰 cmimi i ma...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

20.09.2022 (09:55):🍀 jepet me qera bmw x1 duke filluar nga 110 euro dita 🔸kambio automatike🔸 2.0 nafte🔸viti 2014💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (09:53):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

20.09.2022 (09:40):💥jepet me qera golf 7 duke filluar nga 70 euro dita 💥◼kambio automatike , 2.0 nafte, viti 2015💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

20.09.2022 (09:26):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2022 (09:14):⚡ jepet me qera golf 6 duke filluar nga 60 euro dita ⚡🔺kambio automatike🔺 2.0 nafte🔺viti 2009💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

20.09.2022 (05:47):Jepet makina me qera duke filluar nga 130 euro dita.bmw x5 m5 origjinal automat panorama.cmimi i makinave ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

19.09.2022 (16:57):⚡jepet me qera golf 7 gtd duke filluar nga 70 euro ditadhenbsp;⚡dhenbsp;🔺viti 2015🔺dhenbsp;kambio automatike🔺dhenbsp;2.0 nafte💸 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjat...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2022 (16:27):📢dhenbsp;jepet me qera furgonidhenbsp;hyundai h1dhenbsp;duke filluar nga 100 euro dita🚗 hyundai h1, 2.5 nafte🎡 kambio automatike, 7+1 vende🔓 viti prodhimit 2013💰 cmimi duke filluar nga ...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

19.09.2022 (15:45):📢dhenbsp;jepet me qera makinadhenbsp;hyundai i20dhenbsp;duke filluar nga 35 euro dita🚗dhenbsp; hyundai i20, 1.4 benzinedhenbsp;🎡 kambio manuale🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar ...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2022 (14:36):📢 jepet me qera makina toyota corolla duke filluar nga 35 euro dita🚗  toyota corolla, 2.2 nafte🎡 kambio manuale🔓 viti prodhimit 2005💰 cmimi duke filluar nga 35 euro dita📌 shume e ...Lexoni detajet..

KIA | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

19.09.2022 (14:35):Jepet me qera kia k5 2012🔹️ automat / automaticdhenbsp;🔹️ 2.0 100% gazdhenbsp;🔹️ kamer parkimi💰dhenbsp;40€ dita📞na kontaktoni per rezervim ne whatsapp ne numrin tone te telefoni...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2022 (14:10):💥jepet me qera makina duke filluar nga 30 euro💥dhenbsp;🎯mercedes benz c-class (3.0 benzine-gas, viti 2010) 💥💷cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞pe...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Manual

Tjeter Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2022 (14:00):Makina me qera durres duke filluar nga 18 euro dita.makinat jane ekonomike dhe komforte.disa nga makinat qe ne posedojme jane:mercedes benz e-class - automat, viti 20043-5 dite (cmimi : 35 - 30euro)...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2022 (13:55):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 4 duke filluar nga 25 euro dita🚗  volkswagen golf 4, 1.9 tdi nafte🎡 kambio manuale🔓 viti prodhimit 2003💰 cmimi duke filluar nga 25 euro dita📌...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2022 (13:32):...Lexoni detajet..

Land Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2022 (13:21):🔹jepet me qera land rover  duke filluar nga 100 euro dita 🔹  ⚡land rover discovery 6+1⚡ kambio automatike⚡ 2.7 nafte⚡viti 2012💸 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe ko...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim