340x230    340x230

🏡

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

10.06.2022 (15:03):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.06.2022 (14:54):♦jepet makina me qera duket filluar nga 25 euro dita. ◻a class 2001 1.6 naft...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2022 (14:20):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Seat | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

10.06.2022 (13:58):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2022 (13:37):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

10.06.2022 (13:08):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Seat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2022 (12:38):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

10.06.2022 (12:30):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2022 (10:06):Jepet me qera fiat punto evo.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2022 (09:26):Jepet me qera b-class.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

09.06.2022 (16:51):Jepet me qera makina ford focus 1.6.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

09.06.2022 (16:18):Jepet me qera makina vw golf iv 1.6cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Renault | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

09.06.2022 (15:58):Jepet me qera makina renault clio 1.5. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Mazda | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

09.06.2022 (15:28):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

09.06.2022 (14:53):Jepet me qera makina mercedes benz c300.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

09.06.2022 (14:31):Jepet me qera makina audi a6 2.7tdi.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.06.2022 (14:09):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore....Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

09.06.2022 (12:41):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore....Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

09.06.2022 (11:33):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore....Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilometra

09.06.2022 (01:39):♦jepet makina me qera duke filluar nga 25 euro dita modeli: skoda fabiaviti i prodhimit: 2015ngjyra: e bardhenr.km: 180.000motorri: 1.0 benzine kambio: manualfuqia: 60 hp💷cmimi i makines ndrysh...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

07.06.2022 (10:56):Jepet me qera toyota rav 4, automatic, viti 2012 nga 1-6 dite cmimi makines eshte 65 euro dita, nga 7-12 dite cmimi i makines eshte 60 euro dita,nga 13- 25 dite cmimi i makines eshte 52 euro dita, ng...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

06.06.2022 (11:05):Ford c maxmodeli:ford c max e vitit 2005.karburanti: 1.8 nafte. lloji: manual.ngjyra:e zeze  ...Lexoni detajet..

Honda | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

01.06.2022 (17:52):  📢honda odyssey me qera 100€ dita 🚗 honda odyssey e tipit automatike, viti 2015🚗✨  disponon 8 vende.✨cmimi i automjetit ndryshon ne varesi te muajit dhe te kohezgjatjes se qerase di...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

30.05.2022 (16:43):Jepet me qera volkswagen jetta 2012 , 1.6 nafteduke filluar nga 45 euro dita makina eshte ne gjendje shume te mire, te sapo kontrrolluara ne serviset me te mira ne tirane ***cmimi i makines ndrysho...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

30.05.2022 (16:34):Jepet me qera golf 6, 2011,  1.6 nafteduke filluar nga 35 euro dita makina eshte ne gjendje shume te mire, te sapo kontrrolluara ne serviset me te mira ne tirane ***cmimi i makines ndryshon ne baz...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim