340x230    340x230

🏡

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

06.07.2022 (00:20):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2022 (19:26):♦jepet makina me qera duket filluar nga 60 euro dita ◻bmw seria 5, 530 diessel, viti 2007 ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2022 (18:30):♦jepet makina me qera duke filluar nga 28 euro dita◼golf 5, 1.9 nafte, automatik, viti 2007◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime kont...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2022 (18:23):📍jepet me qera opel corsa1.2 benzinautomatikeviti 200517 euro dita 📲instagram njoftime.al_oferta💻facebook njoftime.al ...Lexoni detajet..

Renault | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2020 Viti
50,000 Kilometra

04.07.2022 (11:18):♦jepet makina me qera duke filluar nga 45 euro dita.renault captur, automatik, 1.5 nafte, viti 2020cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime k...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

02.07.2022 (23:12):Jepet makina me qera tip fiat duke filluar nga 33 euro ditaopel  manual nafte viti 2007 2008cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore 1 - 3 dit  me 33€  3 -7 ...Lexoni detajet..

Lancia | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

30.06.2022 (11:35):📢 jepet me qera lancia duke filluar nga 20 euro dita🚗 lancia delta, 1.6 nafte🔓 viti prodhimit 2010🎡 kambio manuale💥 rezervoni +10 dite dhe perfitoni makinen me 20 euro dita 💥💰 c...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.06.2022 (15:22):Jepet me qera volkswagen polo -1.4 nafte-manuale-viti 2007 -20 euro dita instagram: njoftime.al_ofertafacebook: njoftime.al  ...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2020 Viti
70,000 Kilometra

28.06.2022 (12:24):♦jepet makina me qera duke filluar nga 30 euro ditafiat tipo, kambio manuale, 1.3 nafte, viti 2020cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime ko...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

27.06.2022 (11:28):Jepet me qera  bmw seria 3 2008 / automat / 2.0 gaz + benzine duke filluar nga 50 euro dita makina eshte ne gjendje shume te mire***cmimi i makines ndryshon ne baze  te muajit dhe kohezgjatjes se ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

27.06.2022 (11:17):📢 jepet me qera makina audi q5 duke filluar nga 150 euro dita🚗audi q5, 2.0 benzine🔓 viti prodhimit 2011🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 150 euro dita📌 cmimi i makines pe...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

23.06.2022 (21:29):Jepet me qerapasat seviti i prodhimit 2013karburanti benzin+gas220 mij km ngjyra e bardhe ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

23.06.2022 (19:35): ⏩jepet makina golf 5 me qera duke filluar nga 30 euro ditagolf 5 viti 2005  motorr 1.6 benzine manualecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

16.06.2022 (10:06):Nafte, automat.◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. *3-7 dite 70€ *7-15 dite 60€  *mbi 15 dite 50€📲📞kontakt ne numrin tone te telefonit per ...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

14.06.2022 (18:09):♣jepet me qera makina duke filluar nga 25 euro/dita ◼ford,  nafte, kambio manuale, viti 2014◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervime kontaktoni ...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

14.06.2022 (13:34):♦jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita.💸 cmimet sezonale👉 korrik 35 euro📲📞kontakt ne numrin tone te telefonit per rezervime. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

14.06.2022 (13:14):♦jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita.💸 cmimet sezonale👉 korrik 55 euro📲📞kontakt ne numrin tone te telefonit per rezervime. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.06.2022 (13:05):♦jepet makina me qera duke filluar nga 40 euro dita. mercedez c-class automat viti 2007 motorri 2.2 nafte💸 cmimet sezonale👉 qershor 40 euro👉 korrik 45 euro👉 gusht 50 euro📲📞kontakt...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

14.06.2022 (12:58):♦jepet makina me qera duke filluar nga 40 euro dita.golf 5 automat viti 2006 motorri 2.0 nafte💸 cmimet sezonale👉 qershor 40 euro👉 korrik 45 euro👉 gusht 50 euro📲📞kontakt ne numrin t...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

14.06.2022 (10:08):♦jepet makina me qera duke filluar nga 40 euro dita.👉 qershor 40 euro👉 gusht 50 euro📲📞kontakt ne numrin tone te telefonit per rezervime. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.06.2022 (09:47):♦jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita.💸 cmimet sezonale👉 korrik 40 euro...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

13.06.2022 (13:51):Automatik  e vitit 2007 .◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.➡  3-7 dit 70 ➡ mbi 15 dite 50 €...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2020 Viti
200,000 Kilometra

11.06.2022 (15:49):♦jepet makina me ford me qera duke filluar nga 25 euro dita.viti 2020, kambio manuale, 1.5 naftecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲per rezervime kontakto...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
90,000 Kilometra

11.06.2022 (11:03):🚓 jepet makina ford fokus duke filluajer nga 35 euro dita ✔ cmimi i makines ndryshon ne varesi te muajit dhe qerase ditore ✔ ✔ 1.6 nafte , ekonomike 🚓 ford fokus me kambio manual...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2018 Viti
50,000 Kilometra

10.06.2022 (22:32):Skoda oktavia, 2018, manual, 1.2, benzine, 40'000 km📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim