340x230    340x230

🏡

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2022 (23:05):◼jepet me qera makina duke filluar nga 30 euro/dita ◼volkswagen golf6, kambio automatike, 2.5 benzine-gaz, viti 2012◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞pe...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2022 (17:59):Jepet makina me qera duke filluar nga 20 euro dita.toyota yaris 1.4 nafte viti 2007  manualecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore ...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2017 Viti
90,000 Kilometra

22.07.2022 (01:35):...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2022 (21:36):Jepet me qera ford fiesta 2009,🚗 ford fiesta, 2009, 1.4 nafte, kambio manuale💰 cmimi fillon nga 25 euro dita.📌 cmimi ndryshon ne varesi te muajit dhe diteve qe rezervoni. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2022 (17:33):Jepet me qera golf 5🚗 golf 5, 1.9 nafte, kambio manuale💰 cmimi fillon nga 25 euro dita.📌 cmimi ndryshon ne varesi te muajit dhe diteve qe behet rezervimi. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2022 (15:55):Jepet me qera makina audi a3 2007 🚗 audi a3, motorr 2.0 nafte, kambio manual💰 cmimi i makines fillon nga 30 euro dita.📌 cmimi ndryshon ne varesi te muajit dhe diteve qe rezervoni. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

20.07.2022 (15:26):  📌 jepet me qera audi a4 duke filluar nga 35 euro dita   - 2.0 nafte - kambio automatike  - viti 2006💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2022 (15:20): 📌jepet me qera bmw x5 kambio 3.0 nafte  duke filluar nga 50 euro dita  -3.0 nafte  -kambio automatike -viti 2005📞📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit! ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2022 (15:17): 📌jepet me qera benz 2.0 nafte duke filluar nga 40 euro dita  -2.0 nafte  -kambio automatike -viti 2004📞📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit! ...Lexoni detajet..

Volvo | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

20.07.2022 (15:12): 📌jepet me qera volvo v50 2.0 nafte  duke filluar nga 50 euro dita -2.0 nafte -kambio automatike -viti 2009📞📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit! ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

20.07.2022 (10:37):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2022 (17:57):Jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita.mercedes benz e class viti 2007 automatik nafte motorr 220cmimi i makines ndryshone ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.07.2022 (12:52):◼jepet me qera makina duke filluar nga 50 euro◼mercedes benz, kambio automatike, 2.2 nafte 💷cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervime kontaktoni n...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

18.07.2022 (11:30):Jepet me qera fiat bravo📢 fiat bravo 1.6 nafte, manual, viti 2009💰 cmimi duke filluar nga 23 euro dita 📌 cmimi ndryshon ne varesi te periudhes dhe datave kur rezervoni. ...Lexoni detajet..

KIA | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

15.07.2022 (14:49):Jepet me qera kia ceed 2010🔹️ automat / automatic 🔹️ 1.6 nafte / diesel🔹️ xhama te zinj mbrapa🔹️ super ekonomike / very low consumption📌 makinat jepen me qera vetem per ne shqi...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

14.07.2022 (12:34):Jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita.volkswagen tuareg viti 2005 motorr 3.0 nafte automatik.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

14.07.2022 (03:50):   jepet makina c-class  me qera duke filluar nga 50euro dita 🚕mercedes-benz c class e tipit automatike, viti 2013       cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qeras...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

13.07.2022 (21:28):⏩jepet makina ford galaxy  viti 2008  motorr 1.8 nafte manuale, ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

12.07.2022 (13:11): 💥 jepet me qera passat se 💥 🚘 automat, nafte  , viti 2013, motorr (2.0) 🚘   -cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore - makina jepet me qera +3di...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
30,000 Kilometra

11.07.2022 (17:30):Jepet makina passat me qera duke filluar nga 45 euro ditapassat me kambio automatike , viti 2013 me 100% gas.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

11.07.2022 (10:47):📢 jepet me qera makina golf 6 duke filluar nga 27 euro dita🚗golf 6, 2.0 nafte, full option🔓 viti prodhimit 2010🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 27 euro dita📌 cmimi i maki...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2016 Viti
110,000 Kilometra

10.07.2022 (17:07):♣jepet me qera makina duke filluar nga 25 euro/dita ◼ford fiesta, 1.4 nafte, kambio manuale, viti 2016◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervime k...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2022 (16:10):Mercedes-benz s-class, 3.0 nafte, kambio automatike, viti 2010📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

09.07.2022 (15:56):⚡ jepet makina audi a6 biturbo 3.0 nafte duke filluar nga 150 euro dita ⚡- audi a6 biturbo viti 2014cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2022 (19:06):  👉   ml automatike e vitit 2009.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp:  ...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim