340x230    340x230

🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
130,000 Kilometra

26.09.2022 (21:38):◼mercedes-benz a class, 2.0 nafte, kambio automatike, viti 2015dhenbsp;📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.dhenbsp;...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

26.09.2022 (19:53): 🎇 mercedes benz b class duke nisur nga 35€ dita 🎇🚗 b class automatike , viti 2012 🚗      cmimi i automjetit ndryshon ne varesi te muajit dhe te kohezgjatjes se qerase ditore. 🧨p...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.09.2022 (11:32):Makina me qera tirane makina ekonomike duke filluar nga 30 euro dita.- skoda octavia viti 2008 manuale motorr 1.9 nafte.cmimi i makinave ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.09.2022 (17:53):🔺jepet me qera volkswagen polo1.4 naftemanualeviti 2005duke filluar nga 16 euro ne dite📲📞kontaktoni ne numrin tone te telefonit per rezervime.#makina-me-qera-volkswagen-ne-tirane #makina-me-q...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

25.09.2022 (00:50):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz cls me cmim 150 euro ne dite🚗 mercedes benz cls, 3.5 diessel🔓dhenbsp;viti prodhimit 2016, automatike💰dhenbsp;cmimi per vetem 150 euro dita📌 r...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

25.09.2022 (00:44):⚡jepet me qera e class duke filluar nga 55 euro dita ⚡🔺mercedez-benz e class🔺kambio automatike🔺 350 benzine🔺viti 2011💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes ...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2020 Viti
50,000 Kilometra

24.09.2022 (15:33):♦jepet makina me qera duke filluar nga 20 euro ditahyundai i10 manuale 1.0 benzine viti 2020cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime kontakto...Lexoni detajet..

Citroen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.09.2022 (15:31):Jepet makina me qera duke filluar nga 27 euro dita.citroen c3 automatike motorr 1.4 nafte viti 2010cmimet e makinave ndryshojne ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

24.09.2022 (13:42):📢dhenbsp;jepet me qera makina bmw seria 1 duke filluar nga 20 euro dita🚗bmw seria 1, 2.0 diessel, full bluetooth, ac🔓 viti prodhimit 2008🎡 kambio manual💰 cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
300,000 Kilometra

23.09.2022 (16:30):📢 jepet me qera makina benz s-class duke filluar nga 70 euro dita🚗mercedes benz s-class, nafte🔓 viti prodhimit 2009🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 70 euro dita📞 per rez...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

23.09.2022 (12:17):➡dhenbsp;jepet me qera makina audi q7 duke filluar nga 70 euro dita🚗 audi q7, 3.0 nafte🔓 viti prodhimit 2006🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 70 euro dita📌 cmimi i makines p...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
110,000 Kilometra

23.09.2022 (10:39):Gle coupe, viti 2017, kambio automatike, 3.0 diesel📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.#mercedesbenz #benzeclass #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makina-me-qer...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2018 Viti
50,000 Kilometra

22.09.2022 (22:39):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2022 (16:01):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 7 duke filluar nga 50 euro dita🏎 volkswagen golf 7, 2.0 nafte🎡 kambio automatike, full option🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar nga 50 e...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

22.09.2022 (15:36):📢 jepet me qera furgoni volkswagen multivan-t duke filluar nga 130 euro dita🏎 volkswagen multivan-t, 2.0 nafte🎡 kambio automatike🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar nga 130 euro ...Lexoni detajet..

Porsche | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2022 (15:14):📢 jepet me qera makina porsche cayenne duke filluar nga 130 euro dita🏎 porsche cayenne, 3.0 v6, full option🎡 kambio automatike🔓 viti prodhimit 2010💰 cmimi duke filluar nga 130 euro di...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

22.09.2022 (14:18):⚡jepet me qera mercedes benz ml duke filluar nga 80 euro dita ⚡🔹mercedes benz ml 3.0 nafte🔹 kambio automatike🔹viti 2015💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

22.09.2022 (13:07):◼jepet makina me qera audi q5 duke filluar nga 70 euro dita➡audi q5,  kambio automatike  , viti 2016, 2.0 benzine.💸cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2022 (11:39):📢dhenbsp;jepet me qera makina audi q7 duke filluar nga 90 euro/ditadhenbsp;🚗 audi q7,kambio automatike, viti 2010, 6+1, 3.0 tdi💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase dit...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

22.09.2022 (11:34):♠jepet bmw full-option me qera duke filluar nga 120 euro dita.◼makina eshte e vitit 2015 3.0 nafte m50.◼makina eshte full komanda ne timon, timon me ngrohje etj.◼ cmimi i makines ndryshon ne b...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2022 (11:19):♣jepet makina me qera duke filluar nga 55 euro dita.◼bmw x5 viti 2009 motorr 3.0 benzine, automatike ◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjtes se qerase ditore📳📞per re...Lexoni detajet..

Hummer | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

21.09.2022 (07:20):🚘jepet hummer me qera duke filluar nga 90 euro dita👉informacione rreth makines:✅viti 2010☑️benzin-gaz✔️kambio automatikedhenbsp;💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohe...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

20.09.2022 (15:50):◼jepet makina tiguan me qera duke filluar nga 55 euro dita➡wolkswagen tiguan,  kambio automatike  , viti 2014, 2.0 nafte.💷cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

20.09.2022 (15:20):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (15:06):⚡jepet me qeradhenbsp;mercedes benz e classdhenbsp;duke filluar nga 55 euro dita ⚡🔹e classdhenbsp; 350 benzine-gaz🔹dhenbsp;kambio automatike🔹viti 2011💰 cmimi i makines ndryshon ne baze...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim