340x230    340x230

🏡

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

12.07.2022 (13:11): 💥 jepet me qera passat se 💥 🚘 automat, nafte  , viti 2013, motorr (2.0) 🚘   -cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore - makina jepet me qera +3di...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
30,000 Kilometra

11.07.2022 (17:30):Jepet makina passat me qera duke filluar nga 45 euro ditapassat me kambio automatike , viti 2013 me 100% gas.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

11.07.2022 (10:47):📢dhenbsp;jepet me qera makina golf 6 duke filluar nga 27 euro dita🚗golf 6, 2.0 nafte, full option🔓 viti prodhimit 2010🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 27 euro dita📌 cmimi ...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2016 Viti
110,000 Kilometra

10.07.2022 (17:07):♣jepet me qera makina duke filluar nga 25 euro/ditadhenbsp;◼ford fiesta, 1.4 nafte, kambio manuale, viti 2016◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞perdhenbsp...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2022 (16:10):Mercedes-benz s-class, 3.0 nafte, kambio automatike, viti 2010📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

09.07.2022 (15:56):⚡ jepet makina audi a6 biturbo 3.0 nafte duke filluar nga 150 euro dita ⚡- audi a6 biturbo viti 2014cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2022 (19:06):  👉   ml automatike e vitit 2009.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp:  ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

06.07.2022 (00:20):Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

05.07.2022 (19:26):♦jepet makina me qera duket filluar nga 60 euro dita ◻bmw seria 5, 530 diessel, viti 2007 ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

04.07.2022 (18:30):♦jepet makina me qera duke filluar nga 28 euro dita◼golf 5, 1.9 nafte, automatik, viti 2007◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime kont...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

04.07.2022 (18:23):📍jepet me qera opel corsa1.2 benzinautomatikeviti 200517 euro dita 📲instagram njoftime.al_oferta💻facebook njoftime.al#car-rental-albania #rent-in-albania #makina-me-qera-tirane #rent-a-car-i...Lexoni detajet..

Renault | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2020 Viti
50,000 Kilometra

04.07.2022 (11:18):♦jepet makina me qera duke filluar nga 45 euro dita.renault captur, automatik, 1.5 nafte, viti 2020cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime k...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2022 (07:55):Jepet me qera makina     fiat idea  viti 2006, 1.3 nafte, kamio manual.                                                                makina jepet me qera + 3 dite...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

02.07.2022 (23:12):Jepet makina me qera tip fiat duke filluar nga 33 euro ditaopel  manual nafte viti 2007 2008cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore 1 - 3 dit  me 33€  3 -7 ...Lexoni detajet..

Lancia | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

30.06.2022 (11:35):📢dhenbsp;jepet me qera lanciadhenbsp;duke filluar nga 30 euro dita🚗 lancia delta, 1.6 nafte🔓 viti prodhimit 2010🎡 kambio manuale💥 rezervoni +10 dite dhe perfitoni makinen me 20 euro dit...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.06.2022 (15:22):Jepet me qera volkswagen polo -1.4 nafte-manuale-viti 2007 -20 euro dita instagram: njoftime.al_ofertafacebook: njoftime.al  ...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2020 Viti
70,000 Kilometra

28.06.2022 (12:24):♦jepet makina me qera duke filluar nga 30 euro ditafiat tipo, kambio manuale, 1.3 nafte, viti 2020cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezervime ko...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

28.06.2022 (10:39): - bmw seria 5 3.0 nafte automatcmimi i makinave ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Suzuki | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
0 Viti
70,000 Kilometra

27.06.2022 (11:32):⚡makina me qera foristrada◾ turan◾ toyota rav 4 ◾ toyota corolla ◾ audi automat ◾toyota corolla verso duke filluar nga 17 euro dita e siper sipas diteve qe do merret makina. ...Lexoni detajet..

| Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

27.06.2022 (11:28):Jepet me qera  bmw seria 3 2008 / automat / 2.0 gaz + benzine duke filluar nga 50 euro dita makina eshte ne gjendje shume te mire***cmimi i makines ndryshon ne baze  te muajit dhe kohezgjatjes se ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

27.06.2022 (11:17):📢 jepet me qera makina audi q5 duke filluar nga 150 euro dita🚗audi q5, 2.0 benzine🔓 viti prodhimit 2011🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 150 euro dita📌 cmimi i makines pe...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2022 (15:06):Jepet me qera makina   fiat punto  viti 2009, 1.4 ,benzine, kamio manual.  makina jepet me qera + 3 dite. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

23.06.2022 (21:29):Jepet me qerapasat seviti i prodhimit 2013karburanti benzin+gas220 mij km ngjyra e bardhe ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

23.06.2022 (19:35): ⏩jepet makina golf 5 me qera duke filluar nga 30 euro ditagolf 5 viti 2005  motorr 1.6 benzine manualecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

| Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

16.06.2022 (10:06):Nafte, automat.◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. *3-7 dite 70€ *7-15 dite 60€  *mbi 15 dite 50€📲📞kontakt ne numrin tone te telefonit per ...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim